Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Šlaitinių stogų šiltinimas: Kodėl verta šiltinti namo stogą GAMO termovata?

Šlaitinių stogų šiltinimas: Kodėl verta šiltinti namo stogą? Šlaitinių stogų šiltinimas: Kodėl verta šiltinti namo stogą?

Didžiausi šilumos nuostoliai (iki 80 proc.) patiriami dėl nesandaraus stogo, nes į viršų su dideliu spaudimu kylantis šiltas oras suranda net pačius mažiausius plyšelius ir pro juos išsiveržia į šaltį. Stogo šiltinimas pasitelkiant GAMO termovatą sustabdo šilto oro nutekėjimą per apšiltintą konstrukciją, net pastatui deformuojantis.

Šlaitinių stogų šiltinimas: Kodėl verta šiltinti namo stogą GAMO termovata?

GAMO – Kanados korporacijos Icynene® produktas, kuris yra poliicyneno besiplečiančių putų pastatų šiltinimo medžiaga. Tai ekologiška, mažo tankio, atvirų porų, lanksti medžiaga. Cheminės sudėties požiūriu, ji priskiriama tik jos pačios klasei (kadangi nėra tokios medžiagos muitinės klasifikatoriuje, ši medžiaga į Lietuvą ir ES įvežama ir sertifikuojama kaip poliuretanas). Lyginant poliuretaną su GAMO matome, kad poliuretano putų išputinimui naudojamas freonas ar jo pakaitalai, kurių reakcija galima ne žemesnėje oro temperatūroje kaip +5°C. Tuo tarpu GAMO medžiagos išputinimui naudojamas vanduo, o reakcija galima net -15°C. Medžiaga sudaro sąlygas išpurkšti putas be ozono sluoksnį ardančių dujų (heksafluoracetono (HFA) ir hidrofluorangliavandenilių (HFC) junginių) ar formaldehido išsiskyrimo. Šios kvėpuojančios medžiagos mikroporos yra užpildytos oru, todėl nėra jokio dujų išsiskyrimo pavojaus. GAMO termovata yra vienintelė šiltinimo medžiaga sertifikuota pagal EnvirodesicTM sertifikavimo programą skirtą sveikesnei statinio viduje esančio oro kokybei.

Šlaitinių stogų šiltinimas: Kodėl verta šiltinti namo stogą GAMO termovata?

UAB "Juodasis gintaras" šlaitinių stogų šiltinimui naudoja kanadietišką šiltinimo GAMO termovata technologiją. Šiltinant stogą, GAMO termovata yra užpurškiama tiesiai ant stogo dangos (skardos, čerpių, OSB plokščių, ar bet kokios kitos) iš vidaus. Ji puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus ir sudaro ištisą minkštą, puikiai šilumą ir garsą izoliuojantį sluoksnį. GAMO privalumai:

• nereikia jokių izoliacinių plėvelių;
• GAMO termovata sustingsta per 30 sekundžių, todėl ją iš karto galima uždengti apdailos medžiagomis;
• darbas vyksta labai greitai;
• nelieka galimybių drėgmei kondensuotis ant stogo dangos iš vidaus;
• apšiltinamos ir sunkiausiai prieinamos vietos;
• GAMO termovata sustabdo šilto oro nutekėjimą per apšiltintą konstrukciją, tai duoda didžiausią šiltinimo efektyvumą;
• labai gera garso izoliacija;
• sutaupoma daug laiko ir pinigų ne tik įrengimo metu, bet ir eksploatuojant pastatą.

Šlaitinių stogų šiltinimas: Kodėl verta šiltinti namo stogą GAMO termovata?Stogus rekomenduojama šiltinti 15 cm storio GAMO termovatos sluoksniu.

Šiltinimo darbus UAB "Juodasis gintaras" atlieka bet kurioje Lietuvos ir Latvijos vietoje.

JUODASIS GINTARAS, UAB

Daugiau informacijos: www.gamo.lt

JUODASIS GINTARAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus