ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Pilnavertis TASTE OF THE WILD® maistas šunims ir katėms – AGROVA asortimente

Pilnavertis TASTE OF THE WILD® maistas šunims ir katėms – AGROVA asortimente Pilnavertis TASTE OF THE WILD® maistas šunims ir katėms – AGROVA asortimente

AGROVA, D. Daraškevičiaus IĮ

www.agrova.lt

Visavertis „TASTE OF THE WILD®“ maistas šunims ir katėms garsėja visame pasaulyje dėl ypatingos savo kokybės. Šį gamtos įkvėptą pašarą, galite įsigyti „Agrova“ zooprekių parduotuvėse Panevėžyje bei internetu www.agrova.lt. Jūsų šuo ar katė išties įvertins šį gamtos įkvėptą skonį.

Šunų ir kačių maisto „TASTE OF THE WILD®“ sudėtyje yra daug produktų iš laukinės gamtos. Didžiąją dalį sudaro gyvūninės kilmės produktai, tokie kaip bizoniena, elniena, lašiša, laukiniai paukščiai – apdirbti kepinant ir rūkant, kas suteikia išskirtinį skonį ir išlaiko vertingus baltymus, reikalingus augintinių raumeningam ir sveikam kūnui. Begrūdis maistas yra lengvai virškinamas, o iš maisto gaunama energija, kurios jiems reikia, kad būtų aktyvūs, yra lengvai pasisavinama.

Subalansuotas Omega riebalų rūgščių kiekis, daržovės, ankštiniai augalai ir vaisiai esantys pašaro sudėtyje – visas kompleksas naudingų medžiagų ir antioksidantų, padedančių išlaikyti gerą augintinių sveikatą ir subalansuoti visavertį racioną.

„TASTE OF THE WILD®“ yra geras pasirinkimas alergiškiems ir jautriems maistui šunims bei katėms. Kruopščiai parinktos sudedamosios dalys užtikrina idealų maistinių medžiagų kiekį reikalingą augintinių sveikatai ir gyvybingumui.

„TASTE OF THE WILD®“  – tai JAV šeimos verslo registruotas prekinis ženklas. Saugumas – didžiausias kompanijos prioritetas, todėl maisto gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai iš patikimų ilgamečių tiekėjų.

Pilnavertis TASTE OF THE WILD® maistas šunims ir katėms

„Agrova“ siūlo itin platų, kokybiškų prekių asortimentą Jūsų augintiniui. Nuo skaniausio maisto ar skanėsto iki minkščiausio guolio ar išskirtinio aksesuaro. Užsisakius internetu, visa produkcija pristatoma per kelias darbo dienas visoje Lietuvoje.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus