Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pramoninė automatika AUTOMATION - Phoenix Contact

Pramoninė automatika Phoenix Contact Pramoninė automatika Phoenix Contact

Pramoninė automatika AUTOMATION. „Phoenix Contact“ gaminiai yra labai paklausūs. Šiandien jie naudojami visiems dirbiniams: pradedant moduliniais gnybtais elektrotechninėje spintoje, sisteminiais sujungimais valdymo sistemose, apsaugos nuo impulsinių viršįtampių įtaisais, automatizuotais „Ethernet“ komponentais, INTERBUS, „Profibus“, CANopen ir DeviceNet ir baigiant pramonės automatizavimo „Ethernet“ ir INTERBUS sisteminiais sprendimais. „Phoenix Contact“ Jums pasiūlys visą paslaugų paketą pramonės automatizavimo srityje.

Mes gerai žinome Jūsų pramonės šakų specifiką ir kartu su Jumis kuriame individualius ir konkurencingus sprendimus.

„Phoenix Contact‘ siūlo platų spektrą multipleksorių, kurių pagrindą sudaro INTERBUS Inline moduliai. Tai valdikliai su saugikliais, matavimo moduliai ir moduliai signalų srautams perduoti dideliais atstumais.

„Phoenix contact“ siūlo sistemos INTERBUS-Inline – „Inline Block IO“ naują produktų grupę, kompaktines 16 arba 32 kanalų distancinio valdymo sistemas informacijos įvedimui ir išvedimui visoms BUS sistemoms. Šie plokšti 55 mm moduliai sutaupo vietos ir tokiu būdu leidžia juos plačiai naudoti pramonės automatizavimo srityje. Moduliai „Block“ kaip ir moduliai „Inline Block IO“ gali būti naudojami sistemoms INTERBUS ir „Profibus“ – Device Net – CAN open- „Ethernet“.

Tokius pat sprendimus galime pasiūlyti ir sistemoms, kurias valdo kompiuteris arba modulinės valdymo sistemos. Mūsų moduliai „Slot PLC“, „RFC/Ethernet“ arba „Inline Control“ gali daugiau negu galite įsivaizduoti. Jie turi vieną programinę įrangą PC WORX su integruota IEC 61131 sistema.

Modulinio valdymo struktūros (MMS) dėka buvo žengtas kitas žingsnis stiprinant „Ethernet“ sistemą pramonės automatizavimo srityje. Grupės „Factory Line“ MMS sistemą sudaro pagrindinis įrenginys ir ne daugiau kaip du išplėtimo moduliai. Kartu pateikiamas ir būtinas paslaugų paketas kiekvienai mašinos ar įtaiso veikimo ciklo fazei.

„DiagNet“ diagnozuoja ir tikrina įrenginio pasiruošimą. Diagnostikos programinės įrangos „Interbus Diag +“ dėka pavaizduojama ir gedimo vieta įrenginio plane ir parodomos tos elektrotechninės spintos skaidrės.

Kartu su mūsų specialistais ir inžinieriais mes sukursime optimalius Jūsų uždavinių sprendimus automatizavimo srityje.

„Phoenix Contact“ – jūsų partneris pažangiems automatizavimo sprendimams

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus