Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namams

Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namams Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namams

UAB „Namų tekstilė“ gamina išskirtinės kokybės tekstilės gaminius, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė). 60 % visų įmonės klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės. Pagal jų užsakymus „Namų tekstilė“ siūna patalynę, rankšluosčius ir kitus gaminius, kurių sudėtis 100% medvilnė. Išrankių klientų pageidavimu, įmonė gali pasiūlyti patalynę ir iš lininio audinio, gofruotos medvilnės ar satino.

Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namams

Prie plataus patalynės asortimento, „Namų tekstilė“ siūlo lovatieses bei užtiesalus. Vėsesniam vakarui puikiai tiks natūralios vilnos pledai ar šiltos liemenės bei skraistės. Vis labiau populiarėjant pirtims, „Namų tekstilė“ siūlo pirčiai skirtų aksesuarų: pirties prijuosčių, kepurių, chalatų, plaušinių, pasėsčių, įvairių rankšluosčių ir t.t. Bendrovė pagal užsakovo pageidavimą siuvinėja, gamina namams reikalingų ir jaukumo teikiančias smulkmenas: dekoratyvines pagalvėles, lino rožes, pintus ir austus takelius, staltieses, servetėles...

Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namamsŠiuo metu „Namų tekstilės“ firminė parduotuvė veikia prie pat siuvyklos, Jonavos mieste. Klientams patogu pirkti šalia siuvyklos veikiančioje firminėje parduotuvėje, nes netikus, tarkim, pasiūtos pagalvės parametrams, čia pat siuvėjos pataisys.

Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namamsTekstilės versle įmonės įkūrėjas jonavietis Žydrūnas Raudys yra ne naujokas. Prieš imdamasis savo verslo, p. Raudys septynetą metų dirbo vienoje stambioje Lietuvos tekstilės gamybos įmonėje vadybininku. Pastebėjęs, kad tam tikros produkcijos trūksta vietinėje rinkoje, 2003 m. Jonavoje įkūrė UAB „Namų tekstilė“. „Namų tekstilės“ produkcija beveik nuo pat veiklos pradžios prekiaujama UAB „Senukų“ prekybos centro, prekybos tinklo „Iki“, specializuotose tekstilės parduotuvėse, produkcija pagal užsakymus gaminama ligoninėms, viešbučiams, vaikų darželiams, pensionatams, įmonėms. „Iš pradžių patys nesiuvome, o tik pirkome paslaugas, todėl buvo sunku kontroliuoti kokybę, o nekokybiški gaminiai kenkė mūsų įvaizdžiui. Be to, kartais prireikdavo patalynės partiją pasiūti per porą dienų – negalėdavome imtis tokio užsakymo, nes paslaugos teikėjai negalėdavo užtikrinti tokių terminų“, – pažymi p. Raudys. 2005 m. „Namų tekstilė“ Jonavoje išsinuomojo nedideles patalpas, o iš bankrutavusių siuvyklų nebrangiai įsigijo siuvimo mašinų. Iš pradžių įmonėje buvo įdarbinta viena siuvėja, šiuo metu darbo vietų skaičius „Namų tekstilėje“ siekia 12. Iš nuomojamų patalpų į nuosavas įmonė persikėlė 2007 m., kai Jonavoje p. Raudys, investavęs savo ir kredito įstaigų lėšų, nusipirko 850 kv. m siuvyklos patalpas. Taip pat laipsniškai buvo investuota ir į modernesnių siuvimo mašinų įsigijimą, patalpų atnaujinimą, šildymo sistemos modernizavimą.

Namų tekstilės gaminiai Jums ir Jūsų namamsNuo pat veiklos pradžios įmonės savininkas tapo dažnu įvairių tekstilės parodų lankytoju ir dalyviu. „Namų tekstilė“ kasmet naujų prekybos partnerių ieško parodose Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje. Aktyvus dalyvavimas tarptautinėse parodose, įmonei leido surasti ilgamečių eksporto partnerių. Šiandien „Namų tekstilės“ produkcijos iš natūralaus pluošto – patalynės, lovatiesių, vilnonių pledų, skraisčių, staltiesių, rankšluosčių, pirties tekstilės – gali įsigyti Skandinavijos šalių, Vokietijos, Latvijos, Estijos pirkėjai. Vien pernai dvigubai išaugo pardavimai Latvijoje.

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB

Daugiau informacijos: www.namutekstile.lt

NAMŲ TEKSTILĖ, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus