Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Nestandartiniai baldai - puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis - STILMEDA

Nestandartiniai baldai - puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis Nestandartiniai baldai - puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis

Nestandartiniai baldai, pagaminti įmonės UAB „Stilmeda“ specialistų - puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis. UAB „Stilmeda“ - projektuoja ir gamina nestandartinius korpusinius baldus biurams, viešbučiams bei namams. Nuolat tobulindami baldų gamybos technologijas ir ieškodami progresyvių bei šiuolaikiškų konstrukcinių sprendimų, savo darbe taikome pažangias baldų gamybos technologijas. Stebėdami šiuolaikinę šios srities rinką, nuolat atnaujiname baldų gamybos įrenginius, taip pat savo klientams siūlome konceptualias dizaino bei stiliaus idėjas ir priimtiniausią jų realizaciją.

Patyrę mūsų dizaineriai suprojektuos baldus pagal Jūsų norus ir pageidavimus, pasiūlys optimalius dizaino sprendimus, esamas naujoves, padės parinkti tinkamą spalvą ir furnitūrą, kad Jūsų baldai būtų praktiški ir patogūs.Projektavimo darbai atliekami kompiuterinės grafikos programa, kurios pagalba užsakovas gali pamatyti užsakomus baldus.

Pagrindinė baldų sudedamoji dalis — tai laminuota medžio drožlių plokštė, natūraliu medžio lukštu dengta medžio drožlių ar medžio dulkių plokštė, dažyta medžio dulkių plokštė, natūralus medžio masyvas.

Surinkti baldai (ar jų moduliai) yra kruopščiai apžiūrimi ir supakuojami. Tuomet juos nemokamai pristatome į Jūsų namus ir sumontuojame. Visiems pagamintiems baldams suteikiama vienerių metų garantija.

Per daugiau nei penkerius bendrovės darbo metus mūsų įmonėje susiformavo darni profesionalių bei kompetentingų darbuotojų komanda, kurios dėka galime garantuoti nepriekaištingą savo gaminių kokybę bei sparčius darbų atlikimo terminus.

Mūsų pagaminti baldai - tai puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis.

baldai-baldu-gamyba

 

namu-baldaiMūsų įmonėje gaminami visi reikalingi baldai namams:
Virtuvės baldai
Svetainės baldai
Prieškambario baldai, bei sieninės spintos
Vaikų kambario baldai
Vonios baldai
Miegamojo baldai

Nuolat tobulindami baldų gamybos technologijas ir ieškodami progresyvių bei šiuolaikiškų konstrukcinių sprendimų, savo darbe taikome pažangias baldų gamybos technologijas. Stebėdami šiuolaikinę šios srities rinką, nuolat atnaujiname baldų gamybos įrenginius, taip pat savo klientams siūlome konceptualias dizaino bei stiliaus idėjas ir priimtiniausią jų realizaciją.

Namų baldai turi būti gražūs, jaukūs ir patogūs. Didelis dėmesis skiriamas patvarumui, funkcionalumui bei ilgaamžiškumui. Namų baldams naudojamų medžiagų ir spalvų gama yra labai plati: medis, faneruote, laminuota plokštė, metalas, natūrali oda, gobelenas, plastikas, stiklas – visos šios medžiagos populiarios, tinkamos ir naudojamos namų baldų gamybai.

 

virtuves-baldaiVirtuvės baldai
Virtuvės dizainas, funkcionalumas, estetiškumas – yra vieni iš svarbiausių kriterijų. Baldai projektuojami individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Kokybės garantas: Virtuvės baldai turi atlaikyti visas nepalankias situacijas baldų naudojimui, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jie bus gaminami. Mūsų baldų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir furnitūra. Labai platus laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) ir dažytos medžio dulkių plokštės (MDF) pasirinkimas. Gamyboje taip pat naudojama natūraliu lukštu dengta plokštė, medžio masyvas.

Gamybos procesas: Briaunos apklijuojamos PVC, ABS juosta arba natūraliu medžio lukštu, baldų stalviršiui yra naudojama presuotų drožlių plokštė, laminuota aukšto slėgio laminatu,arba stalviršis gali būti pagamintas iš granito ar marmuro. Naudojame geriausia baldinę furnitūrą BLUM, Hettich, Grass firmų. Labai funkcionalūs ir techniškai patogūs ištraukiami virtuvės priedai: stalčių sistemos, dėžės, krepšiai, kampinės karuselės, įvairūs dėklai, rankšluostinės ir kabyklos.

Kartu siūlome kokybišką buitinę techniką įvairių garsių gamintojų, kaip AEG, Electrolux, Zanussi. Baldus pristatome, juos montuojame, integruojame buitinę techniką. Suteikiame garantiją.

biuro-viesbuciu-baldaiBiuro/viešbučių baldai
Kokybiški, ergonomiški, solidūs biuro baldai suteikia patikimumo įspūdį. Baldai turi būti patogūs, detalių įvairovė turi užtikrinti galimybę plačiai juos pritaikyti ir pasirinkti norimą darbo vietos konfigūraciją, išdėstymą įvairiose patalpose, gaunant maksimalų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. . Baldų ilgaamžiškumą įtakoja medžiaga, iš kurios jie padaryti, sujungimų tvirtumas, teisingai parinktos ir užklijuotos briaunos, paviršiaus danga.

Biuro baldams siūlome pasirinkti laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) iš EGGER, Wodego, Termopal, Pfleiderer, Kronopol firmų palečių. Be to, išrankūs klientai gali pasirinkti medžio masyvą, medžio lukštą, medžio dulkių plokštę (MDF). Metalo, stiklo elementai kartu sudaro harmoningą darbinę aplinką. Siūlome įvairius biuro priedus:dėklus, CD/DVD laikiklius, kurie leidžia padaryti darbo vietą maksimaliai patogia.

Susikurkite viziją, kaip Jūs norėtumėte matyti įrengtus savo naujus namus, o mes tai paversime projektu, bei pagaminsime.

STILMEDA, UAB

Daugiau informacijos: www.stilmeda.lt

STILMEDA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus