Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus: Mariaus baldai - baldai pagal jūsų poreikius!

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus: Mariaus baldai - baldai pagal jūsų poreikius! Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus: Mariaus baldai - baldai pagal jūsų poreikius!

„Mariaus baldai“ - baldų gamintojai, daugiau nei 15 metų gaminantys virtuvės, prieškambario, vaikų kambario, vonios kambario, svetainės, biuro ir kitus baldus. Įmonė pagal Jūsų individualų užsakymą suprojektuos ir pagamins kokybiškas spintas su slankiojančiomis sistemomis, ilgaamžes miegamojo lovas, funkcionalius kompiuterio stalus, stilingus svetainės staliukus, talpias komodas ir kitus gaminius.

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Visi gaminami baldai yra vienetiniai, nes kiekvienas gaminys - bendras „Mariaus baldai“ ir klientų darbo bei kūrybos vaisius. Siekdami pelnyti Jūsų pasitikėjimą ir užtikrinti ilgalaikį klientų pasitenkinimą gaminiais, „Mariaus baldai“ skiria didelį dėmesį kokybei naudodami tik kokybiškas medžiagas. „Mariaus baldai“ nesiūlo pigių baldų – „Mariaus baldai“ siūlo kokybiškus baldus už patrauklią kainą, o taip pat ir baldų garantinį bei pogarantinį remontą.

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus

„Mariaus baldai“ gamindami baldus naudoja „Egger“ (Austrija), „Thermopal“ (Vokietija), „Pfleid“ (Lenkija) ir „Kronospan“ (Lenkija) gamintojų baldines plokštes, „Egger“ (Austrija) ir „Pfleid“ (Lenkija) gamintojų stalviršius, „Blum“, „Ulmas“, „Brasa“, bei „Koordinatorius“ tiekėjų furnitūrą.

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Daugumą užsakymų „Mariaus baldai“ gauna iš Pasvalio rajono gyventojų, taip pat biržiečių, pakruojiečių, panevėžiečių. Kartais baldininkams tenka vykti ir į Vilnių, Kauną ar net Klaipėdą. Naujų baldų dažniausiai pageidauja remontuojamų namų ar butų savininkai.

Nestandartinių baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Daugiau informacijos galite rasti „Mariaus baldų“ Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/mariausbaldaipasvalys/?fref=ts

MARIAUS BALDAI

Daugiau informacijos: mariausbaldai.com

MARIAUS BALDAI infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus