Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptis

Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptis Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptis

„Bėglys“ - tai naujas, pasaulyje populiaraus „Escape room“ tipo žaidimas, įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje - Senamiestyje. Jūsų komanda užrakinta kambaryje - turite 1 val. išspręsti visas užduotis, galvosūkius, rasti galutinį raktą ir iš jo pasprukti. Jums prireiks: pastabumo, loginio mąstymo bei darnaus komandinio darbo. Surinkite 2-10 draugų komandą ir pasiruoškite nepatirtiems iššūkiams!

Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptis

„Tamplierių paslaptis“ pabėgimo kambarys Kaune

Pasaulis artėja prie baisios katastrofos ir jūsų komanda yra paskutinioji žmonijos viltis. Privalote atstatyti pusiausvyrą tarp blogio ir gėrio. Tai galėsite padaryti suradę mistiškąjį šventąjį gralį. Jums teks persikelti laiku į paslaptingąją „Apple tree“ užeigą, išsiaiškinti kur buvo paslėpti tamplierių lobiai ir saugiai grįžti atgal laikrodžiui nespėjus suskaičiuoti iki 60 min.

Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptisJūsų komanda – jūsų didžiausias turtas, todėl dirbkite kartu, tik taip rasite įrankius ir atsakymus šiam žaidimui laimėti. Žaidimo užduotys buvo kuriamos pusę metų, todėl patariame prieš atvykstant pamedituoti, išspręsti bent vieną galvosūkį ir atsakingai pasirinkti komandą su kuria atvyksite. Atraskite kambariuose glūdinčias paslaptis, išspręskite originalias užduotis ir sugebėkite pasprukti.


Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptis

Pabėgimo kambarys Bėglys kviečia atrasti Tamplierių paslaptis

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus