visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Pjūklo grandinė Husqvarna X-Cut – švelni ir aštri

Pjūklo grandinė Husqvarna X-Cut – švelni ir aštri Pjūklo grandinė Husqvarna X-Cut – švelni ir aštri

UAB „Levantina“ pristato naująsias „Husqvarna“ pjūklų grandines, kurios pagamintos ten, kur viskas ir prasidėjo – Huskvarnoje, Švedijoje. Jau keletą dešimtmečių „Husqvarna“ yra patikimiausia pasaulyje grandininių pjūklų gamintoja. Tačiau pagrindinė prekės ženklo sėkmės paslaptis visada buvo nuolatinis dėmesys naudotojo darbo rezultatams. Kiekvienas paėmęs į rankas „Husqvarna“ grandininį pjūklą turėtų neabejoti, kad jo darbo rezultatai bus patys geriausi.

„Gaminti savo grandines pjūklams pradėjome ne ieškodami pramogų, o todėl, kad esame nusiteikę jas gaminti,“ – gana rimtai sako pagrindinis bendrovės „Husqvarna“ inžinierius Hans-Åke Sundberg. „Per visus veiklos metus niekad nesiliovėme gerinti mūsų produktų naudotojų darbo sąlygų ir rezultatų. Pjovimo įranga šiuo atžvilgiu atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį.“

Pjūklo grandinė Husqvarna X-Cut

„Husqvarna X-Cut“ – daugiau nei aukšta kokybė

„Seniai svajojome apie originalią „Husqvarna“ grandinę pjūklams,“ – priduria pasaulinis produktų vadovas Mattias Karlsson. „Tačiau, kad tai taptų realybe, reikėjo labai daug planuoti, tirti ir mąstyti strategiškai. „Husqvarna“ nekuria produktų bandymo ir klydimo būdu.“

Be abejo, „Husqvarna“ grandinės pjūklams turėjo atitikti aukštus „Husqvarna“ grandininiams pjūklams keliamus reikalavimus. Tačiau dauguma naudotojų „Husqvarna“ siejasi daugiau nei su patvarumu ir našumu – svarbiausia patikimumas.

„Įrenginys, į kurį investuojate, turi teikti pasitikėjimą, kad jis veiks našiausiai ir leis pasiekti geriausių rezultatų,“ – tęsė Karlsson. „Kad gamintojas įgyvendintų šiuos lūkesčius, jis turi nepaprastai būti atsidavęs savo darbui.“

Pjūklo grandinė Husqvarna X-Cut

„Husqvarna“ širdyje

Grandinių pjūklams gamykla buvo pastatyta nuo pat pamatų per keletą metų. Jos strateginė vieta, greta senosios grandininių pjūklų gamyklos Huskvarnoje, Švedijoje, pabrėžia jos svarbą – ji pačioje prekės ženklo širdyje.

Pažangios ir šiuolaikiškos grandinių pjūklams gamyklos viduje gausu įvairios sudėtingos įrangos, susijusių gamybos linijų ir įmantrių procesų. Nė viena grandinės pjūklams dalis nėra įsigyta iš tiekėjų – viskas gaminama čia, nuo plieno žaliavos iki galutinio produkto. „Husqvarna“ suprato, kad, be gamyklos, reikia šalia pasistatyti ir nedidelę lentpjūvę, kur galima būtų nuolatos bandyti prototipus.

Sukurta priešingai

„Svarbiausias medkirčio dienos rodiklis yra kubinių metrų išeiga“, – sako Sundberg. „Pradėjome dirbti nuo šio atsparos taško. Išrinkome tinkamas produkto ypatybes, tinkamą gamybos būdą, tinkamas medžiagas, tinkamą kompetenciją ir tinkamai nusiteikėme ilgalaikei avantiūrai naujoje srityje.“

„X-Cut“ grandinė pjūklams jau bandoma ir tobulinama apytikriai dvejus metus. Laikantis „Husqvarna“ tradicijų, grandinės savybėms bei dizainui ištobulinti ir kokybei užtikrinti itin svarbūs buvo laboratoriniai bandymai ir testavimas realiomis sąlygomis.

Paruošta darbui

Daugybę metų planavus, tyrus, kūrus, bandžius, bendradarbiavus su medkirčiais ir atlikus pakartotinių bandymų, „Husqvarna“ pjūklo grandinę pagaliau galima tvirtinti prie grandininio pjūklo. Ji paruošta sunkiam, nepertraukiamam darbui, pasiruošusi suteikti maksimalų našumą ir rezultatus – ji pasirengusi padėti jums dirbti.

Pjūklo grandinė Husqvarna X-Cut

UAB „Levantina“ pradėjo veiklą 2004 m. ir yra oficialus „Husqvarna“ atstovas Lietuvoje. „Husqvarna“ grupei priklauso „Jonsered“, „Partner“, „McCulloch“, „Gardena“ bei „Flymo“ prekių ženklai.

Sukauptos patirties dėka UAB „Levantina“ kolektyvas tapo savo srities profesionalais ir savo patirtimi yra visada pasiruošę pasidalinti su Jumis – padėti išsirinkti gaminį tokį, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius, už jį nepermokėtumėte ir liktumėte patenkinti naudojant ilgą laiką.

LEVANTINA, UAB

Daugiau informacijos: www.levantina.lt

LEVANTINA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus