ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

schomburglogo

SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai

Adresas:
Veiverių g. 139, LT-46389, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302600228
PVM kodas: LT100005975012

Tel. Nr.: (8 37) 30 2151
Mob. Nr.: 8 698 25 309
Mob. Nr.: 8 685 15 008

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.schomburg.com/lt


SCHOMBURG BALTIC, UAB VEIKLA: Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai. „CHOMBURG“ statybinių produktų sistemos hidroizoliacijos įrengimui, plytelių ir natūralaus akmens klijavimui, kur veikia didelės vandens ir cheminės apkrovos, gelžbetoninių konstrukcijų apsauginiai ir remontiniai mišiniai. „SCHOMBURG ICS“ statybinių produktų sistemos kelių ir geležinkelių konstrukcijų įrengimui, remontui, betono priedai.

„SCHOMBURG“ grupė – tai tarptautinė statybinių sistemų gamybos ir pardavimo kompanija.

UAB „SCHOMBURG Baltic“ yra oficiali gamintojo „SCHOMBURG GmbH & Co KG“ atstovė Baltijos šalyse. „SCHOMBURG“ gamykla, įkurta Detmonde, Vokietijoje, veikia nuo 1936 m. „SCHOMBURG GmbH & Co KG“ specializuojasi pastatų sandarinimo ir renovacijos srityse: pramoninės grindų dangos, vandens telkinių apsauga, grindų klojimo sistemos ir t.t. Modernių laboratorijų turėjimas leidžia „SCHOMBURG“ pirmauti inovacijų srityje.

Tvarumas – ne tik atkūrimas, bet ir aplinkos apsauga. Daugelis „SCHOMBURG“ gaminių buvo griežtai sertifikuojama pagal DGNB, LEED, EMICODE ir EPD reikalavimus ir standartus. Produktai, suderinti pagal jų cheminės ir pritaikymo technines savybes, užtikrina aukštą funkcionalumą ir saugius statybos darbus.

UAB „SCHOMBURG Baltic“ pagrindinė bazė yra Kaune, kiti ofisai yra įsikūrę Rygoje ir Taline.

Norėdami užtikrinti sėkmingą bendradarbiavimą su klientais, bendrovė teikia nemokamas konsultacijas, teik telefonu, teik jūsų pasirinktoje vietoje, profesionaliai apmoko dirbti su pristatomomis medžiagomis.

Konstrukcijos hidroizoliacijai bei struktūrinio restauravimo darbams atlikti, UAB „SCHOMBURG Baltic“ siūlo mineralines, bitumines ir kristalines hidroizoliacines medžiagas. Siekdama optimalių konstrukcijų hidroizoliacijos ir restauravimo sprendimų, įmonė tiekia vandeniui atsparias lakštines membranas, vandeniui atsparias juostas, vandeniui atsparios medžiagas, skirtas jungtims, epoksidines dervas, PU injekcines dervas, skystas vandeniui atsparios membranas, skiedinius ir restauravimo tinkus, greitus cementus, išlyginamuosius junginius, remonto skiedinius, inkarų skiedinius, betono pakaitalų skiedinius, fasadų apsaugai skirtus gaminius, elastinius sandariklius, grindų dangas, gruntus, tinko gruntus, betono priedus, skiedinio priedus ir spalvotus tinko dirbinius.

Plytelių, natūralaus akmens arba įklotų įrengimui ir klijavimui, UAB „SCHOMBURG Baltic“ siūlo platų plytelių klijų, natūralaus akmens klijų, skiedinių ir savaime išsilyginančių mišinių asortimentą. Taip pat įvairias vandeniui atsparias sistemas, skiediklius, emulsijas, priedus, specialiuosius klijus, pilamas dervas, klijavimo dervas, injekcines dervas, gruntus, išlyginamus junginius, vandeniui atsparias juostas, elastingus sandariklius, smūgio garsą slopinančias sistemas ir sujungimo sistemas.

„SCHOMBURG“ gamina kokybiškas paviršiaus apsaugos sistemas ir pramoninių grindų dangas. Nuo gruntavimo iki dangos, impregnuojant ir sandarinant, bendrovė siūlo optimalų, suderinamą sistemos sprendimą. Mišiniai ir klijai, junginiai selantai, gruntai, taip pat karštos purškimo sistemos, kurių pagrindą sudaro poliurea (PUA) užpildo gaminių asortimentą.

Ieškanties betono priedų betoninėms prekėms, betonuoto bloko ar paruošto mišinio betonui, „SCHOMBURG“ turi ką pasiūlyti. Be to, įmonė pristato betoninius kristalinius hidroizoliacinius priedus, betoninius dažus, miltelių pigmentus ir pigmentines suspensijas, betono išleidimo agentus, impregnatorius, po apdorojimo medžiagas, skiedinio priedus, lygintuvus, taip pat valymo ir priežiūros agentus.

„SCHOMBURG“ civilinės inžinerijos gaminiai yra hidroizoliaciniai gaminiai ir sistemų sprendimai kelio ir bėgių kelio statybai, betono restauravimui ir hidraulinėms konstrukcijoms.

„Kokybė visais lygmenimis“ – išbandykite „SCHOMBURG“ produktų ir sistemos universalumą patys..

UAB „SCHOMBURG Baltic“ įmonės veikla apima šias sritis

Hidroizoliacinės medžiagos: polimercementinės, injekcinės, kristalinės, bituminės, poliuretaninės, hidroizoliacinės juostos.

Specialūs plytelių klijai ir užpildai: epoksidiniai, cementiniai, silikoniniai siūlių užpildai.

Sanuojančios senų pastatų remontinės medžiagos.

Aukštos kokybės savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai.

Epoksidinės liejamos grindų dangos įvairiose pramonės srityse: maisto, chemijos, padidėjusio mechaninio atsparumo, konduktyvinės, dekoratyvinės, laidžios garams.

Statybinė chemija: silikoniniai betono gaminių impregnantai, epoksidiniai gruntai, fasadų valikliai.

Priedai betoninių, gelžbetoninių konstrukcijų, prekinio betono gamybai.

SCHOMBURG BALTIC, UAB PRODUKTAI:

HIDROIZOLIACIJOS IR RESTAURACIJOS MEDŽIAGOS

Svarbiausias nuolatinio pastato išsaugojimo aspektas yra apsauga nuo didėjančio drėgnumo. Hidroizoliacijos įrengimui „SCHOMBURG Baltic“ siūlo aukštos kokybės gruntus; hidroizoliacines bitumines medžiagas; hidroizoliacines mineralines medžiagas; hidroizoliacines membranines medžiagas; hidroizoliacines cementines medžiagas; hidroizoliacines kristalines medžiagas; papildomus sisteminius produktus; konstrukcines movas; hidroizoliacines jungimo juostas; hidroizoliacines konstrukcines juostas; epoksidines dervas ir poliuretanus; hidroizoliacinius tirpalus; kalkių, cemento ir sanuojančius tinkus; greitai kietėjančius cementus; lyginamuosius ir remontinius mišinius; gelžbetoninių konstrukcijų paviršių lyginimo medžiagas; fasadų apsaugos medžiagas; elastingus siūlių sandarinimo glaistus; medžiagas grindų gruntavimui; grindų dangas; paviršių apsaugos medžiagas; betono ir mišinių priedus bei modifikatorius; valymo ir pagalbines medžiagas.

Įmonė pristato šias hidroizoliacines sistemas: „AQUAFIN-CJ“ hidroizoliacinę siūlės sistemą; „COMBIFLEX“ požeminę hidroizoliacinę sistemą; „THERMOPAL“ sanuojančią tinkavimo sistemą.

„SCHOMBURG Baltic“ siūlomos hidroizoliacinės medžiagos baseinų, terasų ir balkonų hidroizoliacijai: hidroizoliacinės medžiagos naujai statomų pastatų rūsių ir pamatų hidroizoliacijai ir papildomos hidroizoliacijos įrengimui ant vidinių senos statybos pastatų sienų; hidroizoliacinės medžiagos inžinerinių įrenginių, pvz. tiltų hidroizoliacijos įrengimui ir jų remontui; medžiagos įvairios paskirties rezervuarų, net ir geriamojo vandens, hidroizoliacijos įrengimui; hidroizoliacinės medžiagos požeminių garažų įrengimui.

„SCHOMBURG Baltic“ siūlomos medžiagos fasadų renovacijai, sanuojančios senų pastatų remontinės medžiagos: gruntai druskų, šarmų, nitratų ir pelėsių surišimui „ESCO-FLUAT“; raudonų plytų impregnantai „ASOLIN WS“; sanuojantys tinkai savyje akumuliuojantys druskas, šarmus nitratus, ištraukiantys iš pastato sienos drėgmę „THERMOPAL SR 24“, „THERMOPAL SR 44“; sanuojantis glaistas „THERMOPAL FS33“; silikatiniai fasadiniai gruntai ir dažai su aukštu difuziniu koeficientu „ADICOR“.

MEDŽIAGOS PLYTELIŲ, NATŪRALAUS AKMENS, STATYBINIŲ PLOKŠČIŲ KLIJAVIMUI

Plytelių ir natūralaus akmens klijavimui „SCHOMBURG Baltic“ siūlo aukštos kokybės dengimo mišinius, emulsijas, priedus; specialius mišinius ir tinkus; injekcinius klijus ir dervas; gruntus; savaime išsilyginančius ir tinkavimo mišinius; hidroizoliuojančias sistemas; hidroizoliacines jungimo juostas; plytelių klijus; klijus natūraliam akmeniui; plytelių siūlių užpildus; elastingus plytelių siūlių užpildus ir gruntus; pagalbines medžiagas ir įrankius.

Įmonė pristato šias sistemas: „CRISTALLIT“ natūralaus akmens klijavimo sistemą; „DENSARE-2002“ atsparią cheminiam poveikiu baseinų, rezervuarų ir pramoninių virtuvių įrengimo sistemą; „AQUAFIN-2K/M / UNIFIX-S3“ balkonų ir terasų hidroizoliavimo sistemą.

UAB „SCHOMBURG Baltic“ pristato specialūs plytelių klijus ir epoksidinius, silikoninius, cementinius plytelių siūlių užpildus plytelių klijavimui baseinuose, terasose, balkonuose, vonios kambariuose.

Produktai pritaikomi įrengiant balkonus, terasas, dušus, baseinus, saunas; baseino persipylimo lovelius. Taip pat pramoninės virtuvės įrengimo sistemose; pramoninių grindų lyginime; maisto ir chemijos pramonės grindų įrengime; pieno pramonėje; rezervuarų įrengime; didelio formato plytelių klijavime.

GRINDŲ APSAUGINIŲ DANGŲ SISTEMOS

„SCHOMBURG“ siūlo efektyvius ir aukštos kokybės produktus, skirtus grindų apsauginėms dangoms, dengimo sistemoms. Nuo gruntavimo iki dangos, impregnuojant ir sandarinant, įmonė siūlo optimalų, suderinamą sistemos sprendimą.

„SCHOMBURG“ tiekia dangas pagal konkrečius pramonės poreikius. „ASODUR“ produktų linijos pramoninių grindų dangos yra ypač atsparios cheminiam poveikiui ir mažo dylumo. Siūlomi ir sisteminiai sprendimai papildomiems darbams, pvz., įtrūkimams tvarkyti, slydumo klasėms gauti, elektros krūvio nuvedimo sistemas ir t.t. Sistemos yra išbandytos ir sertifikuotos pagal DIN ir EN standartus. Mišiniai, klijai, gruntai, taip pat ir poliureja (PUA) pagrįsta karšto purškimo sistema, užpildo šį gaminių asortimentą.

„SCHOMBURG Baltic“ asortimente: grindų apsauginių dangų sistemos; impregnantai; gruntai; dangos; elastinių siūlių užpildai ir gruntai; tinkai ir klijai; pagalbiniai produktai.

MEDŽIAGOS BETONINIŲ APDAILOS ELEMENTŲ ĮRENGIMUI

„SCHOMBURG Baltic“ siūlo hidroizoliacines suspencijas; skiedinius bordiūrams; bordiūrų ir trinkelių siūlių glaistus; greitai kietėjančius cementus; gruntus ir priedus; elastingus siūlių užpildus; betono priedus; formų tepalus; valymo medžiagas; pagalbines medžiagas hidroizoliacinių barjerų įrengimui; pagalbines medžiagas horizontalių barjerų įrengimui; pagalbines medžiagas ir įrankius.

„SCHOMBURG Baltic“ parduodami savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai: G/b konstrukcijų armatūros apsauga nuo korozijos remontuojant betoną; remontiniai skiediniai betono įtrūkimams remontuoti (atsparūs cheminiam poveikiui); glaistai, lyginantys mineralinius paviršius ir kt.

MEDŽIAGOS KELIŲ IR GELEŽINKELIŲ KONSTRUKCIJOS ĮRENGIMUI

Kelių ir geležinkelių konstrukcijų įrengimui, įmonė parduoda „INDUCRET-VK-Monolith“; „INDUCRET-VK-Element“; „INDUFLEX-VK-Fug“; „INDUCRET-VK“ gruntus ir klijuojančius tinkus; vibracijai atsparius klijus.

MEDŽIAGOS GELŽBETONIO RESTAURACIJAI

Gelžbetonio restauracijai siūlomi aukštos kokybės korozijos inhibitoriai ir adheziją gerinančios medžiagos; remontiniai tinkai; apsauginės dangos.

MEDŽIAGOS HIDROTECHNINIŲ ĮRENGINIŲ ĮRENGIMUI

Hidrotechninių įrenginių įrengimui „SCHOMBURG Baltic“ siūlo gruntus; remontinius tinkus; apsauginę dangą.

MEDŽIAGOS PAVIRŠIAUS APSAUGOS SISTEMOMS

Paviršiaus apsaugos sistemoms „SCHOMBURG Baltic“ pristato gruntus; impregnantus; dangas; tinkus ir klijus; jungiamuosius sandariklius, gruntus; karšto purškimo sistemą; specialius pagalbinius produktus; paviršiaus apsaugos sistemas.

UAB „SCHOMBURG Baltic“ siūlomos sistemos: anti staitinės, konduktyvinės grindų sistemos; pramoninių ir komercinių patalpų grindų sistemos; dekoratyvinių grindų sistemos; purškiamos atsparios vandeniui garų sistemos; padidinto mechanino atsparumo grindų sistemos; laidžios garams grindų sistemos.

BETONO PRIEDAI

„SCHOMBURG Baltic“ siūlo betono priedus technologiniam betonui; betono priedus prekiniam betonui; kristalinę hidroizoliaciją; betono pigmentus; formų tepalus; impregnantus; greitiklius; valymo priemones.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

SCHOMBURG, statybinių produktų sistemos, hidroizoliacija, polimercementinės hidroizoliacinės medžiagos, injekcinės hidroizoliacinės medžiagos, kristalinės hidroizoliacinės medžiagos, bituminės hidroizoliacinės medžiagos, mineralinės hidroizoliacinės medžiagos, poliuretaninės hidroizoliacinės medžiagos, hidroizoliacinės juostos, hidroizoliacinės medžiagos baseinams, hidroizoliacinės medžiagos terasoms, hidroizoliacinės medžiagos pamatams, hidroizoliacinės medžiagos balkonams, hidroizoliacinės medžiagos rūsiui, plytelių klijai, cementiniai plytelių klijai, elastingi plytelių klijai, epoksidiniai plytelių klijai, klijai mozaikai, chemiškai atsparūs plytelių klijai, glaistai, epoksidiniai plytelių glaistai, silikoniniai plytelių glaistai, cementiniai plytelių glaistai, glaistas natūraliam akmeniui, silikonas, silikoninis hermetikas atsparus vandeniui, sanuojančios senų pastatų remontinės medžiagos, gruntas, druskų surišėjas, šarmų gruntas, gruntas nitratų surišimui, gruntas pelėsių surišimui, sanuojantis tinkas, sanuojantis glaistas, sanuojantys fasadiniai gruntai, sanuojantys fasadiniai dažai, savaime išsilyginantys remontiniai mišiniai, remontiniai skiediniai betono įtrūkimams remontuoti, ertmių ir įtrūkimų užpildymo mišinys, adhezinis priedas, stop cementai, greito kietėjimo cementai, glaistai lyginti mineralinius paviršius, epoksidinės grindys, maisto pramonės grindys, chemijos pramonės grindys, padidinto mechaninio atsparumo grindys, konduktyvinės grindys, dekoratyvinės grindys, laidžios garams epoksidinės grindys, priedai epoksidinių grindų liejimui, statybinė chemija, tepalo valikliai, epoksidiniai gruntai, fasadų valikliai, silikoniniai betono gaminių impregnantai, kalkių pakaitalai, valikliai, priedai betoninių konstrukcijų gamybai, priedai gelžbetoninių konstrukcijų gamybai, priedai prekinio betono gamybai, plastifikatoriai, stingimo lėtintojas, kristalinės hidroizoliacijos priedas betonui, superplastifikatoriai, orą įtraukiantys priedai, prieššaltiniai priedai, tenzidas, pigmentai, klojinių tepalai, statybinė chemija, statybų chemija

 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB - Vokiškos statybų sistemos, hidroizoliacija, tinkai, gruntai, mišiniai


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus