Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemų - taupus ir kokybiškas sprendimas

Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemų - taupus ir kokybiškas sprendimas Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemų - taupus ir kokybiškas sprendimas

„HIPERIONAS“ gaminami plastikiniai langai iš vokiškų „Rehau Basic Design“ profilių - aukščiausios kokybės produkcija, padedanti taupyti energiją ir gyventi šilčiau. UAB „HIPERIONAS“ plastikiniai langai pasižymi išskirtine kokybe, gaminiai yra tvirti ir ilgaamžiai, gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų.

Langai yra investicija į gyvenimą: statydami naują arba renovuodami seną, žengiate svarbų žingsnį. Jeigu Jūs ieškote patikimos kokybės ir ekonomiškumo - langai iš „Rehau Basic Design“ profilių yra puikus pasirinkimas,

Langų profilių sistemos „Rehau Basic Design“ privalumai:

Šilumos laidumo koeficientas: U vertė: 1,6 W/m2K.

Sistemos gylis: 60 mm / išorinės tarpinės.

Paviršius: aukštos kokybės, lygus, uždaras ir lengvas valyti.

Apsauga nuo įsilaužimo: iki 2 pasipriešinimo klasės.

Garso izoliacija iki 4 garso izoliacijos klasės.

Langai arba balkono durys iš „Rehau Basic Design“ profilių idealiai tinka naujai ir senai statybai.

Ilgaamžiški, vertingi ir lengvai valomi plastikiniai langai

Jūsų langai turi suteikti Jums džiaugsmą - ir mažai rūpesčių. Todėl langų iš „Rehau Basic Design“ profilių kokybė yra aukščiausia. Jie yra ilgaamžiai, dėka aukštos paviršiaus kokybės yra lengvai prižiūrimi. Langai iš „Rehau Basic Design“ proflių yra pagaminti tik iš aukštos kokybės medžiagų ir su didžiuliu kruopštumu. RAU PVC žaliava yra ypač atspari atmosferos poveikiui, ją lengva prižiūrėti, ji ilgai tarnauja ir išlaiko Jūsų namo vertę.

Dėl savo lygaus paviršiaus ir rėmo falco nuolydžio langai iš „Rehau Basic“ proflių yra mažiau teplūs, juos galima greitai ir lengvai nuplauti vandeniu. Langai yra apdoroti antistatiku.

Rinkitės iš baltos, vienspalvės ir medžio imitacijos spalvų

Langai iš „Rehau Basic Design“ proflių turi platų formų ir spalvų pasirinkimą. Be klasikinės baltos spalvos, galima rinktis langus iš visos RAL spalvų paletės. Jeigu Jūs norite medžio imitacijos langų, jus neabejotinai sužavės ypatingos priežiūros nereikalaujantys medžio dekorai. Speciali laminavimo plėvelė užtikrina puikią gaminio kokybę. Medžio dekorai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui ir mechaniniams pažeidimams. Vienspalviams profiliams galimos beveik visos RAL paletės spalvos.

Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemų

Formos, pabrėžiančios Jūsų stilių

Langų formomis galite lengvai pabrėžti stiliaus akcentus. Architektūrinių sprendimų įgyvendinimui langai iš „Rehau Basic Design“ proflių siūlo Jums tinkamas formas ir pasirinkimus. Elegantiškos profilio formos, kurios gali būti kampuotos, lenktos ar apvalios ir skirtukai languose pabrėš Jūsų namų stilių bei sukurs įspūdingą vaizdą.

Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemų

Saugumo jausmas - gero poilsio sąlyga

Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, daugiausia įsilaužimų įvykdoma per langus arba balkono duris, todėl yra ypač svarbus atskirų langų konstrukcinis apsaugos priemonių nuo įsilaužimo išdėstymas. Specialūs užraktai ir kiti saugumą didinantys komponentai suteikia Jums galimybę kiekvienam langui iš „Rehau Basic Design“ profilių užtikrinti individualią apsaugą nuo įsilaužimo.

Specialūs saugumą užtikrinantys komponentai individualiai apsaugai prieš įsilaužimą

Pagrindinė apsauga: labai sunkiai prieinamiems langams pakanka pagrindinio saugumo kategorijos.

Pasipriešinimo klasė PK1: sunkiai prieinamiems langams. Pagrindinė apsauga nuo įsilaužimo, panaudojant kūno jėgą (išstūmimas petimi, koja) - vandalizmo atvejų. Apsauga nuo paprasčiausių svertinių įrankių panaudojimo.

Pasipriešinimo klasė PK2: lengvai prieinamiems langams. Lango apsauga jame išdėstyta taip, kad nebūtų galima išstumti replėmis, kaltais arba kitais įrankiais.

Pasipriešinimo klasė PK3: labai lengvai prieinamiems langams. Papildoma apsauga nuo įsilaužimo panaudojant sukimo prietaisus.

Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemųPritaikoma individualiai garso izoliacija

Jeigu lauke yra labai triukšminga, tai viduje turi tvyroti maloni tyla. Tuo pasirūpins langai iš „Rehau Basic Design“. Netgi tada, kai sklis stiprios garso bangos iš Jūsų kaimynų. Tokiais gyvenimo atvejais, kai garso poveikis ypač žalingas, gali būti pritaikomi langai pagal individualų garso izoliacijos poreikį - iki 4 garso apsaugos klasės. Tokiu būdu Jūs galėsite visiškai atsipalaiduoti ir ilsėtis net ir esant ekstremaliai aukštam išorės triukšmui.

Plastikiniai langai iš Rehau Design profilių sistemųLangai iš „Rehau Basic Design“ profilių - ilgalaikiam džiaugsmui namuose

„Rehau“ daugiau negu 4 dešimtmečius vysto ir gamina profilių sistemas langams, fasadams ir durims, kurias savo klientams gali pasiūlyti įmonė „HIPERIONAS“. Įmonė siūlo itin platų plastikinių langų ir durų profilių pasirinkimą, teikia gamybos, konsultavimo, matavimo, projektavimo, pardavimo ir montavimo paslaugas.

Apsilankę įmonės salone - parduotuvėje, rasite plastikinių langų sumontuotas ekspozicijas, spalvų paletes bei PVC  profilių pjūvius. Jus aptarnaus kvalifikuotas specialistas, kuris pakonsultuos visais Jums rūpimais klausimais.

HIPERIONAS, UAB

Daugiau informacijos: www.hiperionas.lt

HIPERIONAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus