Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pusnis ir Ko, UAB - šaldymo sistemos, pramoninis šaldymas, aktyvi ventiliacija

Adresas: Raudondvario pl. 101,LT-44001, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 302342571
PVM kodas: LT100004726417

Tel. Nr.: 8 698 20 251Pusnis ir Ko, UAB VEIKLA: Šaldymo sistemos, pramoninis šaldymas, aktyvi ventiliacija. Šaldymo ir ventiliacijos sistemų projektavimas, gamyba. Pramoninių šaldymo įrenginių gamyba. Aktyvi ventiliacija bulvėms ir svogūnams. Šaldymo technologiniai sprendimai skirti vaisių, daržovių, uogų ir grybų trumpam ir ilgam saugojimui. Pastatai.

Įmonė "PUSNIS" Lietuvoje žinoma nuo 1991m. Pagrindinė veiklos sritis -  pramoninių, nestandartinių  šaldymo ir užšaldymo sistemų bei aktyvios oro ventiliacijos sistemų projektavimas, gamyba, automatizavimas ir aptarnavimas. Siūlome ekonomiškai pagrįstus sprendimus, kas leidžia mūsų užsakovams nesuabejoti savo kapitaliniais įdėjimais, kurie ne tik pasiteisins pačiu artimiausiu laiku, bet ir leis efektyviau ir patikimiau dirbti ateityje.

Nuo pat įmonės veiklos pradžios mes siekiame, kad klientai, įsigiję mūsų pagamintas šaldymo ir aktyvios oro ventiliacijos  sistemas, visus metus rinkai tiektų aukščiausios kokybės produkciją.  Siūlome tik profesionalius sprendimus užtikrinančius ilgą produkcijos laikymą bei aukštą kokybę. Produkciją eksportuojame į Europą, Baltarusiją ir Rusiją.

Savo klientams siūlome sprendimus, kurie pagrįsti minimaliais eksploatacijos kaštais. Kiekvienam objektui pritaikome įmonėje „Pusnis“ sukurtas automatinio valdymo sistemas, kurios tiksliai kontroliuoja ir valdo technologinį procesą, garantuoja saugų įrengimų darbą. Klientų pageidavimu įdiegiame nuotolinio valdymo sistemą. Garantuojame atliekamų darbų kokybę ir atitikimą Lietuvoje galiojančioms statybos, aplinkos apsaugos normoms ir taisyklėms.

Pusnis ir Ko, UAB PASLAUGOS:

ŠALDYMAS: UAB "Pusnis ir Ko" atlieka įvairų šaldymo sistemų projektavimą, komplektavimą, montavimą ir aptarnavimą.

Projektuodami šaldymo sistemas, mes stengiamės įvertinti ne tik dabartinius šaldymo poreikius, bet ir kliento verslo augimo galimybes. Savo klientams siūlome tik "Clasic" tipo šaldymo sistemos, kurios pagrįstos minimaliais eksploatacijos kaštais.

Kiekvienai sistemai individuliai taikomos įmonės "Pusnis" automatinio valdymo sistemos, kurios tiksliai kontroliuoja ir garantuoja saugų įrengimų darbą. Klientų pageidavimu įdiegiame nuotolinio valdymo sistemą. Ilgametė patirtis leidžia kūrybiškai ir patikimai spręsti šaldymo problemas.

AKTYVI VENTILIACIJA:

1. Aktyvios ventiliacijos įrangą bulvių, svogūnų ir burokėlių sandėliavimui:

Bulves svogūnus ir burokėlius saugyklose galima laikyti supiltus į aruodą arba konteineriuose.

Sandėliuojamai produkcijai reikalingos temperatūros palaikomos išoriniu oru arba šaldymo jrengimų pagalba.

Oro srauto kiekis reguliuojamas tolygiai su dažnio keitikliu. Tai mažina energijos sąnaudas ir produkcijos nudžiuvimą.

Optimalias žemės ūkio produkcijos sandėliavimo sąlygas kontroliuoja ir palaiko specialiai tam sukurti kompiuteriai.Kompiuteriai matuoja aplinkos ir produkto temperatūras, CO2 kiekj ore, santykini drėgnumą taip pat informuoja vartotoją apie gedimus.

Kompiuterinė programa draugiška, vartotojui reikia nustatyti tris parametrus, tai produkto pavadinimą, saugojimo periodą ir aplinkos sąlygas. Vienas kompiuteris gali valdyti kelias laikymo kameras.

Galime pasiūlyti Įsigyti kompiuterinę programą duomenų kaupimui ir analizei tai pat nuotoliniam valdymui (galima valdyti mobiliu telefonu perinternetą).

Esant poreikiui, galima produkciją apdoroti inhibitoriais (stabdomas sužėlimas), drėkinti.

2. Patalpų planavimas, optimaliam produkcijos laikymui ir pervežimui.

3. Saugyklų statyba.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Pramoninės šaldymo sistemos, šaldymas, šaldytuvai, ventiliacija, kondicionavimas, sandėliai, saugyklos, šaldymo sistemų projektavimas, šaldymo sistemų gamyba, šaldymo sistemų pardavimas, šaldymo sistemų montavimas, šaldymo sistemų aptarnavimas, šaldymo sistemų remontas, daržovių ir vaisių saugojimo technologijos, aktyvi ventiliacija bulvėms ir svogūnams, grybų ir uogų šaldymo, užšaldymo technologijos, pramoninių šaldymo įrenginių gamyba, pramoninis, užšaldymas, šaldymas, daržovių, vaisių, saugojimo technologijos, šaldytuvai, sandėliai, sandėliavimas, saugyklos, pramoninė šaldymo įranga, technologinė šaldymo įranga, šaldymo įrenginiai, daržovių saugojimo technologijos, vaisių saugojimo technologijos, aktyvi oro ventiliacija, bulvėms, svogūnams, šaldymo proceso valdymas, pramoniniai, freoniniai, šaldymo, įrenginiai, įrengimai, šokinės, šok kameros, atvėsinimas, atšaldymas, grybų, uogų, šaltis, sistemos, mašinos, šilumokaičiai, sklendės, kompresoriniai agregatai, vėdinimas, kondicionavimas, ventiliatoriai, oro kanalai, ventiliacija, ventiliatoriai, konsultacijos, projektavimas, montavimas, remontas, pliusiniai, minusiniai, pramoniniai, freoniniai, nauji, komerciniai, šokinės, smūginės, šaldomosios, šok kameros, tuneliai, šaldymo technologijos, gilus užšaldymas, saugojimas, įrengimai, įrenginiai, technika, sistemos, mašinos, kompresoriniai agregatai, šilumokaičiai, automatizavimas, šaldymo proceso valdymas, įrangos valdymas rankiniu būdu, kompiuteriu, nuotoliniu būdu, GPR prietaisais, technologinių darbo parametrų kaupimas, analizė, archyvavimas, kontrolės sistemos, diegimas, aktyvi oro ventiliacija, vėdinimas, technologija, ventiliatoriai, oro kanalai, sklendės, sandėliavimas, bulvės, daržovės, morkos, pekino, kopūstai, svogūnai, burokėliai, slierai, salotos, miško gėrybės, grybai, uogos, vaisiai, obuoliai, pusnisPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus