Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Stiklų dekoravimo plėvelės - efektyvus ir paprastas būdas atnaujinti interjerą

Stiklų dekoravimo plėvelės - efektyvus ir paprastas būdas atnaujinti interjerą Stiklų dekoravimo plėvelės - efektyvus ir paprastas būdas atnaujinti interjerą

Kiek pinigų išleidžiama ir laiko sugaištama kartais, ieškant tinkamo stiklo, kuriant individualų interjerą! Standartinių spalvotų, raštuotų, matinių stiklų pasirinkimas per mažas, kad patenkintų mūsų lūkesčius. Pagal užsakymą pagamintas dažytas ar emaliuotas stiklas pateikiamas tik su primityviais raštais.

Stiklų dekoravimas
Plačios galimybės stiklų apipavidalinimo srityje atsivėrė, pradėjus naudoti dekoratyvines lipnias plėveles ir skaitmeninę spaudą. Viskas, ko reikia – tai išsirinkti vaizdą, raštą ir spalvą iš gausybės standartinių variantų. Galite pateikti ir savo medžiagą, pavyzdžiui, tapetus, kurių raštu norite dekoruoti stiklą, ir po kelių dienų jau galėsite džiaugtis rezultatu. Didelė spaudos raiška leidžia atkartoti net smulkiausias detales ir spalvų niuansus.

Stiklų dekoravimas
Jeigu norite pertvarkyti esamą interjerą ar baldus, dekoravimą galima atlikti ne tik ant naujai pagaminto stiklo, bet ir ant esamo, jau įstatyto, įmontuoto stiklo. Pavyzdžiui, nudažius sienas kita spalva, išklijavus kambarius naujais tapetais, seną plėvelę nuo stiklo galima nuimti ir užklijuoti kitą, kurios raštai bei spalva derės prie naujo interjero.

Stiklų dekoravimas
Dekoravimas plėvele yra pranašesnis, palyginti su kitais dekoravimo būdais, nes jis daug ekonomiškesnis ir lankstesnis. Be to, stiklas su plėvele yra saugesnis (jei sudužtų) ir nereikalauja specialios priežiūros.

Stiklų dekoravimas
Ilgametę stiklų dekoravimo patirtį turinti UAB „Apertura“, nuo 2001 metų atstovaujanti ilgaamžių plėvelių gamintoją „LLumar“ (JAV), siūlo visas technologijas ir įrengimus, kurios padės įgyvendinti jūsų idėjas.

„LLumar“ – tai JAV kompanijos CPFilms gaminamų plėvelių prekinis ženklas. CPFilms akivaizdžiai pirmauja stiklų plėvelių srityje – aukštos kokybės plėvelių pasaulio rinkoje jos produkcijos pardavimai siekia 50%. CPFilms taip pat yra pripažintas industrijos kokybės lyderiu, jos produkcijos privalumai patvirtinti daugybės nepriklausomų testų ir kokybės sertifikatų, o plėvelių asortimentu neprilygsta nei vienas kitas gamintojas.

Pagrindinės plėvelių savybės, kuriomis CPFilms lenkia konkurentus - tai efektyvumo rodikliai, ilgaamžiškumas, spalvos stabilumas, patvarumas. CPFilms gaminamos plėvelės išsiskiria ypač patvariu atspariu braižymui viršutiniu sluoksniu, kuris yra dvigubai atsparesnis už artimiausio konkurento rinkoje ir leidžia vartotojui ilgai džiaugtis visais plėvelės suteiktais privalumais.

Būdama gamintojo oficialiu atstovu, UAB „Apertura“ garantuoja medžiagos ir instaliacijos aukščiausią kokybę - visoms plėvelėms galioja gamintojo garantija. Aukšti instaliacijos standartai yra griežtai reglamentuoti: suderinamumas su esama stiklo konstrukcija, plėvelės sujungimo vietos, dulkių kiekis ir t.t. yra kontroliuojami ir atitinka „LLumar“ ir Tarptautinės langų plėvelių asociacijos (IWFA) standartus.

Straipsnis parengtas pagal: interjeras.lt; Stiklų dekoravimas paprastai su UAB „Apertura“

APERTURA, UAB

Daugiau informacijos: www.apertura.lt

APERTURA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus