ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Profesionali burnos higiena ŠYPSENOS AKADEMIJOJE savaitgaliais – 49 EUR*

Profesionali burnos higiena ŠYPSENOS AKADEMIJOJE savaitgaliais – 49 EUR* Profesionali burnos higiena ŠYPSENOS AKADEMIJOJE savaitgaliais – 49 EUR*

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Profesionali burnos higiena – tai efektyvi, greita ir neskausminga procedūra, kuri padeda apsaugoti dantis nuo ėduonies, periodontito, sumažinti dantų jautrumą. Reguliariai atliekant šią procedūrą galima išvengti dantų akmenų susidarymo, burnos ligų ir infekcijų.

Profesionalios burnos higienos procedūra Šypsenos akademijoje atliekama šiais etapais:

  • Pirminė anamnezė – išsamus dantų būklės patikrinimas.
  • Ultragarsiniu skaleriu, instrumentais, ,,AIR – FLOW“ būdu nuo visų dantų paviršių ir periodonto kišenių nuvalomos kietos ir minkštos apnašos.
  • Dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais, guminiais diskeliais bei poliravimo pasta.
  • Paaiškinama taisyklinga asmeninė dantų valymo metodika.
  • Sukomplektuojamas individualus dantų priežiūros krepšelis – rekomenduojamos naudoti priemonės taisyklingai priežiūrai namuose.

Profesionali burnos higiena – neskausminga, kelis kartus per metus rekomenduojama atlikti procedūra

Išimtiniais atvejais, kai pacientai skundžiasi padidintu dantų jautrumu ar skausmingomis dantenomis procedūros metu gali būti taikoma vietinė nejautra, kuri užtikrina, jog procedūra nesukels jokio diskomforto.

Profesionali burnos higiena, žmonėms, kurie kruopščiai prižiūri dantis namuose turėtų būti atliekama ne rečiau kaip 1 – 2 kartus per metus. Pacientai, kuriems linkę kauptis apnašos, taip pat periodonto ligomis sergantys pacientai profesionalią burnos higieną profilaktiškai turėtų atlikti ne rečiau kaip 3 – 4 kartus per metus. Reguliariai atliekama higiena padeda išvengti bei kontroliuoti daugybę odontologinių ligų, o taip pat padeda pacientams sutaupyti prevenciškai.

Ar procedūra galima besilaukiančioms moterims?

Besilaukiančioms moterims reguliariai lankytis pas higienos specialistą tampa dar svarbiau nei bet kada. Dėl hormonų pusiausvyros dantys ir dantenos yra labiau pažeidžiami. Priklausomai nuo to koks nėštumo semestras procedūroje galima nenaudoti ultragarso. Visuomet pasitarkite su savo higienistu prieš atliekant procedūrą, tačiau pačios procedūros nėštumo metu vengti nederėtų.

Kraujavimas po procedūros – ar verta nerimauti?

Lengvas kraujavimas, kuris gali išlikti keletą dienų po procedūros valant dantis šepetėliu yra visiškai normalu ir pernelyg dėl to nerimauti nederėtų. Paprastai dantenos kraujuoja pacientams, kuriems susidarę kietosios apnašos (dantų akmenys). Dantų kraujavimą gali lydėti ir lengvas dantų jautrumas. Paprastai šie nemalonūs pojūčiai išnyksta po 72 val., svarbu laikytis visų specialisto rekomendacijų.

„AIR – FLOW“ oro abrazijos metodas greičiau ir veiksmingiau šalina dantų apnašas, palyginti su įprastomis dantų poliravimo priemonėmis

Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašas bei pašviesinti dantis. Jis labai veiksmingas net ir sunkiai prieinamose vietose. Stipri oro, vandens bei sodos miltelių srovė, nukreipta statmenai dantų paviršiui, greitai ir be skausmo nuvalo susikaupusias apnašas. Po „AIR – FLOW“ procedūros būsite maloniai nustebinti natūralia šypsena, komforto bei švaros pojūčiu burnoje.

Ką derėtų atsiminti po procedūros?

Bent vieną dieną po procedūros rekomenduojama vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų (kava, raudonas vynas, burokėliai ir pan.). Jei procedūros metu buvo atliekamos fluoro aplikacijos, rekomenduojama susilaikyti ir nuo pieno produktų. Taip pat rekomenduojama atsisakyti rūkymo. Atlikus profesionalią burnos higieną rekomenduojama atnaujinti ir dantų šepetėlį, naudoti tik specialisto rekomenduojamas priemones.

Pasinaudokite puikiu odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ savaitgaliniu profesionalios burnos higienos pasiūlymu ir mokėkite tik 49 EUR*. Daugiau informacijos apie akciją, jos terminus ir burnos higienos paslaugą rasite čia: https://sypsenosakademija.lt/

*Reguliari profesionalios burnos higienos kaina 69 Eur.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus