Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Naujas BĖGLYS Pabėgimo kambarys Vilniuje - Senoji Taverna

Naujas BĖGLYS Pabėgimo kambarys Vilniuje - Senoji Taverna Naujas BĖGLYS Pabėgimo kambarys Vilniuje - Senoji Taverna

Vilniaus Senamiesčio rūsyje „Bėglys“ įkūrė naują galvosūkių ir pabėgimo kambarį – „Senoji Taverna“, kurioje įvairūs keliautojai paliko įvairių įdomių, keistų, kartais egzotiškų daiktų, surašė kelis mįslių tekstus. Jūs, su savo draugais pabundate „Senoje Tavernoje“.

Pabėgimo kambarys Bėglys

Prisiminimai kas vyko vakar, išsitrynę iš atminties, nė menkiausios smulkmenos. Tavernoje nei gyvos dvasios, tik keisti daiktai ir užrakintos durys. Kaip jūs čia atsidūrėte? Kodėl jūs užrakinti? Kaip pasprukti? Raskite visus atsakymus ir pabėkite iš Tavernos. Turite lygiai 60 min. pabėgti.

Pabėgimo kambarys Bėglys

Užduotys čia be galo plataus spektro. Jų sprendimui prireiks pasitelkti daugiau pojūčių, nei vien regą. Reikės ir įvairių sugebėjimų, žiupsnelio gyvenimiškų žinių. Nors tenka rasti ne vieną kodą ar raktą, užduotys nesikartoja: kiekvienas sekantis atradimas padaromas visiškai kitaip, nei prieš tai buvęs, tačiau viską galima išmąstyti logiškai. Kiekviena komanda per apsilankymą „Senojoje Tavernoje“ gali laisvai paprašyti iš organizatorių 3 užuominų, o už kiekvieną papildomą „konsultaciją“ prie galutinio rezultato pridedama po 5 baudos minutes.

Pabėgimo kambarys Bėglys

Išlaisvinkite savo vaizduotę, susiraskite drąsos ir pasiruoškite iššūkiams. Jūsų komanda – jūsų didžiausias turtas, todėl dirbkite kartu, tik taip rasite įrankius ir atsakymus šiam žaidimui laimėti. Žaidimo užduotys buvo kuriamos pusę metų, todėl patariame prieš atvykstant pamedituoti, išspręsti bent vieną galvosūkį ir atsakingai pasirinkti komandą su kuria atvyksite. Atraskite kambariuose glūdinčias paslaptis, išspręskite originalias užduotis ir sugebėkite pasprukti.

Pabėgimo kambarys Bėglys

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus