visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

SMĖLINIŲ FILTRŲ UŽPILDAS CEOLITAS – natūralus filtro užpildas Zeolite Eco

SMĖLINIŲ FILTRŲ UŽPILDAS CEOLITAS: natūralus filtro užpildas Zeolite Eco (Ceolitas) SMĖLINIŲ FILTRŲ UŽPILDAS CEOLITAS: natūralus filtro užpildas Zeolite Eco (Ceolitas)

Smėlinių filtrų užpildas „Natural Zeolite Eco“ 25 kg (ceolitas) – aukštos kokybės ir geriausio efektyvumo smėlinių filtrų užpildas (filtravimo medžiaga). Frakcija: 0,5-1,0.

Vietoje kvarcinio smėlio filtrų užpildymui pasirinkę ceolitą, Jūs ne tik turėsite švarų ir skaidrų vandenį bet ir sutaupysite – ceolito reikia mažiau nei kvarcinio smėlio, o keisti reikia rečiau!!! Jei kvarcinį smėlį rekomenduojama keisti kas 2 metus, ceolito keitimą rekomenduojama atlikti po 3 metų.

Ceolitas: vienas mineralas, trys skirtingi filtravimo būdai

Absorbuoja toksišką amoniaką ir sunkiuosius metalus.

Absorbuoja žalingus junginius, kurie formuojasi vandenyje.

Filtruoja 4 mikronų ir didesnes daleles.

Neleidžia formuotis baseino vandenyje chloraminams.

Sumažina akių ir odos sudirgimų riziką.

Apsaugo nuo dumblių ir samanų formavimosi.

Vanduo tampa skaidrus ir biologiškai švarus.

Pašalina dujas ir blogus kvapus.

Švarus, skaidrus ir higieniškas vanduo

Ceolitas suteikia galimybes fiziniam kietųjų dalelių vandenyje filtravimui. Kvarcinio smėlio filtrai gali filtruoti daleles, kurios yra 20 – 40 mikronų dydžio ar didesnės, tuo tarpu ceolitas gali filtruoti 4 mikronų dydžio ir didesnes daleles. Be to, ceolitas leidžia sumažinti būtinų sistemos perplovimų skaičių.

  • Ceolitas stipriai sumažina sistemos praplovimų skaičių ir išlaidas cheminėms medžiagoms.
  • Kvarcinis smėlis yra inertinė medžiaga ir jis chemiškai yra visiškai pasyvus. Ceolitas dėl savo aukštos jonų mainų gebos, pašalina iš vandens amoniaką, kuris atsiranda iš ištirpusio prakaito bei šlapimo (maždaug 100%) bei metalo jonus.
  • Ceolitas yra kur kas naudingesnis nei kvarcinis smėlis dėl savo į karkasą panašios struktūros ir aukšto porėtumo.

Ceolitai – tai hidratuoti aliuminio silikatai, turintys kristalinę formą, kuri suteikia galimybę absorbuoti dujas, kvapus, drėgmę, naftos cheminius produktus, žemo lygio radioaktyvius elementus, amoniaką ir daugybę kitų įvairių tirpalų.

Ceolitų struktūra panaši į karkasą ir ji suteikia didesnį vidinį ir išorinį paviršių ant kurio gali vykti jonų apsikeitimai ir cheminės reakcijos. Ceolito poros dengia 50% jo tūrio. Porėta ceolito struktūra padeda surinkti ir išlaikyti surinktas žalingas daleles, kurios gali būti iki 4 mikronų dydžio arba didesnės.

Ceolitas (klinoptilolitas) paprastai turi neigiamą krūvį, todėl jis turi gebėjimą keistis jonais. Šie ceolito aspektai leidžia absorbuoti amoniako jonus (NH4+) ir katijonus, kurie ištirpsta vandenyje. Ceolitas išvalo vandenį atskirdamas tokius sunkiuosius metalus kaip Pb, Cu, Cd, Zn, Co, Cr, Mn ir Fe (beveik 97% kuomet kalbama apie Pb, Cu).

Dėl savo jonų mainų aspekto, ekologiškos struktūros ir žemos kainos ceolitas (klinoptilolitas) pakeitė įprastinį kvarcinį smėlį kaip baseinų filtravimo sudedamąją medžiagą Europoje, Amerikoje ir Australijoje. Jis kiekvieną dieną yra naudojamas vis dažniau ir plačiau visame pasaulyje.

Naudojant pirmą kartą: norėdami pašalinti ceolito dulkes perplaukite ir praskalaukite ceolitą keletą kartų, prieš naudodami jį pirmą kartą.

Norint atnaujinti: palaikykite ceolitą 6–12 valandų 10% druskingumo vandens tirpale (kiekvienam 10 l vandens ištirpinkite 1 kg NaCl). Po to pakartokite praplovimą ir perskalavimą tris kartus.

Jūros vandens baseinams: ceolitą galima drąsiai naudoti jūros vandens baseinuose, kurių druskos koncentracijos norma yra 0,6% arba mažesnė.

Ceolito keitimas smėlio filtre:

1. Į filtrą įpilti vandens.

2. Dėti ceolitą, kol prisipildo 2/3 filtro ir sukomplektuoti filtrą darbui.

3. Palaukti 10 min. (kad viskas nusėstų).

4. Įjungti filtrų praplovimą 10 min.

5. Palaukti 10 min (kol viskas nusės).

6. Įjungti filtrų praplovimą 5 min.

Norėdami užtikrinti efektyvią apsaugą, nepamirškite reguliariai prižiūrėti baseino!

Pakuotė: 25 kg

Natūralų filtro užpildą ceolitą „Natural Zeolite Eco“ galite įsigyti el parduotuvėje www.baseinuchemija.com

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Admonita, UAB

Daugiau informacijos: www.visainfo.lt

Admonita, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus