Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

ROCKWOOL akmens vata - tai daugiau negu akmuo

ROCKWOOL akmens vata - tai daugiau negu akmuo ROCKWOOL akmens vata - tai daugiau negu akmuo

ROCKWOOL akmens vata - tai daugiau negu akmuo. Akmens vata, pagaminta iš natūralaus akmens, išlaiko savo privalumus, nedegumą visa naudojimo laikotarpį. Pasirinkę ROCKWOOL izoliaciją sumažinsite į jūsų namus patenkantį triukšmą, džiaugsitės mažesnėmis sąskaitomis už šildymą, taip pat ji gali išgelbėti gyvybę kilus gaisrui. Be to, pasirinkdami ROCKWOOL izoliaciją, prisidėsite prie aplinkos tausojimo, nes ši medžiaga padeda taupyti energiją, reikalingą šildymui ar vėsinimui, taip pat ją galima perdirbti.

rockwool-akmens-vatos-neprilystamas-tvirtumas

Neprilygstamas tvirtumas

ROCKWOOL akmens vatos gaminiai yra labai patvarūs. Išlaiko savo izoliacines savybes per visą naudojimo laikotarpį, užtikrinant didesnę pastato pasyvią apsaugą nuo gaisro .

ROCKWOOL akmens vatos  pluošto struktūra lemia laisvą vandens garų laidumą. Tad naudodami ją šorinėse atitvarinėse konstrukcijose išvengsite drėgmės kaupimosi namuose, sumažinsite pelėsių ir (arba) grybelių augimo riziką bei sukursite sveiką, malonų patalpų mikroklimatą.

Akmens vata yra atspari visoms cheminėms medžiagoms. Nereaguoja su kitomis statybinėmis medžiagomis, ir nėra joms jautri. Akmens vatos gaminiai yra atsparūs UV spinduliams - jums nereikės naudoti papildomos apsaugos ant pastolių montavimo metu.

rockwool-akmens-vatos-atsparumas-dregmei

Atsparumas drėgmei

ROCKWOOL akmens vata yra sunkiai drėkstanti, t. y. hidrofobinė (vanduo nubėga nuo vatos paviršiaus, neįsiskverbdamas į vidų), ir neįgeria drėgmės iš aplinkos oro. Dėl to jos izoliacinės savybės išlieka puikios ilgus metus. Akmens vatos plokštės atitinka vandens įmirkio reikalavimus pagal LST-EN 13162:2009 :Statybiniai termoizoliaciniai gaminiai. Gamykliniai mineralinės vatos (MW) gaminiai. Techniniai reikalavimai. Pagal standartą, trumpalaikis vandens įmirkis (24 valandos) iš dalies panardinus į vandenį, negali būti didesnis nei  1000 g/m2.  Akmens vatos plokščių MULTIROCK 35 įmirkis siekia iki 500 g/m2, o tai yra 50% daugiau nei ribinė vertė.

Įmirkio parametrai: ROCKWOOL akmens vatos produktų vandens įmirkis yra deklaruojamas atitikties sertifikate ir žymimas gaminio kode simboliais WS arba WL(P)

WS - trumpalaikis vandens įmirkis panardinus į vandenį
WL(P) - ilgalaikis vandens įmirkis panardinus į vandenį

Akmens vata yra "kvėpuojanti medžiaga"

ROCKWOOL akmens vatos pluošto struktūra lemia laisvą vandens garų laidumą. Tad naudodami ją išorinėse konstrukcijose išvengsite drėgmės kaupimosi namuose, sumažinsite pelėsių ir (arba) grybelių augimo riziką bei sukursite sveiką, malonų patalpų mikroklimatą.

Ši akmens vatos savybė rodo, kad ROCKWOOL akmens vata yra geriausia medžiaga išorinėms sienoms. Jeigu nėra užtikrinta efektyvi ventiliacija, tai šiltuoju laikotarpių atitvaroje su ROCKWOOL izoliacija susikaupę vandens garai be vargo pasišalins. Tai ypač svarbu šilumos izoliacijai naujuose pastatuose, kai drėgmė dar nėra visiškai pasišalinusi iš betoninių konstrukcijų. Akmens vata nesudaro vandens garams barjero.

rockwool-akmens-vatos-struktura-ir-matmenu-stabilumas

Struktūra ir matmenų stabilumas

Paslaptis slypi struktūroje

ROCKWOOL akmens vata pasižymi dideliu efektyvumu dėl didelio kiekio oro, išreikšto tūrio procentais ir chaotiškos plaušų orientacijos, kas ir lemia stabilumą deformuojant ir elastingumą.

Dėl savo netvarkingos struktūros ROCKWOOL akmens vata pasižymi stabilia forma ir elastingumu. Dėka šių savybių, montavimo metu ją galima įsprausti tarp įrengtų konstrukcijų. ROCKWOOL akmens vata, įrengiant pagal gamintojo rekomendacijas, nesudaro šalčio tiltelių, per visą savo tarnavimo laikotarpį išlaiko savo fizikinius ir mechaninius parametrus.

ROCKWOOL akmens vata nekeičia savo matmenų, matmenys gali kisti tik dėl skirtingo gaminių pločio arba mažų pjovimo netikslumų. Akmens vata pakuojant suspaudžiama tiek, kad nekistų jų mechaninės ir fizikines charakteristikos, o išpakavus gaminiai atgautų savo nominalų storį visame savo paviršiuje.

Tokie reiškiniai, kaip linijiniai šilumos tilteliai, kurie yra sunkiai panaikinami, ROCKWOOL akmens vatoje tiesiog nesusidaro.

Akmens vatos gaminių struktūra   

rockwool-akmens-vatos-struktura

Laminarinės struktūros vata yra seniausiai šiltinimui naudojamas produktas. Pluoštai išdėstyti horizontaliai.

 

Chaotiškos struktūros akmens vata - pluoštai visame gaminyje išsidėstę nevienodai, tai užtikrina geras šilumines ir mechanines gaminio savybes. (pvz. plokštės MULTIROCK 35, MEGAROCK)

 

Akmens vatos gaminys sudarytas iš dviejų skirtingo tankio, chaotiškos struktūros plaušų, sluoksnių. (pvz. plokštės MONROCK PRO, FRONTROCK MAX E)

 

Lamella tipo akmens vatos plokštės - struktūra sudaryta iš vertikaliai orientuotų plaušų (pvz. plokštės FASROCK LL, vata KLIMAFIX)

Matmenų stabilumas

Akmens vata dėka didesnio tankio ir mažesnio suspaudimo, geba išlaikyti savo nominalų storį, jo nereikia papildomai atstatinėti.  Matmenys neturi kisti ir esant tam tikroms oro sąlygoms bei po daugelio naudojimo metų.  Šią savybę nurodo parametras DS (TH), kuris nurodytas gaminio  atitikties sertifikate.

DS (TH) – vieno matmens pokytis nedaugiau kaip 1%, po  48 valandų išlaikymo 70 +/- 2oC temperatūroje ir 90 +/- 5% drėgnumo aplinkoje.

Normatyviniai akmens vatos gaminių nuokrypiai svyruoja nuo -3 mm iki +5 mm, o elastingesne struktūra leidžia geresnį sukibimą net ir ant nelygaus paviršiaus.

rockwool-akmens-vata-daugiau-negu-akmuo

ROCKWOOL akmens vata - tai daugiau negu akmuo

Gaisrinė sauga: Visi ROCKWOOL izoliacijos produktai užtikrina apsaugą nuo gaisro. Visai kas kita gyventi ir dirbti pastatuose, pastatytuose iš nedegių medžiagų. ROCKWOOL izoliacija kilus gaisrui nedega ir neleidžia plisti ugniai, taip suteikdama papildomų ypač vertingų minučių gelbėjimo darbams.

Akustinis komfortas: Ar jūsų kasdieniam gyvenimui trukdo iš lauko arba kaimynų butų sklindantis triukšmas? Triukšmo lygio sumažinimas paprastai nėra svarbiausias tikslas planuojant įrengti izoliaciją, tačiau tai puiki priežastis pasirinkti ROCKWOOL izoliaciją. Pasirinkę ROCKWOOL produktus, sumažinsite nepageidaujamo triukšmo lygį ir jūsų namuose taps daug ramiau ir tyliau.

CO₂ emisijos sumažinimas: Vienas paprasčiausių būdų padėti saugoti aplinką – įrengti izoliaciją. Sumažinę šildymui ir vėsinimui suvartojamos energijos kiekį, padėsite mažinti CO₂ emisiją, kartu mėgausitės komfortu ir gyvensite kur kas taupiau. ROCKWOOL izoliacija – aplinką tausojantis pasirinkimas, nes pagaminta iš akmens ir gali būti perdirbama.

Naudinga investicija: Investuoti į savo namus šiandien verta kur kas labiau negu bet kada anksčiau. ROCKWOOL izoliacija yra pelninga investicija, kuri padės sumažinti jūsų mėnesio šildymo sąskaitas. Turėdami energiją taupančią nuosavybę, galite tikėtis, kad padidinsite jos perpardavimo vertę. Dėl minėtų finansinių priežasčių ROCKWOOL izoliacija yra protinga investicija.

ROCKWOOL, UAB

Daugiau informacijos: www.rockwool.lt

ROCKWOOL, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus