ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Nemokami masažai! Jūsų sveikatos draudimas – Jūsų bilietas į MASAŽO NAMUS

Nemokami masažai! Jūsų sveikatos draudimas – Jūsų bilietas į MASAŽO NAMUS Nemokami masažai! Jūsų sveikatos draudimas – Jūsų bilietas į MASAŽO NAMUS

Ar žinote, jog turintys sveikatos draudimą gali ne tik atlikti įvairius tyrimus ir gauti gydytojų specialistų konsultacijas privačiose klinikose, tačiau ir stiprinti organizmą gero masažo pagalba?

„Masažo Namuose“ dažnai lankosi sveikatą apsidraudę klientai, kurie džiaugiasi suteikiamais draudimo kortelės privalumais. Masažo klinika „Masažo Namai“ yra sudariusi sveikatinimo paslaugų teikimo sutartis su „ERGO“, „SEEDAM“, „BTA“ bei „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ , ADB „Gjensidige“. Šiuo metu derinamos ir bendradarbiavimo galimybes su kitomis draudimo bendrovėmis.

Draudimą sudaro sveikatos stiprinimo paslaugų paketas, kuris suteikia galimybę pasinaudoti „Masažo Namuose“ atliekamais masažais. Ši sveikatinimo paslauga gali būti visiškai arba iš dalies kompensuojami draudimo bendrovės. Turintiems galiojančią sveikatos draudimo kortelę, tereikės pateikti ją administratorei ir iš karto galės patirti gero masažo teikiamą naudą.

Jūsų sveikatos draudimas – Jūsų bilietas į „Masažo Namus“!

 

MASAŽO NAMAI, UAB

Daugiau informacijos:

www.masazonamai.lt

MASAŽO NAMAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus