ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Šlaitinio stogo šiltinimas aukščiausios kokybės izoliacinėmis medžiagomis

Šlaitinio stogo šiltinimas aukščiausios kokybės izoliacinėmis medžiagomis Šlaitinio stogo šiltinimas aukščiausios kokybės izoliacinėmis medžiagomis

Moderni izoliacija, UAB

www.izoliacija.com

Stogas yra neatsiejama kiekvieno pastato architektūros dalis. Jis pastatui suteikia užbaigtumą, sukuria bendrą namo vaizdą ir, žinoma, saugo nuo išorinių veiksnių – vėjo, lietaus, sniego, saulės kaitros, audrų bei įvairių kitų gamtos stichijų. Šlaitinis stogas – vienas labiausiai paplitusių stogų tipų. Toks stogas įprastai pasižymi patikimumu bei ilgaamžiškumu. Šlaitiniai stogai yra vertinami dėl nuožulnios konstrukcijos ir estetinio vaizdo. Ar pamenate, kaip vaikystėje piešdavote savo svajonių namą smailėjančiu stogu? Būtent šlaitinis stogas nuo senų laikų yra laikomas tipiniu ir patikimu sprendimu, kuriančiu jaukumą, todėl nenuostabu, kad ir šiandien šlaitiniai stogai yra populiarūs visame pasaulyje. Vis dėlto, net ir geriausiam šlaitiniam stogui yra būtina tinkama ir kokybiška šilumos izoliacija.

Šlaitinių stogų izoliacija jūsų komfortui

Namo stogas, kitaip nei bet kokia kita pastato dalis, išorės poveikį patiria visus metus, todėl labai svarbu, kad šlaitinis stogas būtų sandarus ir tinkamai izoliuotas. Laikui bėgant namo stogą veikia atmosferiniai reiškiniai, temperatūrų pokyčiai, kurių dėka stogo sandūrose atsiradę mikro įtrūkimai gali sukurti palankias sąlygas sunktis vandeniui ir drėgmei. Toks procesas nesunkiai gali pažeisti ir konstrukcines pastato dalis, todėl kokybiška šlaitinio stogo hidroizoliacija rekomenduojama pasirūpinti iš anksto. Kitaip nei plokščias stogas, šlaitinis stogas susiduria su tekančio lietaus vandens grėsme, o tinkamai izoliuotas stogas ne tik apsaugos nuo vandens ir drėgmės, bet ir padės ženkliai pagerinti šilumines namo savybes.

Šlaitinio stogo šiltinimas

Jaučiatės nelaimingi žiemos metu mokėdami dideles šildymo sąskaitas? Svarbu žinoti, kad per stogą yra atiduodama didžioji sukauptos šilumos dalis, todėl tinkamai parinkta stogo šilumos izoliacija yra pirmoji pagalba siekiant namuose užtikrinti subalansuotą mikroklimatą bei drėgmės lygį. Kokybiškai izoliavę stogą galite greitai sugrąžinti pirmines savo stogo savybes, o namuose vėl turėti šilumą, jaukumą ir komfortą.

Šlaitinio stogo šiltinimasApšiltinkite savo šlaitinį stogą

Siekdami patenkinti jūsų poreikius, UAB „Moderni izoliacija“ siūlo aukštos kokybes „SAFE R“ (PF) fenolio putų ir modifikuoto PIR izoliacines plokštes bei kitas alternatyvas, kurios padės jums apsisaugoti namą nuo netikėtų nemalonumų. Izoliacinės medžiagos pritaikytos stogų šiltinimui tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus, todėl tinkamai izoliuotas gali būti ne tik jau pastatyto, bet ir statomo namo šlaitinis stogas.

Šlaitinio stogo šiltinimas

UAB „Moderni izoliacija“ paslaugos yra paremtos patikimumu, darbo patirtimi, aukščiausios kokybės šilumos izoliacinėmis medžiagomis ir geros kainos garantija. Paskambinę gausite nemokamą profesionalią konsultaciją, tad greitai surasite teisingus izoliacinius sprendimus. Šlaitinio stogo izoliacijos darbai reikalauja suvokimo ir patirties, todėl bendrovės specialistai patars kaip apšiltinti tiek standartinių, tiek nestandartinių konfigūracijų šlaitinius stogus.

Kokybė, profesionalumas ir sprendimų pritaikymas klientų poreikiams – savybės, kurios leis jums vėl džiaugtis šiltais ir jaukiais namais!

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus