visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Plokščių stogų izoliacija – modernūs ir išmintingi sprendimai

Plokščių stogų izoliacija – modernūs ir išmintingi sprendimai Plokščių stogų izoliacija – modernūs ir išmintingi sprendimai

Plokščias stogas – toks stogas, kurio šlaitas yra minimaliai pasviręs. Esminė plokščius stogus vienijanti savybė – vientisa plokštuma su nedideliu nuolydžiu, kuriuo nubėga vanduo. Plokšti stogai turi būti kruopščiai izoliuoti, nes didžiulio šilumos kiekio yra netenkama per stogą.

Plokšti stogai

Tokio stogo paviršius turi būti padengtas hidroizoliaciacijos danga. Tai gali būti PVC, TPO ar bituminio pagrindo hidroizoliacines dangos. Ši technologija pasižymi ne vienu iššūkiu: hidroizoliacinė danga yra paveiki dideliems temperatūrų svyravimams, saulės ir atmosferiniams pokyčiams, o tuomet kai stogas naudojamas kaip aikštelė ar terasa – mechaninės apkrovos. Tuomet, kai vanduo prateka, tampa sudėtinga surasti avarijos vietą.

Senesnės statybos pastatuose kaip hidroizoliacinė danga būdavo naudotos ritininės bituminės stogo dangos, ruberoidas, jį sutvirtinanti medžiaga – bitume mirkomas kartonas. Šiuolaikinės ritininės bituminės dangos armuojantį sluoksnį sudaro stiklo audinys, poliesteris arba džiutas.

Paprasčiausia šiuos stogus tvarkyti užpilant pratekėjimų vietas. Šiam tikslui pasitelkiama šalta skysta bituminė mastika. Dangos ilgalaikiškumas ribotas, dėl to yra prilydomas mažiausiai vienas papildomas jos sluoksnis. Neišvengiama ir kitokių bėdų. Neretai šių stogų kokybė bloga, šilumos izoliacija gerokai prasilenkia su dabartiniais reikalavimais. Kokybė patikrinama užlipus ant jų iškart po lietaus: atsižvelgiant į reikalavimus, vandens ant stogo turi nebelikti per dvi valandas. Labai tikėtina, kad papildomai uždėjus ritininės dangos sluoksnį visos bėdos neišsprendžia, tad visais atvejais papildomo apšiltinimo poreikis turėtų būti iškart įvertintas.

Stogas gali būti padengtas vienu ar keliais ritininės prilydomos bituminės dangos sluoksniais. Visų pirma vertėtų skirti šiek tiek dėmesio senajam stogo paviršiui: pasirūpinti, kad būtų panaikinti visi išsipūtimai. Taip pat būtina išdžiovinti vidaus konstrukcijas, kai buvo neišvengta pratekėjimo.

Išmintingi sprendimai

Plokšti stogai – išmintingas sprendimas, įgyvendinant šiuolaikiškus architektūrinius sprendimus, apsisprendus dėl naujų individualių projektų. Šie stogai neretai pasirenkami ir statant didesnio ploto komercinius statinius, ypač tuomet, kai prireikia erdvesnio vidaus.

Stogų šiltinimo profesionalai plokščio stogo šilumos izoliacines savybes pagerina, naudodami tik šiuolaikiškas bei laiko patikrintas šilumos izoliacines medžiagas ar sistemas: PIR (poliizocianuratą), jos jungiamos su kitomis aukštos klasės izoliacinėmis medžiagomis. Toks sprendimas ypač pagerina pastatų energetinį efektyvumą bei suteikia trokštamą komfortą.

Visiškai neverta jaudintis, jei apie stogų šiltinimą išmanote ne ką daugiau nei apie lėktuvo pilotavimą. Stogų ekspertai (https://izoliacija.com/) klientų lūkesčius bei poreikius visada išsiaiškina dar prieš prasidedant darbams. Stogų šiltinimo profesionalai nemokamai pasiūlys konsultaciją, išklausys visus lūkesčius ir poreikius bei pateiks patį geriausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju.

Per gana trumpą laiką gali būti izoliuotas tiek individualaus namo, tiek komercinės patalpos plokščias stogas. Dėl medžiagų, kurios naudojamos šiltinimo metu, bet kurie plokšti stogai tampa ilgaamžiški, bei grąžinamas jų šiluminis efektyvumas.

Moderni izoliacija, UAB

Daugiau informacijos: www.izoliacija.com

Moderni izoliacija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus