Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Statybinių atliekų išvežimas, konteinerių nuoma, birių krovinių atvežimas

Statybinių atliekų išvežimas, konteinerių nuoma, birių krovinių atvežimas Statybinių atliekų išvežimas, konteinerių nuoma, birių krovinių atvežimas

UAB „EKOTVARKA“ teikia statybinių konteinerių nuomos paslaugas statybinėms šiukšlėms ir kitoms atliekoms išvežti. Bendrovė surenka nepavojingas atliekas, jas išveža, tvarko ir utilizuoja.

UAB „EKOTVARKA“ išveža šias statybines atliekas: gelžbetonio, betono, plytų ar kito mūro griovimo atliekas; asfaltą, žemes, akmenis, molį; šiferį bei kitas medžiagas turinčias asbesto; keramiką ir čerpes kt; pakuotės atliekas (politileną, popierių; medienos atliekas, pjuvenas, šakas, žolę, medžių lapus; šiltinimo atliekas (stiklo vatą, akmens vatą, putų polistirolą); kitas gamybinės mechanines atliekas; metalo atliekas; kitas mišrias atliekas.

Šiukšlių išvežimas konteineriais yra pigiausias ir patogiausias būdas susitvarkyti savo aplinką. Paslaugos teikiamos Kaune ir Kauno rajone, privatiems asmenims ir įmonėms. Konteinerius UAB „EKOTVARKA“ pristatys Jums patogiu laiku į reikiamą vietą. 

Taip pat įmonė teikia apželdinimo ir aplinkos tvarkymo paslaugas, kloja trinkeles, nuomoja Mini ekskavatorių ir „Bob cat“. Į reikiamą vietą veža birius krovinius (žvyrą, skaldą smėlį, juodžemį ir t.t.).

Pasirinkdami UAB „EKOTVARKA“, pasirenkate aukštą kokybę ir operatyvumą.

Ekotvarka, UAB

Daugiau informacijos: www.ekotvarka.lt

Ekotvarka, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus