Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti? Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?

Įprasta, kad žmonės nori gauti kokybišką produktą ar paslaugą kuo pigiau, kad galėtų ir įsigyti ilgaamžį gaminį ir sutaupyti. Nustatydami produktų privalumus ir trūkumus juos lyginame, aptariame, apie juos ieškome daugiau informacijos. manotvora.lt specialistai pateikia pateikia dažniausiai pasirenkamų tvorų, tai yra - segmentinių ir medinių tvorų palyginimą. Jei jūs vis dar abejojate ar teisingai pasirinkote medžiagas, pabandykime sudėti paskutinius taškus.

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?

Istorija

Be abejo, medinės tvoros turi savo ilgą istoriją. Mūsų protėviai, statydami tvoras, stengėsi apsisaugoti nuo plėšrūnų, o vėliau tvoros tapo žemės ribų atskyrimo priemone. Laikui bėgant medinės tvoros keitė savo išvaizdą nuo neapdorotų medžio statinių iki elegantiškų ir modernių tvorų.

Segmentinės tvoros yra palyginti naujas gaminys, tačiau per trumpą laiką sugebėjo tapti labai populiariomis. Segmentinės tvoros turi tokių savybių, kurių ypač trūksta medienos tvoroms. Teisybės dėlei verta pasakyti, kad segmentinė tvora taip pat turi keletą trūkumų.

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?Kurios tvoros yra pigesnės?

Gaminio kaina yra viena iš kriterijų, įtakojančių žmonių apsisprendimą pasirinkti medinę ar segmentinę tvorą. Pagal statistinius duomenis abiejų medžiagų 100 kvadratinių metrų tvoros vertė yra maždaug vienoda. Medinės tvoros kaina gali padidėti dėl įvairesnių dizaino sprendimų arba sumažėti pasirinkus pigesnes medžiagas ar keičiant kai kuriuos techninius sprendimus paprastesniais.

Jeigu kaina yra ta pati, tai koks skirtumas?

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?


Praktiškumas

Lyginant medinių ir segmentinių tvorų priežiūrą galima sakyti, kad segmentinei tvorai priežiūros visai nereikia. Cinkuotos segmentinės tvoros yra padengtos dažais, todėl yra ilgaamžės ir atsparios korozijai. Medį yra daug sudėtingiau apsaugoti nuo oro sąlygų poveikio ir pavojų, pavyzdžiui, nuo pelėsių, miltligės ar vabzdžių, todėl bent kartą per dvejus metus patartina atlikti specialias procedūras – medienos apsaugai naudoti specialiuosius skysčius, konservantus, dažus ir t.t.

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?

Estetika

Kiek gamintojai nesistengė paįvairinti segmentinių tvorų dizainą, nieko neišėjo. Šių tvorų išskirtinumą galima pasiekti tik spalvų įvairove. O štai medinės tvoros kūrybingam žmogui suteikia platų kūrybos lauką. Ši tvora, kaip ir metalinė, gali būti aklina, bet turinti figūrinius tvoros užbaigimus. Renkantis medinę ažūrinę tvorą galima išspręsti šviesos ir ventiliacijos problemą, kuri yra svarbi sodybos augmenijai. Moderni medinė tvora - tai formų įvairovė, kuri išskirs jūsų teritoriją iš kitų. Medinė tvora gali būti ne tik iš strypelių, bet ir iš grubaus pjovimo lentų. Tarp tvoros strypelių darydami įvairaus dydžio tarpelius ne tik išgausite norimą tvoros formą, bet ir sutaupysite medžiagų bei pinigų.

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?Technologija

Medinių ir segmentinių tvorų tvėrimo technologijos beveik nesiskiria: tiek medinė, tiek ir segmentinė tvora tvirtinamos prie stulpelių, sutvirtintų betonu. Stulpeliai sujungti skersiniais, ant kurių vėliau tvirtinama segmentinė tvora arba medinės tvoros strypeliai. Konstrukcijų elementai – stulpeliai ir skersiniai - gali būti įvairiausių formų.

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?

Išvados

Taigi, sprendimą pasirinkti vieną ar kitą tvoros tipą gali paveikti tik jūsų praktiškumas ir estetinis požiūris. Svarbiausia - reikia įsisąmoninti, kad tai bus jūsų tvora: ji turi atitikti jūsų reikalavimus ir turėti tas savybes, kokių jūs norite.

Segmentinės ir medinės tvoros: Kokią pasirinkti?

manotvora.lt specialistai turi ilgametę patirtį statant įvairaus tipo ir dizaino tvoras: nuo klasikinių - standartinių iki unikalaus dizaino, taip pat vartus ir su tvoromis susijusius aksesuarus.

manotvora.lt bendraudami su klientais visada siūlo pažangiausius, novatoriškiausius ir ilgaamžiškiausius sprendimus atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo finansines galimybes, pageidavimus, sklypo ir reljefo savybes. Specialistai jums pasiūlys įvairius tvorų tipų variantus ir bendru sutarimu bus rastas unikalus sprendimas: tvora ne tik suteiks jaukumą jūsų sodybai, bet ir pagražins aplinką. Tvoros kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, naudojamų medžiagų ir montavimo būdo. Pagal jūsų skiriamą biudžetą bus rastas optimaliausias variantas, kad tvora būtų kokybiška, graži, savita ir ilgaamžė.

Taip pat kiekvienai tvorai įmonė gamina ir montuoja varstomus, nuslenkamus vartus ir vartelius. Tvoros ilgaamžiškumą užtikrina teisingai pasirinktos technologijos ir montavimo standartų taikymas.

manotvora.lt tikslas – pasiūlyti geriausias medžiagas jūsų tvorai bei suteikti aukščiausios kokybės tvorų statymo paslaugas.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus