Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Smėlio dėžė LAIVAS TE318

Smėlio dėžė LAIVAS TE318 Smėlio dėžė LAIVAS TE318

Parduotuvė NuogaKaina.lt pristato smėlio dėžę „Laivas“ 1–6 metų vaikams. Vieno vaiko svoris neturi viršyti 60 kg. Laisva apsaugos zona – 1,5 m visomis kryptimis nuo produkto. Smėlio dėžės svoris – 62 kg.

Saugumo sumetimais, esant nepalankioms oro sąlygoms, pvz., plikledžiui, sningant, lyjant, krentant krušai ar pučiant stipriam vėjui ir kt., smėlio dėžėje žaisti nerekomenduojama.

Montuojant smėlio dėžę „Laivas“, reikia betonuoti pamatus.

NuogaKaina.lt parduotuvėje jums siūlomas platus vaikų žaidimų aikštelių pasirinkimas. Internetinėje parduotuvėje rasite prekių aktyviam laisvalaikiui, sportui, poilsiui ir kasdienėms treniruotėms. Taip pat – arbatų, papildų, įvairių aksesuarų, odos gaminių, veiksmo kamerų, prekių sodo bei namų interjerui, tvenkinių priežiūrai.

NuogaKaina.lt – daugiau nei dešimtmetį savo veiklą vykdančios UAB „Visa info“ projektas. Siekiame, kad klientai liktų patenkinti. Kokybė ir gera kaina internetinėje parduotuvėje NuogaKaina.lt neišskiriamos.

Internetinės parduotuvės NuogaKaina.lt prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Sumokėti už prekes galite grynais pinigais atsiėmus prekes vietoje; tiesioginiu pavedimu banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės; debetine ir kreditine kortele; o taip pat „Perlo“ terminaluose, „PayPost“ ir Lietuvos pašto skyriuose, „Maxima“ kasose.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visa Info, UAB

Daugiau informacijos: www.visainfo.lt

Visa Info, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus