Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Programinė įranga šildymo sistemos ErP etiketei apskaičiuoti – OVe.r.p.

Programinė įranga šildymo sistemos ErP etiketei apskaičiuoti – OVe.r.p. Programinė įranga šildymo sistemos ErP etiketei apskaičiuoti – OVe.r.p.

„Oventrop“ - yra vienas lyderių Europoje namo inžineriniams sprendimams skirtos įrangos ir sistemų gamybos srityje. „Oventrop“ siūlo programinę įrangą „Ove.r.p.“, skirtą šildymo sistemos ErP etiketei apskaičiuoti.

ErP – šildymo sistemoms skirta etiketė

Nuo 2015 m. rugsėjo 26 dienos galioja ErP direktyva (Energy related Products Directive), dėl patalpų šildytuvų ir kombinuotųjų šildytuvų bei vandens šildytuvų. Direktyva aprašo ir reikalauja, kad su energijos vartojimu susiję gaminiai taupytų resursus ir efektyviai naudotų energiją bei turėtų žymėjimą.

Labai geromis techninėmis savybėmis pasižymintys gaminiai ir komponentai leidžia pakilti į aukštesnę žymėjimo klasę (pvz., iš A į A++). Priklausomai nuo konkrečios pastato situacijos ir numatomo investicijų biudžeto galima optimaliai projektuoti ir parengti individualius įrangos komplektus su geru naudos ir išlaidų santykiu, tam naudojant geriausiai tinkamus gaminius.

Įrangos komplektams skirti „Oventrop“ komponentai atitinka aukštus ErP direktyvos reikalavimus. Jie pasižymi labai geromis techninėmis savybėmis, pvz., gera talpyklų šilumos izoliacija, aukštu saulės kolektorių efektyvumu. Naudojamos sąsajos leidžia paprastai ir optimaliai integruoti juos į bendrą sistemą (naujai statant ar renovuojant).

Programa „OVe.r.p.“ leidžia apskaičiuoti visų pagal ErP direktyvas (reglamentai Lot 1 ir Lot 2) galimų įrangos komplektų energinio efektyvumo klases: nuo skirtų vien tik karštam vandeniui ruošti iki kombinuotų, skirtų šildymui ir karštam vandeniui. Direktyva aprašo ir reikalauja, kad su energijos vartojimu susiję gaminiai taupytų resursus ir efektyviai naudotų energiją bei turėtų žymėjimą.

Programinė įranga šildymo sistemos ErP etiketei apskaičiuoti

Programinė įranga „OVe.r.p.“

„Oventrop“ parengta programinė įranga „OVe.r.p.“ padeda apskaičiuoti atitinkamą sistemos etiketę. Ji dera su kitų gamintojų programine įranga, taigi jau pasiūlymo rengimo fazėje galima paprastai parinkti įrangos komplektą ir parengti etiketę. Be to jau šiandien sistemos etiketę galima parengti su „Oventrop APP“.

Su „OVe.r.p.“ galima keliais paprastais žingsniais, pasirenkant įvairius gaminius, parengti įrangos komplekto etiketę su visa būtina informacija. Taip jau pasiūlymo fazėje vartotojas gali įgyvendinti ErP direktyvos reikalavimus.

Programinė įranga gali būti nuolat atnaujinama iš gaminių duomenų banko. Kai tik atsiranda nauji techniniai duomenys apie su ErP direktyva susijusius gaminius, juos galima atsisiųsti Internetu.

Pasirinkus gaminius įrangos komplektui, kurį reikia apskaičiuoti, programa nurodo efektyvumo klasę, sukuria etiketę ir prie skaičiavimo prideda susijusias užpildytas ErP vardinių parametrų lenteles. Taip pat sudaromas medžiagų žiniaraštis. Jį galima atspausdinti arba išsiųsti el. paštu.

„Oventrop“ – tai kompetentingas didmenininkų, montuotojų, projektuotojų ir pramonės įmonių partneris. Ši įmonė užima tvirtas pozicijas šildymo ir kondicionavimo bei vidaus santechnikos sistemų srityse.

Oventrop GmbH & Co. KG atstovas Lietuvoje

Daugiau informacijos: www.oventrop.com/lt-LT

Oventrop GmbH & Co. KG atstovas Lietuvoje infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus