ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Skaitmeninis estetinis dantų plombavimas – galimybė susikurti sau naują šypseną

Skaitmeninis estetinis dantų plombavimas – galimybė susikurti sau naują šypseną Skaitmeninis estetinis dantų plombavimas – galimybė susikurti sau naują šypseną

Estetinis dantų plombavimas – tai plombavimas sukuriant estetišką šypseną. Jis yra atliekamas su estetinėmis kompozitinėmis plombomis, kai nėra prarandama daug danties audinių. Šių plombų pagalba galima pakeisti danties spalvą, formą, dydį, taip pat atstatyti nuskilusius ar aptrupėjusius dantų kraštelius. Estetinė dantų atkūrimo procedūra yra naudojama jau ne vienerius metus, tačiau technologijoms žengiant į priekį, sukurti svajonių šypseną darosi vis paprasčiau ir greičiau. Kuo skiriasi skaitmeninis estetinis plombavimas nuo tradicinio? pasakoja Vilniuje įsikūrusios odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ specialistai.

Šypseną galima „pasimatuoti“!

Esminis skirtumas tarp tradicinio ir skaitmeninio dantų estetinio plombavimo yra tas, kad pacientas ir gydytojas dar prieš pradedant darbus jau žino kokio vaizdo, rezultato tikėtis. Pacientas gali „pasimatuoti“ savo šypseną dar prieš pradedant procedūrą. 

Jau pirmosios konsultacijos metu „Šypsenos akademija“ gydytojai su klientu aptaria lūkesčius ir galimybes. Odontologas įvertina esamų dantų spalvą, šypsenos liniją dantenų tipą, periodonto būklę, sukandimą bei funkcijos efektyvumą. Šypsenos ir veido simetrijos analizei atliekamos fotografijos. Esant gydymo indikacijoms, padaromos 2D arba 3D rentgeno nuotraukos. Taip pat dantų estetikai formuoti atliekamas intraoralinis 3D skenavimas. Priklausomai nuo to, kiek dantų reikia plombuoti, ir kaip stipriai dantys yra pažeisti, suplanuojama gydymo eiga ir numatomas vizitų grafikas.

Skaitmeninis estetinis dantų plombavimas

Skaitmeninis estetinis plombavimas ir profesionali burnos higiena

Prieš dantų estetinio plombavimo procedūrą dažnu atveju rekomenduojama profesionali burnos ertmės higiena, kurios metu yra pašalinamas minkštas ir kietas apnašas bei dantų pigmentas, kuris būna prikibęs prie danties paviršiaus. Po šios procedūros dantys tampa švarūs, o dantenos sveikos: šviesiai rožinės spalvos, nepaburkusios, nekraujuojančios, nes tik su sveikomis dantenomis galima pasiekti puikius ir ilgaamžius estetinio plombavimo rezultatus.

Skaitmeninis estetinis dantų plombavimas

Užtenka vos vieno vizito

Plombuojant estetiškai didelis privalumas yra tai, jog visus estetinėje srityje esančius dantis galima tvarkyti iš karto – vieno vizito metu. Dažniausiai procedūra vyksta naudojant vietinį nuskausminimą, todėl yra visiškai neskausminga. Atsižvelgiant į paciento pageidavimus pagal spalvų raktą yra parenkama būsimų dantų spalva. Po to dantys apsaugomi nuo seilių ir drėgmės specialia guma – koferdamu. Prieš plombuojant, išvalomas ėduonis bei maksimaliai tausojant sveikus kietuosius danties audinius paviršius paruošiamas plombavimui. Estetinis plombavimas atliekamas sluoksniavimo metodu naudojant ypač aukštos kokybės plombines medžiagas. Sluoksnis po sluoksnio atkuriamas skirtingas skaidrumas plombinėmis medžiagomis, imituojant natūralius danties audinius, spalvą, reljefą ir blizgesį. Galiausiai atliekamas dantų poliravimas.

Estetinis dantų plombavimas – tai greitas kelias į gražią šypseną, kurį Jums paties „Šypsenos akademija“ klinika.

Šypsenos akademija, UAB

Daugiau informacijos:

sypsenosakademija.lt

Šypsenos akademija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus