Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Rekuperatoriai – efektyvus vėdinimo sprendimas Jūsų namams

Rekuperatoriai – efektyvus vėdinimo sprendimas Jūsų namams Rekuperatoriai – efektyvus vėdinimo sprendimas Jūsų namams

UAB „Korbas“ pristato efektyvius rekuperatorius, kurie aprūpina namus oru ir apsaugo patalpas nuo drėgmės atsiradimo.

Rekuperatoriai gali išspręsti dažnai senesnės statybos namuose esančią problemą – sienų ir lubų kampuose atsirandantį pelėsį, kuris ne tik išskiria toksines medžiagas, bet ir gali ardyti namo mūrą. Šių problemų susiformavimui didelę įtaką turi prasta oro cirkuliacija bei drėgmė. Todėl vienas iš sprendimo būdų yra nuolatinis patalpų vėdinimas – pelėsio atsiradimo tikimybė bus ženkliai sumažinta, be to, patalpoje esantis oras bus sveikesnis.

Drėgmė gali kauptis ne tik sienų ir lubų kampuose, bet ir ant langų. Kartu su drėgme patalpose gali atsirasti tiek pelėsis, tiek įvairios bakterijos ir virusai. Tad nuolatiniam gero oro srauto užtikrinimui „Korbo“ specialistai siūlo įsigyti energiją taupančius rekuperacijos įrenginius, kurie pakeičia orą bei šaltuoju metų laiku sutaupo šiluminę energiją namuose.

Natūrali vedinimo sistema turi daug trūkumų – ji praleidžia šaltą orą, lauko dulkes bei triukšmą. Be to, labai svarbi ir lauko temperatūra. Žiemą, kai natūralaus oro patekimas į patalpas sumažėja, teršalų koncentracija būste tampa didesnė. Be to, oras tokiose patalpose tampa per sausas, nes kuo mažesnė oro temperatūra lauke, tuo sauso oro problema tampa didesnė. Tuo tarpu šilumos rekuperacija pašalina panaudotą orą iš patalpų ir tiekia šviežią orą, o jį pašildant naudojama išmetamo oro šiluma.

Gyvenamajam namui geriausia rinktis rotacinius rekurepatorius, kurie atlikdami šilumos rekuperacijos procesą, gali grąžinti tam tikrą dalį drėgmės. Toks sprendimas padeda sumažinti būsto šilumos išlaidas bei sutaupyti energiją, skirtą oro drėkinimui.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos gali dirbti be sustojimų, pilnu pajėgumu. Oras gali būti pašildomas beveik iki kambaryje esančios temperatūros nenaudojant jokių papildomų energijos šaltinių – užtenka tik išmetamo oro. Taip užtikrinamas švarus oras visą parą. Rekuperatoriaus filtrai neleidžia į patalpas patekti įvairioms dulkėms ir mašalams – o tai ypač svarbu alergijas turintiems žmonėms. Jei patalpos oras drėkinamas kitais būdais, šiluminė energija tampa eikvojama.

Pagrindiniai rekuperacinės vėdinimo sistemos privalumai:

  • Sandarus būstas leis išvengti triukšmo ir dulkių;
  • Užprogramavus sistemą, ji pati prisitaikys prie lauke besikeičiančių oro sąlygų;
  • Šiltas oras leidžia išvengti langų rasojimo;
  • Šviežias oras tolygiai paskirstomas visoje erdvėje.

Atskirai įrengiamas šildymas, vėdinimas ir kondicionavimas gali kainuoti net 3-4 brangiau nei vienos kompleksinės rekuperacinės sistemos įrengimas, tad finansinis aspektas taip pat yra ne paskutinėje vietoje.

„Ventoxx“ ventiliacinės sistemos montavimas

Ventiliacinė sistema „Ventoxx“ montuojama išorinėje patalpų sienoje, praktiškai neužima vietos, yra nepastebima ir negirdima. Šiai ventiliacinei sistemai nereikia montuoti jokių papildomų ventiliacinių kanalų. Vienintelis vamzdis montuojamas sienoje, kurio ilgis reguliuojamas pagal sienos storį.

Ventiliacijos sistemos „Ventoxx“ montavimui nereikia jokių specialių instrumentų. Tereikia turėti atsuktuvą ir statybininko gebėjimų. Modulinio principo surinkimo paprastumas,pradedant naujoviško vamzdžio ir laidų surinkimu ir baigiant apsauginių dangčių tiek viduje tiek išorėje įrengimas leidžia greitai ir lengvai įrengti sistemą savo rankomis.

Rekuperatoriai – efektyvus oro kondicionavimo sprendimas namams

Rekuperatorius OnyX SKY

Darbinė šio rekuperatoriaus įtampa – 230 V AC/50 Hz. Šiluminis efektyvumas siekia iki 95 poroc. Įrenginio svoris siekia 135 kg, o jo darbinė temperatūra patalpoje yra 5-45 C.

Rekuperatoriai – efektyvus oro kondicionavimo sprendimas namams

Minirekuperatoriai VENTOXX RV-2

Šis minirekuperatorius turi 11 darbinių rėžimų. Jo darbinė įtampa siekia 12 V, o darbinė temperatūra – nuo -20 iki + 50 C. Šio rekuperatoriaus efektyvumas siekia 74-86 proc. Jis turi distancinį valdymą. Įrenginio veikimo principas: 1 min. oras iš patalpos ištraukiamas, 1 min. paduodamas, šilumokaitis sugeria ištraukiamo oro šilumą ir perduoda ją paduodamam vėsiam orui.

Rekuperatoriai – efektyvus oro kondicionavimo sprendimas namams

UAB „Korbas“ dirba oro kondicionavimo ir santechnikos įrengimų montavimo srityje. Montavimo darbai atliekami laikantis nustatytų standartų, naudojama gamintojo sertifikuota ir tarptautinius standartus atitinkanti įranga. Sumontuotoms sistemoms ruošiame higienos pasus, išrašome PVM sąskaitas – faktūras, suteikiame garantijas atliekamiems darbams.

Įmonės tikslas – užtikrinti oro vėdinimo – kondicionavimo sistemų visapusišką funkcionalumą bei efektyvų darbą tiek garantiniu, tiek ir pogarantiniu laikotarpiu.

KORBAS, UAB

Daugiau informacijos: www.kkorbas.lt

KORBAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus