Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Putplasčio ruošinių gamyba, panaudojant daugiasluoksnę sandwich technologiją

Putplasčio ruošinių gamyba, panaudojant daugiasluoksnę sandwich technologiją Putplasčio ruošinių gamyba, panaudojant daugiasluoksnę sandwich technologiją

UAB "Topplastas" padeda "sumuštinių" kompozitus gaminti greičiau ir aukštesnės kokybės. Kompozicinės medžiagos, gaminiai iš jų, panaudojant daugiasluoksnę, "sumuštinių" (angl. sandwich) technologiją pakelia tokį gaminį į aukštesnį kokybės ir konkurencingumo lygį.

Putplasčio ruošinių gamyba, panaudojant daugiasluoksnę, sandwich technologijąTokie gaminiai yra lengvesni, stipresni, atsparesni, greičiau pagaminami ir priedo dar pasižymintys geromis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.   

Kiekvienas kompozicinių gaminių gamintojas turi savo patirtį, reikalavimus ir vizijas kokia technologija bus naudojama gaminant ir kaip atrodys užbaigtas gaminys. Mes tik padėsime tai įgyvendinti taupant Jūsų laiką ir darbo sąnaudas gaminant putų ar korių ruošinių rinkinius. Panaudojant šiuolaikinę modernią įrangą ir CNC stakles, Jums bus suteiktos paslaugos, stabili kokybė ir tolygus, Jums reikalingas tiekimo greitis.     

Ruošiantis gamybai panaudojant putų plokštes, reikia pasirinkti putų plokštę pagal mechanines ir kitas savybes, pasirinkti reikalingą storį ir t.t. Po to, žinant gamybos technologiją ir gaminio reljefą, pasirenkamas plokštės pirminis paruošimo būdas.      

Nustatomi individualūs užsakovo reikalavimai kokybei ir terminams, ir pradedami  pasiruošimo gamybai etapai.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus