visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Retro stiliaus LED stiklinės lemputės suteiks ypatingo žavesio Jūsų interjerui

Retro stiliaus LED stiklinės lemputės suteiks ypatingo žavesio Jūsų interjerui Retro stiliaus LED stiklinės lemputės suteiks ypatingo žavesio Jūsų interjerui

Aukštos kokybės, naujo dizaino populiarios „Osram“ prekės ženklo LED retro stiliaus lemputės kiekvienam kambariui suteiks ypatingo žavesio.

Ar kalbėtume apie pakabinamus šviestuvus, ar apie krištolo sietynus – šiuo metu sunkiai rastume ką nors populiaresnio nei retro. Šviestuvo išvaizdą lemia ir lempa, todėl „Ledvance“ džiaugiasi, galėdama pasiūlyti retro stiliaus LED lemputes.

Retro stiliaus lempos iš LEDVANCE žavios ir ilgaamžės

 

Retro lemputės su šiuolaikine LED technologija – mėgstamas stiliaus elementas daugelio namų interjere. „Ledvance“ išplėtė „Osram“ prekės ženklo produktų spektrą ir pristato stilingas skaidraus stiklo retro stiliaus LED lemputes. Beveik visos lemputės taip pat gali būti matinio stiklo. Kai kurie modeliai – šviečiantys ne taip ryškiai ar ryškiau, tam, kad kiekviena patalpa būtų apšviesta tinkamai. LED „Tubular“ modelio lemputę pritaikyti paprasta – ji vidaus interjerui suteikia dar daugiau žaismingumo. Siekiantiems įprastas erdves paversti stilingomis, siūlomos originalaus stiliaus klasikinės formos lemputės. Pastarosios taip pat tinka ir sietynams. 

Retro stiliaus lempos iš LEDVANCE žavios ir ilgaamžės

Su naujomis „Ledvance“ „Osram“ prekės ženklo šviesos diodų kaitinimo lemputėmis šviesos gamintojas į rinką pateikia naujus modelius. Pastarieji dėl LED savybių ne tik panašūs į kaitrines lempas, bet turi ir retro žavesį.

Platus formų ir modelių pasirinkimas leidžia kurti individualius poreikius išpildantį interjerą.

Retro stiliaus lempos iš LEDVANCE žavios ir ilgaamžės

LED stiklo lempų spektras pildomas ir išplėstu „Osram“ prekės ženklo reflektorių asortimentu, taip pat ir kitais LED variantais, idealiai tinkančiais vonios kambariuose, virtuvėse, koridoriuose ir gyvenamosiose patalpose.

Apie „Ledvance“

„Ledvance“, veikianti daugiau nei 120 šalių, yra viena pirmaujančių apšvietimo produktų, skirtų profesionaliam naudojimui ir mažmeniniams pirkėjams, tiekėjų pasaulyje. Kilusi iš apšvietimo produktų gamintojos „Osram“, „Ledvance“ siūlo pažangias LED lemputes, standartinius LED šviestuvus, išmanias, tinklines sistemas išmaniesiems namams ir pastatams, taip pat tradicinius šviesos šaltinius. Nuo 2017 m. „Ledvance“ priklauso konsorciumui, kuriam vadovauja strateginis investuotojas „IDG Capital“. Kiti konsorciumo nariai – pirmaujanti Kinijos apšvietimo produktų įmonė „MLS“ ir finansinis investuotojas „Yiwu“. 2016 finansiniais metais Remdamasi sutartimi su „Osram“, „Ledvance“ ir toliau savo gaminiams naudos patikimus prekės ženklus „Osram“ ir „Sylvania“ (JAV ir Kanadoje).

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus