ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Odontologijos klinikos ŠYPSENOS AKADEMIJA gimtadienio šventėje žinomos moterys prabilo apie galingiausią ginklą visatoje

Odontologijos klinikos ŠYPSENOS AKADEMIJA gimtadienio šventėje žinomos moterys prabilo apie galingiausią ginklą visatoje Odontologijos klinikos ŠYPSENOS AKADEMIJA gimtadienio šventėje žinomos moterys prabilo apie galingiausią ginklą visatoje

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Ketvirtadienio vakarą būrys žinomų žmonių leido neįprastai: jiems buvo priminta, kad net žvarbiausią ir tamsiausią rudens vakarą būtina vieni kitiems dovanoti gražias emocijas. Kauno centre įsikūrusi „Šypsenos akademija“ surengė pirmojo gimtadienio šventę, kurios metu žinomos moterys prabilo apie geros nuotaikos, pozityvumo galią ir pagrindinį sėkmės bei laimės įrankį – nuoširdžią šypseną.

Renginyje dalyvavo atlikėjos, grupės „69 danguje“ narės Kristina Krysko ir Nijolė Pareigytė, vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė, komunikacijos ekspertas ir renginių organizatorius Saugirdas Vaitulionis bei odontologijos srities profesionalai.

Vakaro metu Nijolė Pareigytė svarstė, kas nutiktų, jeigu ji negalėtų šypsotis. Atlikėja sako, vien pagalvojus apie tai, apima neviltis.

„Jeigu kas gyvenime atimtų iš manęs galimybę šypsotis, tikriausiai netekčiau džiaugsmo ir gyvenimo malonumo. Šypsotis yra smagu, juk šypsena reiškia geranoriškumą, puikią nuotaiką, teigiamas emocijas viduje. Spinduliuoti šypseną, dovanoti ją kitiems ir gauti iš kitų – didžiausias malonumas. Aš neįsivaizduoju, jeigu kas uždraustų šypsotis, prarasčiau savo visą esybę“, ­- sako N. Pareigytė.

Odontologijos klinikos ŠYPSENOS AKADEMIJA gimtadienio šventėje

Kristina Kaikarienė priduria, kad kiekvienas bendrauja ne tik žodžiais, bet ir kūnu. Nuo mūsų judesių, nuo mimikos priklauso tai, kaip kiekvienas save skelbiame pasauliui. Šypsena daro įtaką ne tik mūsų pačių, bet ir kitų – artimųjų, draugų, kolegų – nuotaikoms.

„Visų pirma, tai yra komunikacija. Šypsotis tiek veidu, tiek lūpom, tiek akim, tiek dantim – be galo svarbu. Visada. Manau, kad pats geriausias ryšys su kitais yra būtent šypsena. Nes kai nusišypsai tu, nusišypso tau ir kiti, o taip užsimezga ryšys. Su šypsena pasikeičia pats bendravimas ir netgi „labas“ jau sakosi kitaip. Per šypseną paprasčiausiai sušildai aplinką ir komunikuoji su žmonėmis. Tai yra tas pats, kas ir kalba“, – pasakoja K. Kaikarienė.

Vedybų planuotojos ir renginių organizatorės teigimu, be nuoširdžios šypsenos neįvyktų joks geras renginys.

„Gyvenu taip, kad kiek įmanoma nesudaryčiau konfliktinių situacijų su kitais. O tai, kad aš stengiuosi į bet kokią erdvę žengti su šypsena – faktas. Ypatingai dirbant su didele komanda žmonių, kai organizuojame renginius, teigiamos emocijos yra be galo svarbios. Įsivaizduokite, šimtas visiškai svetimų žmonių turi per kelias paras sukurti kažką ypatingo – tik šypsenos dėka tai gali būti pasiekiama. Tik šypsenos dėka darbai gali virsti pasakomis“, – teigia K. Kaikarienė.

Odontologijos klinikos ŠYPSENOS AKADEMIJA gimtadienio šventėje

„Šypsenos akademijos“ gimtadienio nepraleidusi Karina Krysko net pačius liūdniausius žmones ragina nusišypsoti ir pažada – kitąkart jau nereikės stengtis, nes šypsena atsiras savaime.

„Šypsena yra pats galingiausias ginklas visatoje. Jeigu žmogus ateina geros nuotaikos, šypsosi, jis iškart nuginkluoja visus. Tu gali būti blogos nuotaikos ar kažkas nesisekti, bet į besišypsantį žmogų iškart žiūri kitaip. Jeigu ir prisidirbi ką nors, o atsiprašydamas nusišypsai – žmonės linkę greičiau atleisti. Net jei esi blogos nuotaikos, bet kiekvieną rytą atsikėlęs nusišypsai – kad ir dirbtinai – smegenys gauna signalą, kad viskas yra gerai ir tavo vidinis pasaulis pradeda keistis. Dėl to šypsotis reikia ir natūraliai, o kartais ir nenatūraliai, tam kad taptume laimingesni. Taip savaime tampame laimingais ir viskas pradeda gerėti“, – šypsosi K. Krysko.

Odontologijos klinikos ŠYPSENOS AKADEMIJA gimtadienio šventėje

Ketverius metus Vilniuje veikianti „Šypsenos akademija“ Kauno padalinyje atšventė pirmajį gimtadienį. Odontologijos paslaugas teikiančios klinikos misija – dovanoti šypsenas, kurios atveria duris į laimingą gyvenimą.

„Šypsenos akademijos“ direktorė Gintarė Krikščiūnienė pritarė vakaro viešnioms ir patikino, kad svarbiausia klinikos misija – plati šypsena kiekvieno paciento veide.

„Patirtį odontologijos srityje turime daugiau nei dešimt metų. Tad švenčiame ne tik pirmąjį gimtadienį Kaune, bet ir sėkmingą „Šypsenos akademija“ klinikų plėtrą.

Matome, kad pacientams reikia mūsų  paslaugų kompleksiškumo – mes orientuojamės į galutinį rezultatą, kurį pacientas pamato dar prieš prasidedant visoms procedūroms, kad ir kokios jos bebūtų. Be to, visose klinikose turime visus antrinio lygio specialistus, teikiame antrinio lygio paslaugas. Tai reiškia, kad neišėjus už klinikos durų išsprendžiame visas paciento burnos ir dantų sveikatos problemas. Matydami sėkmę Vilniuje bei Kaune, šiais metais atidarėme kliniką ir Klaipėdoje bei Druskininkuose, o kitų metų planuose atidaryti dar ne vieną kliniką sostinėje ir ne tik“, – sako G. Krikščiūnienė.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus