Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Plieno karštasis cinkavimas - efektyviausia plieninių konstrukcijų antikorozinė apsauga - MORIONIS

Plieno karštasis cinkavimas - efektyviausia plieninių konstrukcijų antikorozinė apsauga - MORIONIS Plieno karštasis cinkavimas - efektyviausia plieninių konstrukcijų antikorozinė apsauga - MORIONIS

Plieno karštasis cinkavimas - efektyviausia plieninių konstrukcijų antikorozinė apsauga. Svarbiausi cinko dangos privalumai yra ilgas tarnavimo laikas bei atsparumas mechaniniams pažeidimams, nes tebesitęsiant cinko cheminei reakcijai su plienu, cinko sluoksnis padengia atsiradusią gedimo vietą. Tolygų ir optimalų cinko padengimą galima atlikti ir sunkiai prieinamose gaminių vietose.

 

morionispav

Ilgaamžiškumas, aukšta kokybė, trumpi terminai, lanksti kainų sistema

UAB MORIONIS siūlo aukštos kokybės plieninių konstrukcijų karštąjį cinkavimą, kuris žymiai prailgins jų tarnavimo amžių. Karštasis cinkavimas atliekamas Lenkijoje naujame cinkavimo ceche, kuriame yra įdiegta pati moderniausia vokiška, itališka karštojo cinkavimo technologija.

Galime nucinkuoti didelių gabaritų gaminius, maks. 12,6 m. Visus darbus atliekame per trumpą laiką, 3/4 dienas.

Karštas cinkavimas atliekamas laikantis EN 9001 normų. Cinko padengimas atitinka EN 14713 ir 1461 reikalavimus.

UAB MORIONIS - oficialus Lenkų firmos CynkoMet atstovas Lietuvoje.

Plieno parinkimas karštam cinkavimui

Cinko padengimo storis priklauso nuo cinkuojamos detalės storio, jos išlaikymo cinko vonioje, ir silicio, fosforo kiekio pliene.

Atrenkant plieną svarbu, kad jo sudėtyje silicio (Si) kiekis būtų 0 - 0,04% arba 0,15 - 0,25 %. Jei į sudėtį įeina 0,05 - 0,14% silicio, tai gali susidaryti per storas ir grubaus paviršio cinko sluoksnis, kuris eksploatavimo metu gali pradėti įtrūkinėti.

Blogam nucinkavimui įtakos gali turėti ir didelis sieros kiekis - jis neturi viršyti 0,2%.

Cinkuojant labai svarbu, kad cinkuojamoje detalėje nebūtų aliuminio elementų. Jo kiekis negali viršyti 0,02%.

Karšto cinkavimo padengimo storis

Padengiamo cinko sluoksnio storis priklauso nuo metalo storio, metale esančio silicio kiekio, laiko kiek gaminys būna cinko vonioje ir nuo cinko išlydymo temperatūros. Optimaliausias padengimo storis - nuo 70 iki 120 mikronų. Esant galimybei - nuo 40 iki 250 mikronų. Storesnėje dangoje cinkas pradeda skilinėti ir atšokinėti. Smulkių gaminių, kurių metalo storis iki 3 mm, optimaliausias cinko padengimo storis 40 - 70 mikronų.

Apie UAB "Morionis"

MODERNŪS ARCHITEKTŪROS IR DIZAINO SPRENDIMAI: įtakojant naujoms, avangardinėms pasaulio architektūros ir dizaino kryptims, vis plačiau ir drąsiau mūsų aplinkoje naudojami metalo gaminiai. Metalai interjeruose ir eksterjeruose pasirenkami ten, kur reikalingas ilgaamžiškumas, patvarumas, estetiškumas, "techniškumas".

Firma „Morionis“ statybų rinkoje dirba jau nuo 1994 m. Aprūpina gamintojus, statybininkus įvairiais metalo gaminiais ir pusgaminiais iš Europos Sąjungos valstybių.

Esame žymių Europoje firmų ir koncernų MEISER, KME, MEVACO, DAWID atstovai Lietuvos ir Kaliningrado srities rinkose. Tiekiama produkcija – karštai cinkuotos grotelės, laiptų pakopos, tvoros, aptvarai, perforuoti lakštai, stoginės ir fasadinės vario dangos, kirstai tempti, suvirinti, pinti, austi tinklai.

Atliekamos paslaugos – konstrukcijų karštas cinkavimas, aptvėrimų montavimas.

Kad rinkoje atsirastų naujos metalo medžiagos ir gaminiai interjerams ir eksterjerams pastoviai bendraujame su vedančiais Lietuvos architektais.

Esame pastovūs statybos parodų Vilniuje RESTA, bei Kaliningrade vykstančios parodos „Fasadai“ dalyviai.

Firmos padaliniai Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje visada pasiruošę suteikti kvalifikuotą informaciją ir konsultacijas projektavimo stadijoje ar objekte.

Bendraudami su klientais stengiamės rasti optimalius, pažangius ir novatoriškus sprendimus. Siekiame naudingo abipusio bendradarbiavimo.

MORIONIS, UAB

Daugiau informacijos: www.morionis.lt

MORIONIS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus