Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Suoliukas - reklaminis stovas, atsiperkantis nuo pirmos dienos

Suoliukas - reklaminis stovas, atsiperkantis nuo pirmos dienos Suoliukas - reklaminis stovas, atsiperkantis nuo pirmos dienos

Suoliukas - reklaminis stovas, atsiperkantis nuo pirmos dienos. Nulenkiami reklaminiai stendai transformuojasi į sėdimą vietą. UAB Bipa pristato naujieną - MULTISIT suolus – reklaminius stovus. Atlenkiamas reklaminis stendas tampa suoliuku, galinčiu išlaikyti iki 150 kg svorį. Tai patentuotas gaminys, savininkui atsiperkantis nuo pirmos dienos, o vėliau ir uždirbantis pinigus.

Galimi montavimo būdai: betonuojant arba prisukant varžtais prie pagrindo.

Rėmą galima dažyti pasirinkta spalva pagal RAL.

Tai puikus pasirinkimas, autobusų stotelėms, oro uostams ir kitoms viešosioms erdvėms.

reklaminis-suolas-atitvaras

Bipa, UAB įkurta 1994 m. Kaune ir viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo prekybą saugaus eismo priemonėmis.Pagrindinė įmonės veikla – inžineriniai sprendimai saugiam eismui, metalo konstrukcijų ir saugaus eismo priemonių gamyba, prekyba ir montavimas. Įmonė taip pat siūlo gausų mažosios architektūros elementų pasirinkimą, bei prekes skirtas aplinkos pritaikymui neįgaliesiems. 

Įmonės padaliniai yra Kaune (centrinė būstinė) ir Vilniuje. Įmonės veikla apima Baltijos ir nemažą dalį Europos sąjungos šalių bei Rusiją. UAB Bipa sertifikuota EN ISO 9001:2000 sertifikatu.

Bendrovėje dirba vieni geriausiu savo srities sprecialistai, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės, Lietuvos ir Europos sąjungos reikalavimus atitinkančias prekes, bei suteikti pilną paslaugų kompleksą nuo konsultavimo iki montavimo darbų.

Siekdami kuo geriau atitikti savo klientų poreikius nuolat atnaujiname ir papildome savo siūlomų prekių ir paslaugų asortimentą. Esame vieni iš plačiausią prekių pasirinkimą galinti pasiūlyti įmonė Baltijos šalyse.

BIPA, UAB

Daugiau informacijos:

BIPA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus