Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

thumb_sia-multipack-atstovybe-lietuvoje-logotipas

SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga

Adresas: Vytenio g. 46, 2 aukštas,LT-03229, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 302849293

Mob. Nr.: 8 687 31 741

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: www.multipack.lv/lt
Tinklalapis: www.folsen.eu
Tinklalapis: www.facebook.com/multipack.atstovybe


SIA MULTIPACK atstovybės Lietuvoje VEIKLA: vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, spauda ant pakuotės pagal kliento pageidavimą, pakavimo įranga. Gaminiai pristatomi visose Latvijos ir Lietuvos teritorijose. „Multipack“ – Jūsų partneriai profesionalų pakavimo sprendimų sferoje nuo 1994 m.

SIA „Multipack“ sėkmingai dirba pakavimo medžiagų platinimo srityje nuo 1994 m. Įmonė, plėsdama savo veiklą už Latvijos ribų 2012 metais Lietuvoje, Vilniuje atidarė savo atstovybę su ekspozicine sale. „Multipack“ savo klientams siūlo plačiausią vienkartinio naudojimo indų ir stalo įrankių; pakavimo medžiagų; spaudos ant pakuotės; lipnių juostų; pakavimo įrangos asortimentą.

Bendrovė savo klientams prekes tiekia tiesiogiai iš Rygos centrinių sandėlių, o Lietuvos atstovybėje dirbantys kvalifikuoti darbuotojai padeda tinkamai reprezentuoti ir atstovauti įmonės interesus Lietuvos rinkoje. Nuo 1999 m. „Multipack“ priklauso įmonių grupei „Polipaks“, kurios veikla yra pakavimo medžiagų gamyba ir platinimas Baltijos bei Vakarų Europos šalyse ir Rusijos Federacijoje.

SIA „Multipack“ bendraudama su savo klientais per atstovybę Lietuvoje gali pasiūlyti optimalius pakavimo sprendimus, operatyviai ir profesionaliai spręsti problemas, geriau įsiklausyti į klientų pageidavimus ir taip ženkliai gerinti aptarnavimo kokybę.

„Multipack“ yra prekės ženklų „Folsen“, „Spino“ ir „Kleen“ gaminių platintojas Latvijoje ir Lietuvoje. Įmonė didžiuojasi galėdama pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės europietiškų prekės ženklų gaminius. Prekės ženklas „Folsen“ siūlo platų profesionalių lipniųjų juostų pasirinkimą tiek pramonei, tiek naudojimui buityje. „Spino“ yra itin sparčiai besivystantis prekės ženklas, siūlantis platų gaminių asortimentą namų ūkiui, pvz., lipnias juostas, šiukšlių maišus, vienkartinio naudojimo indus ir jų rinkinius, taip pat kitus gaminius. Pristatydami prekės ženklą „Kleen“, siūlome kokybiškus ir tvirtus šiukšlių maišus už prieinamą kainą.

Per savo veiklos metus įmonė sukaupė daug patirties pakavimo gaminių rinkoje, taip pat nuolat bendradarbiauja su daugiau nei 120 pakavimo medžiagų gamintojų ir tiekėjų iš Europos bei Azijos. „Multipack“ verslo partneriai Latvijoje ir Lietuvoje yra iš įvairių sričių – mažmeninės prekybos tinklai, maisto ir ne maisto prekių gamintojai, viešojo maitinimo įmonės, mėsos ir pieno perdirbėjai, viešbučių, restoranų ir kavinių segmento atstovai, spaustuvės ir pan.

„Multipack“ savo klientams siūlo tinkamiausius ir šiuolaikiškiausius pakavimo sprendimus, atitinkančius skirtingose srityse dirbančių klientų poreikius.

SIA MULTIPACK atstovybės Lietuvoje PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

VIENKARTINIAI INDAI

„Multipack“ siūlo platų vienkartinių stiklinių, lėkščių, padėkliukų, šilumą išlaikančių indų, stalo aksesuarų, vienkartinių indų furšetams, vienkartinio naudojimo indų ir stalo įrankių rinkinių asortimentą. Įmonės gaminamus vienkartinius indus renkasi greitojo aptarnavimo barai ir restoranai, siūlantys savo klientams maistą išsinešti.

VIENKARTINĖS PAKUOTĖS

„Multipack“ siūlo aukštos kokybės vienkartines pakuotes salotoms ir kulinarijos gaminiams, pakuotes konditerijos gaminiams, sumuštiniams ir tortilijoms, sušiams, indus šildančiai vitrinai produkcijos ekspozicijai, pakuotes vaisiams ir uogoms, aliuminines pakuotes, popierines pakuotes, užlydomas pakuotes, indelius padažams, plastikinius butelius, kibirėlius, EPS padėkliukus ir „Spino“ pakuotes maistui užšaldyti. Dėl šių pakuočių įvairovės ir skirtingų ypatybių, galite pasirinkti jums tinkamiausią variantą, atsižvelgdami į verslo arba namų ūkio poreikius.

ALIUMININĖS PAKUOTĖS

„Multipack“ pristato pakuotes iš aliuminio ir aliuminio foliją. Aliuminio folijos pakuotėje daug ilgiau išlaikoma patiekalo temperatūra. Skirtingai nei plastiko, patiekalus aliumininėje pakuotėje galima šildyti orkaitėje. Aliuminės pakuotės tinka kepimui ir skrudinimui, produktus galima šildyti, neišimant iš pakuotės, pakuotė išlieka tvirta netgi šildymo metu, tinka šaldytiems ir šviežiems maisto produktams.

PLĖVELĖS IR TINKLELIAI

„Multipack“ siūlo įvairias plėveles maisto ir ne maisto produktams pakuoti: maistines plėveles, plėveles padėklams, nuo šilumos susitraukiančias plėveles, apsaugines plėveles, pakavimo plėveles su oro burbuliukais ir tinklelius. Šis pakavimo būdas yra vienas populiariausių dėl savo mažos savikainos, plėvelių ypatybių, didelio rūšių pasirinkimo ir naudojimo patogumo.

MAIŠELIAI

„Multipack“ siūlo skirtingų modelių ir storio pirkinių maišelius bei maišelius gamybos reikmėms. Asortimente siūlomi pirkinių maišeliai, popieriniai maišeliai, fasavimo maišeliai, šiukšlių maišai, užsegami (Zip) maišeliai, maišai durpėms, medienos gaminiams ir sausiems mišiniams, pakuotės produktams šaldyti ir pakuotės ledui, pakuotės duonos gaminiams pakuoti, vakuuminės pakuotės, pakuotės keptuvėje keptiems maisto produktams. Didelės dizaino ir dydžio pasirinkimo galimybės, palyginti nedidelė savikaina, spaudos galimybė.

LIPNIOS JUOSTOS

„Multipack“ siūlo prekės ženklų „Folsen“ ir „Spino“ aukštos kokybės lipnias juostas, tinkančias naudoti įvairiose srityse tiek profesionalams, tiek buityje: apsauginės juostos dažymui, dvipusės lipnios juostos, elektros izoliacinės juostos, drėgmei atsparios juostos, pakavimo juostos, tinklinės juostos, apsauginės plėvelės, aliumininės juostos, specialios paskirties juostos. 

MAIŠELIŲ UŽDARYMO IR KROVINIŲ TVIRTINIMO SPRENDIMAI

„Multipack“ siūlo pakuočių uždarymo sprendimus, tvirtinimo juostas, apsauginius kampus ir špagatus. „Multipack“ kokybiška tamprioji plėvelė, priklausomai nuo rūšies gali padėti sulaikyti ant padėklų krovinius ir produktus, apsaugodama juos nuo apsivertimo ir kito nepageidaujamo poveikio.

GAMINIAI IŠ POPIERIAUS

„Multipack“ gamina aukštos kokybės popierinius maišelius, greitojo maisto patiekalų pakuotes, kepimo popierių, pakavimo popierių, servetėles, servetėles tortams. Ši pakuočių rūšis sparčiai populiarėja tarp besirūpinančių aplinkos apsauga ir ekologiškai mąstančių klientų.

GOFRUOTOJO KARTONO DĖŽĖS

„Multipack“ gaminamos gofruotojo kartono dėžės saugo produktus nuo mechaninių pažeidimų ir užteršimo gabenimo ir sandėliavimo metu.

ETIKETĖS IR JUOSTOS KASOS APARATAMS

„Multipack“ siūlo įvairių spalvų, dydžių ir lipnumo ženklinimo etiketes, ženklinimo įrangą ir juostas kasos aparatams.

 DARBO DRABUŽIAI

„Multipack“ galite įsigyti darbo pirštines (polietileno, vinilo, nitrilo, latekso), prijuostes, antbačius, kepures ir komplektus: kepures, chalatus, antbačius) ir kt.

PAKAVIMO ĮRENGINIAI

„Multipack“ siūlo pirmaujančių Europos gamintojų aukštos kokybės pakavimo įrenginius: įrenginius pakuotėms užlydyti, vakuuminius pakavimo aparatus, pakavimo į nuo šilumos susitraukiančius plėvelę įrenginius, įrenginius tvirtinimo juostai, pakuočių uždarymo įrenginius, plėveles ir lipnių juostų išvyniotuvus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Pakuotė, pakuotė Vilniuje, pakavimo medžiagos, pakavimo medžiagos Vilniuje, pakuotė su spauda, tara, plėvelės, lipnios juostos, dažymo juostos, pakavimo juostos, specialios juostos, pakuotė baldams, pakuotė maisto produktams, pakuotė pramonės gaminiams, pakuotės gamyba, pakavimo stretch plėvelės, aliuminio juostos, audinio juostos, izoliacinės juostos, armuota pakavimo juosta, automatinė pakavimo juosta, langų sandarinimo juostos, vonios kraštų sandarinimo juostos, tinkavimo juostos, dvipusio lipnumo juostos, stop juostos, apsauginės dažymo plėvelės, dažymo juostos jautriems paviršiams, stiklo audinio juostos gipso kartonui, tvirtinimo juostos, rišimo juostos, apsauginės pakavimo plėvelės, pakavimo įrenginiai, vakuuminio pakavimo įrengimai, pakavimas, rankiniai pakavimo įrankiai, termoplėvelė, vienkartiniai indai, vienkartiniai įrankiai, įrankiai vienkartiniai, OPS indeliai, alaus bokalai, kavos puodeliai, plastikiniai indeliai, plastikiniai kibirai, salotinės, dėžutės, tortinės, pakuotė šiltam maistui, EPS pakuotė, padėklai, indeliai sušiui, sušio indeliai, indeliai ledams, ledų indeliai, aliuminio indai, LDPE maišeliai, maišeliai LDPE, HDPE maišeliai, maišeliai HDPE, vienkartiniai fasavimo maišeliai, plėvelė su spauda, duonos maišeliai, laminuota plėvelė, spauda ant plėvelės, BOPP, CPP, paviršinė spauda, šiukšlių maišai

 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga


Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus