Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Sustiprinti langų apkaustai, apsauginės žaliuzės ir durys - Jūsų namų saugumui

Sustiprinti langų apkaustai, apsauginės žaliuzės ir durys - Jūsų namų saugumui Sustiprinti langų apkaustai, apsauginės žaliuzės ir durys - Jūsų namų saugumui

Sustiprinti langų apkaustai, apsauginės žaliuzės ir durys - Jūsų namų saugumui. Ar saugūs Jūsų namai? Išlaužtos durys ar langas, tikrai nepavydėtina „dovana“ palikta ilgapirščių. Ne tiek gaila pačio lango ar durų, labiausiai gaila sudrumstos ramybės savuose jaukiuose namuose, išmėtytų daiktų ir jausmo, kad kažkas svetimas čia šeimininkavo, šeimininkavo Jūsų namuose...

Policijos duomenimis, apie 30 proc. vagysčių iš butų padaroma tik dėl to, kad šeimininkai būna neatidūs ir, patys to nežinodami, sudaro joms sąlygas – neuždaro langų, durų, prastai saugo daiktus ir t. t. Sukurta daugybė apsaugos priemonių ir būdų, tačiau saugoti savo būstą pradėkite nuo paprasčiausių dalykų. Pavyzdžiui, mechaninės apsaugos priemonės (sustiprinti langų apkaustai, apsauginės žaliuzės ir grotos, apsauginės stiklų plėvelės, šarvo durys) t.y. pakankamai efektyvios priemonės kurios padeda turtinių nusikaltimų prevencijai.

Sustiprinti langų apkaustai. Lietuvoje gan dažnos vagystės atidarius įprastinį plastikinį langą vien atsuktuvu ar laužtuvu. Tad labai svarbūs langų apkaustai. Kadangi vagys gana lengvai įveikia paprastus apkaustus, reikia įsirengti specialius tvirtesnius. Specialūs apkaustų mechanizmai tai grybo formos fiksatoriai, tefloniniai guoliai, įvairūs blokatoriai, fiksacinės plokštelės ir rakinamos rankenėlės – patikimai saugo langą nuo varčios sugadinimo ar iškėlimo ir gerokai sumažina įsilaužimo riziką. Norint išlupti langą su tokiais apkaustais reikia daugiau laiko. Dažnai vagis atlikęs įprastus pasirengimo įsilaužti per langą veiksmus ir susidūręs su dar viena, jam netikėta kliūtimi, savo sumanymo atsisako (supanikuoja ir pan.).

Apsauginės žaliuzės ir  susukamos grotos. Apsauginės žaliuzės naudojamos stiklų ar vitrinų apsaugai nuo įsilaužimo į patalpą. Apsauginės žaliuzės didina patalpų saugumą, saugo langus ir patalpas nuo pašalinių daiktų įmetimo, pašalinių žvilgsnių. Šiuo metu prekybos centruose galima pamatyti susukamas grotas. Tai ypač patogus būdas ir priemonė uždengti prekybos salių įėjimus, apsaugoti pastato fasadą nuo gatvių chuliganų išpuolių, su tokiomis grotomis galima išvengti ne tik momentinės vagystės, bet ir apsaugoti vitrinos stiklą nuo lazdos ar akmens smūgių.

Apsauginės stiklų plėvelės. Dažnai ant langų arba vitrinų klijuojama plėvelė, sauganti stiklą nuo mechaninio poveikio. Storos (200 mikronų ir daugiau) klijuojamos apsauginės plėvelės didina stiklo atsparumą. Nuo smūgio jis tik suskyla, bet nesubyra. Norint pramušti tokį stiklą, reikia daug smūgių į vieną tašką. Tokia plėvelė labai padidina patalpų saugumą.

Apsauginės durys. Nuo durų prasideda kiekvieni namai. Nepaprastai svarbu ne tik durų grožis, bet ir tvirtumas. Deja, beveik visų mūsų namų durys turi vieną trūkumą – padarytos iš pjuvenų pluošto, kelių staktos lentų, o vidus – iš faneros. Beveik visos jos atidaromos į vidų, todėl užtenka stipraus smūgio – ir nesunkiai galima patekti į bet kuriuos namus. Šeimininkai duris galėtų perdaryti taip, kad jos būtų atidaromos į išorę. Tai saugiau ne tik plėšimo, bet ir gaisro atveju. Vietoj silpnų durų patartume įsidėti kitas, tvirtas. Renkantis duris pravartu pasitarti su specialistais: reikia atsižvelgti ir į durų, ir į buto ar namo, kur jos bus dedamos, ypatybes, paskirtį; reikėtų paprašyti ir gaminio sertifikato bei atitikties deklaracijos. Durims neužtenka vieno užrakto. Pageidautina, kad vienas užraktas būtų seifinio tipo (plokštelinis). Vienas turėtų būti rakinamas raktu iš abiejų pusių, kad vagys, patekę pro langą (ar pasilikę namo ar buto viduje), su daiktais neišeitų pro duris.

Apie UAB „DRŪTAS“

Bendrovės pavadinimas skamba kiek neįprastai ir turi ne vieną reikšmę: kietas, stiprus, tvirtas, sveikas, smarkus, tikras... Ir tai yra bene geriausiai įmonės veiklos būdą išreiškiantis lietuviškas žodis.

UAB „DRŪTAS“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, veikianti nuo 2004m. Tai viena iš pirmųjų langų, durų ir stiklo konstrukcijų prekybos sistemų Utenos regione, kurios ištakos siekia ir 1995 metus.

Bendrovė siūlo patikimus ir laiko patikrintus langus iš plastiko, klijuotos medienos, konstrukcijas iš berėmio stiklo, aliuminio, vartus, šarvuotąsias duris, ritinines užuolaidas, žaliuzes, tinklelius ir kitus aksesuarus. Pažymėtina  tai, jog įmonės specialistų galimybės ir ilgametė patirtis leidžia klientui pasiūlyti ir nestandartinius gaminius bei jų sprendimus. Taip pat galime atlikti visą paslaugos paketą, t.y. langą ne tik pagaminti, bet ir kokybiškai sumontuoti, atlikti lauko ir vidaus angokraščių rekonstrukcijos darbus bei nemokamai išvežti senus langus ir šiukšles.

Nuo 2010m., įsigijus reikalingą įrangą, plastikiniai langai, durys ir kitos konstrukcijos yra gaminama bendrovės specialistų pagal Vokietijos koncerno „Schuco“ technologiją ir keliamus aukštus reikalavimus, kurie užtikrina gaminių kokybę.

Gaminiai atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi CE ženklu. 2008 m. bendrovė buvo atestuota LR Aplinkos  ministerijoje ir suteikta teisė atlikti statinio statybos darbus ypatinguose statiniuose.

Daug dėmesio bendrovė skiria įmanomai geresnių paslaugų teikimui savo klientams, atsakingu darbdaviu savo darbuotojams bei visuomenei, skaidrios ir sąžiningos veiklos užtikrinimui.

Esame socialiai atsakinga įmonė, net sunkiausiais metais stengėmės išlaikyti darbo vietas ir darbo užmokestį. Tai leido tapti patikimu, sąžiningu ir patraukliu partneriu, kurio veikla patenkinti mūsų tiekėjai ir partneriai.

 

DRŪTAS, UAB

Daugiau informacijos: www.drutas.lt

DRŪTAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus