visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Nestandartiniai baldai verslui ir asmeniniam būstui

Nestandartiniai baldai verslui ir asmeniniam būstui Nestandartiniai baldai verslui ir asmeniniam būstui

Baldai didžiąja dalimi nulemia pastato interjero stilių – nesvarbu, ar tai būtu biuras, viešbutis ar gyvenamasis būstas. Klaidingas baldų pasirinkimas namuose nulems ilgalaikius nepatogumus ir subjurusią nuotaiką. Tokia pati klaida verslo pastate gali kainuoti ne vieną prarastą klientą. UAB „Dendrus“ siūlo, siekiant išvengti tokių problemų, namuose ar biure įsirengti nestandartinius baldus.

Nestandartiniai baldai verslui ir asmeniniam būstui

Net ir būsto savininkui parduotuvėse rasti tinkamos spalvos, formos ir išmatavimų baldą dažnai sunku, kokybė ne visada aukšta. Radus kokybiškesnį baldą, paprastai ima „kandžiotis“ kainos. O norint apstatyti baldais didesnį viešbutį, biuro pastatą ar gyvenamąjį kompleksą, iš esmės neįmanoma išsiversti be nestandartinių baldų gamintojų.

Baldų išdėstymą ir jų dizainą protingiausia numatyti net nepradėjus dalinės apdailos. Tada, esant poreikiui, galima perkelti ar patraukti elektros, santechnikos įvadus, numatyti apšvietimo išdėstymą ar netgi pastatyti, patraukti pertvarą. Išvengti visų šių rūpesčių galima samdant interjero dizainerį, kuris suprojektuoja baldus ir kreipiasi į nestandartinių baldų gamintojus, arba galima kreiptis ir tiesiai į nestandartinius kietuosius baldus gaminančią UAB „Dendrus“.

Įmonė daug savo nestandartinių korpusinių baldų pagamina užsienio užsakovams. Įmonės pagaminti baldai sumontuoti „Hampton by Hilton“ viešbučių tinkle Rumunijoje. Taip pat įmonė gamino baldus didžiausiam Anglijos senelių namų tinklui „Anchor“, įrenginėjo „Mercure“ tinklo viešbutį Škotijoje.

Nestandartiniai baldai verslui ir asmeniniam būstui

Tarp įmonės klientų Lietuvoje – nuo paprastų žmonių iki architektų, viešųjų konkursų, statybų rangovų. UAB „Dendrus“ pagamino baldus Palangoje pastatytiems apartamentams – nors baldų pradiniai projektai buvo bendri, kiekvienas klientas turėjo galimybę juos individualizuot atskirai.

Kaune veikiantis UAB „Dendrus“ gamybos padalinys dirba moderniomis kompiuterinėmis staklėmis. Įmonė turi patikimų partnerių tinklą, tai leidžia jai panaudoti baldų gamyboje elementus, kurių ji pati negamina.

Įmonės specializacija – kietieji korpusiniai baldai. Jie gaminami ir komercinėms reikmėms, ir būstui. Minkštųjų baldų įmonė negamina, nors, jei užsakomuose balduose yra koks nors minkštas elementas, gali užsakyti jį pas partnerius. UAB „Dendrus“ taip pat siūlo įvairias slankiąsias sistemas.

Nestandartiniai baldai verslui ir asmeniniam būstui

UAB „Dendrus“ orientuojasi į aukštą gamybos kokybę už daugeliui prieinamą kainą. Įmonės pajėgumai lengvai leidžia patenkinti didelio viešbučio užsakymą.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus