visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

PSICHOTERAPIJOS KONSULTACIJŲ CENTRAS, VšĮ - psichoterapinė pagalba

Adresas: K. Donelaičio g. 60,LT-44248, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 300022512

Tel. Nr.: (8 37) 22 2903
Faks.: 8 653 80 605

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


PSICHOTERAPIJOS KONSULTACIJŲ CENTRAS, VšĮ VEIKLA: Psichoterapinė pagalba. Konsultuoja kvalifikuoti psichiatrai, psichologai, psichoterapeutai. Galimos tiek vienkartinės konsultacijos tiek ilgalaikis psichoterapinis ar/ir medikametinis gydymas. Konsultuojami suaugę.

Psichoterapijos Konsultacijų Centre remiamasi nuostatomis, kad:

● kiekvienas žmogus yra reikalingas, vertingas ir gerbtinas toks, koks jis yra;

● kiekvienas žmogus pats renkasi savo gyvenimo kelią ir pats yra už jį atsakingas;

● gilesnis savo asmenybės ir poreikių pažinimas leidžia tinkamai spręsti iškylančias savas gyvenimiškas problemas ir susikurti prasmingus ir nuoširdžius santykius su kitais žmonėmis.

Konsultacija - tai pokalbis su specialistu. Jo metu išsiaiškinama ir įvertinama problema, jos sąsajos su asmens gyvenimiška patirtimi. Tikslas - išklausyti, suprasti, padėti susigaudyti, kas vyksta. Aptariami priimtini problemos sprendimo būdai. Retai problemos išsprendžiamos per vieną konsultaciją. Dažniau pagal individualius poreikius rekomenduojama psichoterapija ar medikamentinis gydymas. Klientas sprendžia, kuris gydymo būdas jam priimtinesnis.

Psichoterapija - gydymas pokalbiu ir nauja asmenine patirtimi. Psichoterapija būna asmeninė ir grupėse.

Asmeninė psichoterapija - individualus kliento ir psichoterapeuto bendravimas. Kalbėdamas su psichoterapeutu, asmuo ne tik įvardija problemas, kylančius jausmus, gali pastebėti kaip gyvenimiška patirtis atsispindi dabartinėje situacijoje, bet, ir santykyje su psichoterapeutu, atpažinti sau įprastus elgesio ir psichologinio apsigynimo modelius. Psichoterapeutas padeda atskleisti vidinius konfliktus, priimti save tokį, koks esi. Taip stiprėja pasitikėjimas savimi, gyvenimas įgauna daugiau spalvų. Dažniausiai pagerėja darbingumas ir atsiranda galimybė naujai pažvelgti į santykius su kitais žmonėmis.

Grupinė psichoterapija - savo problemomis dalinasi ir jas sprendžia kartu su psichoterapeutu 6-8 žmonės. Ugdo pasitikėjimą savimi ir bendraujant su kitais žmonėmis. Grupėje žmogus gali patirti, kad jis ne vienas su savo problemomis; gali pajusti, kaip į jį reaguoja kiti žmonės ir suprasti kodėl; gali efektyviai keisti savo santykių su kitais žmonėmis modelius, gali išmokti taip reikšti savo jausmus ir mintis, kad kiti suprastų; turi galimybę išreikšti jausmus, kuriuos anksčiau laikė nepriimtinais ir pasakyti, jei kitų elgesys jiems atrodo nepriimtinas.

Psichoterapeuto profesiniai įgūdžiai įgalina sukurti saugią aplinką grupėje, kad kiekvienas grupės narys galėtų maksimaliai pasinaudoti psichoterapijos teikiamomis galimybėmis.

Medikamentinis gydymas - skiriamas esant reikalui ir kai klientas nori gydytis vaistais, pavyzdžiui, kai besikreipiantis žmogus yra varginamas stipraus nerimo, kenčia dėl nemigos, darbingumą trikdančios prislėgtos nuotaikos ar kai keičiasi realybės suvokimas. Vaistus paskiria gydytojas psichiatras, įvertinęs psichikos būklę, buvusias sveikatos problemas, buvusias psichikos ir sveikatos problemas šeimoje. Pakartotinių konsultacijų metu gydytojas stebi vaistų poveikį, gijimą, reikalui esant koreguoja gydymą. Skiria palaikomąjį gydymą.

Psichiatro konsultacija konfidenciali. Centre gydomi visi psichikos sutrikimai.


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Psichiatrija, psichologija, psichoterapija, psichologas, psichiatras, psichoterapeutas, psichologo, psichiatro konsultacijos, psichiatrinė, psichologinė pagalba, psichiatro, psichoterapeuto, psichologo konsultacijos, vaikų, paauglių, suaugusiųjų neurozės, streso, nemigos, nuotaikų sutrikimų gydymas, konsultacijos, psichinių ir psichosomatinių sutrikimų gydymas, konsultacijos, konsultuoja vaikų psichologas, mokymosi problemų sprendimai, depresija, nerimas, nemiga, anoreksija, bulimija, valgymo sutrikimai, psichoanalitikas, psichoterapeutai, neurozė, įkyrumai, bendravimo problemos


ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Liga – simbolinė kūno kalba Liga – simbolinė kūno kalba

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus