ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Pirmasis grindinis šilumos siurblys oras-oras (kondicionierius) su patentuota Hyper Heating technologija

Pirmasis grindinis šilumos siurblys oras-oras (kondicionierius) su patentuota Hyper Heating technologija Pirmasis grindinis šilumos siurblys oras-oras (kondicionierius) su patentuota Hyper Heating technologija

Vienintelis oficialusis „MITSUBISHI ELECTRIC“ atstovas Lietuvoje UAB „EKO2ŠILUMA“ pristato grindinį oras-oras šilumos siurblį (kondicionierių) „MFZ-KJ-VEHZ“, garantuojantį ekonomišką šilumos tiekimą iki -25C!

Gamykliškai pritaikytas atšiauriam klimatui

Naujasis „MFZ-KJ-VEHZ“ yra pirmasis grindinis šilumos siurblys oras-oras su įdiegta revoliucine „Hyper Heating“ technologija ir yra vienas iš efektyviausių šilumos siurblių rinkoje. Nominalioji šildymo galia išlaikoma pastovi net iki -15C lauko temperatūros, o gamintojas garantuoja ekonomišką šilumos tiekimą iki -25C.

Aukšti naudingumo koeficientai garantuoja nedideles šildymo ir vėsinimo sąnaudas.

grindinis-silumos-siurblys-su-patentuota-hyperheating-technologija1

Kompaktiškas dizainas ir ypač tylus veikimas

„MFZ-KJ-VEHZ“ serijos šilumos siurblio (kondicionieriaus) vidinio įrenginio kompaktiškas dizainas (storis vos 215 mm) yra vienas iš pagrindinių privalumų. Jis elegantiškai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą. Be to, jį galima įleisti į sieną.

Šio grindinio modelio konstrukcija taip pat suteikia keletą funkcinių privalumų: patobulintos ventiliatoriaus mentės ypač efektyviai paskirsto šilto ir vėsaus oro srautus, o įrenginio darbas praktiškai negirdimas – triukšmo lygis vos nuo 19dB(A)!

grindinis-silumos-siurblys-kompaktiskas-dizainas-ypac-tylus-veikimas

NAUJA FUNKCIJA – greitasis šildymas

Įrenginys pradeda pūsti šilto oro srautą žemyn ir jį vėl įtraukią į vidų – tokiu būdu greitai sukeliama išpučiamo oro temperatūra. Ši funkcija ypač naudinga, kai reikia labai greitai sušildyti patalpas iki pageidaujamos temperatūros.

grindinis-silumos-siurblys-su-greitaeigiu-sildymu

Komfortiškas patalpų mikroklimatas ištisus metus

Dėka „Hyper Heating“ technologijos, „MFZ-KJ-VEHZ“ efektyviai šildys Jūsų namus net ir šalčiausiomis žiemos dienomis. Tuo tarpu karštą vasarą šis šilumos siurblys taps nepamainomu oro kondicionieriumi ir atvėsins patalpų orą iki pageidaujamos temperatūros.

Be to, yra įdiegta vien tik ventiliatoriaus funkcija. Naudodamiesi šia funkcija, galėsite lengvai išsklaidyti židinio ar kito šaltinio šilumą po visus namus.

Patogus valdymas, savaitinis programavimas

Šilumos siurblys valdomas naujuoju nuotolinio valdymo pulteliu, kuris turi savaitinio programavimo galimybę. Lengvai nustatysite pageidaujamą temperatūrą, pasirinksite darbo režimą, ventiliatoriaus greitį, oro srauto kryptį ir kitus parametrus.

Įrenginio darbą galėsite nesudėtingai suprogramuoti visai savaitei. Siekdami taupyti, nustatykite mažesnę temperatūrą tuo metu, kol esate išvykę, ir automatiškai sukelkite ją, kad grįžę vėl jaustumėtės komfortiškai.

Dėl įdiegtos „I-save“ funkcijos galima nustatyti minimalios 10C temperatūros palaikymą patalpose, kas ypač aktualu pastoviai negyvenant ar išvykus iš namų ilgesniam laikui.

Nepertraukiamas darbas

Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Švarus patalpų oras

Vidiniame įrenginyje įdiegtas nano platininis oro valymo filtras, be to, yra galybė filtrų sistemą papildyti elektrostatiniais antialerginiais plazminiais filtrais (prekės kodas MAC-408FT-E).

Valdymas nuotoliniu būdu

Naująjį „MFZ-KJ-VEHZ“ oras-oras šilumos siurblį (kondicionierių) galima prijungti prie nuotolinio valdymo sistemos „MELCloud“, kad įrenginį galėtumėte reguliuoti nuotoliniu būdu savo mobiliuoju telefonu ar kompiuteriu. Jums tereikės įsigyti priedą –- WI-FI adapterį „MAC-557IF-E“.

Jei „MFZ-KJ-VEHZ“sumontuoti sertifikuotų montuotojų pagal gamintojo reikalavimus, įrangai (išskyrus filtrų sistemą) suteikiama net 5 metų garantija!

grindinis-silumos-siurblys-mfz-kj-vehz1

 

 

EKO2ŠILUMA, UAB

Daugiau informacijos:

www.eko2siluma.lt

EKO2ŠILUMA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus