ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

morionis

MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos

Adresas:
Nemajūnų g. 37, LT-52006, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 133952535
PVM kodas: LT339525314

Tel. Nr.: (8 37) 20 3210
Tel. Nr.: (8 37) 20 3217
Mob. Nr.: 8 698 25 933
Mob. Nr.: 8 698 04 751
Faks. Nr.: (8 37) 20 3217

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.morionis.lt

Filialai: VILNIUS, KLAIPĖDA

MORIONIS, UAB VEIKLA: metalas, metalo gaminiai interjerui ir eksterjerui. Grotelės ir laiptų pakopos, kirstai tempti ir pinti tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos, tvoros ir aptvarai, konstrukcijų karštas cinkavimas, aptvėrimų montavimas. „Morionis“ – modernūs architektūros ir dizaino sprendimai.

Įmonė UAB „Morionis“ nuo 1994 m. sėkmingai dirba statybų rinkoje, aprūpindama gamintojus, statybininkus įvairiais metalo gaminiais ir pusgaminiais iš Europos Sąjungos valstybių. Kad rinkoje atsirastų naujos metalo medžiagos ir gaminiai interjerams ir eksterjerams, bendrovė pastoviai bendrauja su vedančiais Lietuvos architektais. „Morionis“ tiekiami metalai interjeruose ir eksterjeruose naudojami ten, kur reikalingas ilgaamžiškumas, patvarumas, estetiškumas, „techniškumas“.

UAB „Morionis“ yra žymių Europoje firmų ir koncernų „MEISER“, „KME“, „MEVACO“, „DAWID“ atstovai Lietuvos ir Kaliningrado srities rinkose. Įmonė parduoda ir montuoja firmų „DAWID“, „VanMERKSTEIJN“, ir „ARCELOR“ tvorų sistemas. Gamina ir montuoja įvairius (galima ir su automatika) vartus ir vartelius. Parduoda ir įrengia sporto aikštelių, stadionų, teniso kortų aptvėrimo sistemas. Prekiauja Vokietijos firmos „MEISER“ cinkuotomis grotelėmis, laiptų pakopomis, štampuotomis juostomis, taip pat „MEVACO“, „PERFOPOL“, „TORA“, perforuotais lakštais, pintais, austais, virintais tinklais. Prekiauja „LAVINTON“ firmos kirstais temptais tinklais, „CARLSTAHL“ lyninėmis tinklų sistemomis. Tiekia koncerno „KME“ varines stogų ir fasadų dangas, elementus, lietaus surinkimo sistemas. Siūlo firmų „FIBERSTRUCT“ ir „SLAVIA GRATINGS“, groteles iš kompozicinių medžiagų. Atlieka karšto cinkavimo, miltelinio dažymo, aptvėrimų montavimo darbus.

Kompanijos padaliniai Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje visada pasiruošę suteikti kvalifikuotą informaciją ir konsultacijas projektavimo stadijoje ar objekte.

UAB „Morionis“ tiekiami gaminiai yra panaudoti daugelyje objektų – prekybos centruose, parkinguose, gyvenamuosiuose namuose ir pramonės objektuose, žymiausi jų: „Akropolio“ prekybos centras Kaliningrade, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje; Prekybos centro „MEGA“ evakuacinės laiptinės, Kaune; „CUP“ parkingo aikštelė, Vilniuje; Oro uosto parkingo aikštelė, Vilniuje; „Coca cola Plaza“ kino teatro evakuacinė laiptinė, Vilniuje; Pramogų centro „Lun“a fasadas, Marijampolėje; Viešbučio „Santaka“ fasadas, Kaune; Nissan automobilių centro fasadas, Kaune ir t.t.

Taip pat įmonė įgyvendino ir daugelį pramonės objektų: Klaipėdos Naftos terminalo išplėtimas; Konteinerių terminalas „Smeltė“; Birių krovinių terminalas, Klaipėdoje; KAN cechas, Jonavos Azoto gamykloje ir t.t.

MORIONIS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

GROTELĖS IR LAIPTŲ PAKOPOS

Vokietijos koncerno „MEISER“ grotelės – tai aukštos kokybės erdvinis metalo gaminys iš juostelių, turintis labai platų pritaikymą architektūroje ir pramonėje. Jos pasižymi montavimo paprastumu, universalumu, ilgaamžiškumu, tvirtumu, estetiškumu, atsparumu dilimui, geru drenavimu. Kitos savybės – didelis atsparumas įlinkimui suderintas su palyginti mažu grotelių svoriu, paprastas montavimas, įvairios grotelių akučių ir nešančių bei skersinių juostelių kombinacijos, priklausomai nuo žiūrėjimo kampo ar apšvietimo, sukuria vis naujus pojūčius, o tai labai praplečia jų panaudojimo efektyvumą interjere ir eksterjere.

„Morionis“ siūlo „MEISER“ gamintojo presuotas groteles, presuotas suvirintas groteles, štampuotas groteles groteles kojoms valyti, žaliuzinės groteles, pilnąsias groteles, groteles sunkiems svoriams atlaikyti, laiptų pakopas, tvirtinimo elementus ir GRP groteles.

KIRSTAI TEMPTI, VIRINTI IR PINTI TINKLAI

Kirstai tempti ir pinti tinklai – ideali medžiaga, gaminant apsaugas, tvoras, grotas, laiptų aikšteles, pakopas, taip pat panaudojant interjero elementams, pakabinamoms luboms.

„Morionis“ siūlo „LAVINET“ tinklus pakabinamoms luboms, pintus ir suvirintus tinklus, austus tinklus, austus tinklelius filtravimui ir įvairiems techninės paskirties produktams, taip pat „CODINA“ tinklus fasadams ir „DAWID“ konvejerines juostas

PERFORUOTI IR DEKORUOTI LAKŠTAI

Perforuoto lakšto akučių formų bei dydžių įvairovė leidžia įgyvendinti originalias idėjas. Pasitelkus lenkimo, pjaustymo bei dažymo galimybes pavyksta sukurti visiškai išbaigtus, originalius bei funkcionalius sprendimus. Visa „MEVACO“ produkcija atitinka EN ISO 9002 standartą. „MEVACO“ gaminių yra visoje mus supančioje aplinkoje, bet jie retai krinta į akis. Tikriausiai todėl, kad niekada neužstoja vaizdo, o harmoningai įsilieja į aplinką.

„Morionis“ siūlo „MEVACO“ perforuotus ir dekoruoti lakštus, rifliuotuosius lakštus ir profilius.

VARINĖS STOGŲ IR FASADŲ DANGOS

Vokietijos koncerno „KME“ gaminamos „TECU“ produkcijos pagrindas lakštai ir rulonai, oksiduojami ir patinuojami specialiu cheminiu procesu. Klasikinis blizgantis raudonas, oksiduotas rudas ir patinuotas žalias varis yra lengvai apdorojama ir labai tvirta medžiaga. Varinės dangos naudojamos ne tik tradicinių pastatų apipavidalinimui ar senų renovacijai bet ir šiuolaikinių verslo, prekybos paskirties bei privačių namų eksterjerams kurti.

„Morionis“ siūlo „TECU“ siūlinį lakštų ir juostų padengimą, sistemos gontus ir rombus, paneles, kasetes, tinklus ir „FRICKE“ lietaus surinkimo sistemą.

TVOROS, VARTELIAI IR VARTELIAI

„Morionis“ pristatomos „VAN MERKSTEIJN 3D“ tvoros panelės yra gaminamos iš suvirintos vielos, pasižymi savo stabilumu ir patvarumu. 3D segmentas yra estetiškai patrauklus ir tuo pačiu ekonomiška alternatyva dvigubos vielos panelėms. Speciali 3D technologija užtikrina, kad nepaisant savo riboto svorio šios tvoros panelės yra neįtikėtinai stabilios. „VAN MERKSTEIJN 2D“ dvigubos vielos panelės yra naudojamos: civilinės paskirties ir nedidelėse pramoninėse zonose, gyvenamosiose zonose, laisvalaikio ir poilsio zonose, oro uostuose, automobilių stovėjimo zonose, sporto aikštelėse, mokyklose / mokyklų žaidimų aikštelėse. „DAWID“ segmentinių tvorų unikali tvirtinimo sistema su montavimo juostelėmis leidžia greitai sumontuoti aptvėrimą ir užtikrina gerą estetinį vaizdą ir saugumą. „ARCELOR“ tvoros tinklai rulonuose - vienos didžiausių plieno gaminių gamybos ir platinimo pasaulinių lyderių, koncerno „ARCELOR“ gaminami aptveriamieji tinklai skirti kokybiškai aptverti namų, parkų, sodų, miško teritorijoms.

SPORTO OBJEKTŲ – STADIONIŲ, SPORTO AIKŠTELIŲ, TENISO KORTŲ APTVĖRIMO SISTEMOS

„Morionis“ asortimentą papildė sintetiniais tinklais sporto salėms aptverti.

VARTŲ AUTOMATIKA IR KELIO UŽTVARAI

KONSTRUKCIJŲ KARŠTASIS CINKAVIMAS

Plieno karštasis cinkavimas – efektyviausia plieninių konstrukcijų antikorozinė apsauga. Svarbiausi cinko dangos privalumai yra ilgas tarnavimo laikas bei atsparumas mechaniniams pažeidimams, nes tebesitęsiant cinko cheminei reakcijai su plienu, cinko sluoksnis padengia atsiradusią gedimo vietą. Tolygų ir optimalų cinko padengimą galima atlikti ir sunkiai prieinamose gaminių vietose. UAB „Morionis“ siūlo aukštos kokybės plieninių konstrukcijų karštąjį cinkavimą, kuris žymiai prailgins jų tarnavimo amžių. Karštasis cinkavimas atliekamas Lenkijoje naujame cinkavimo ceche, kuriame yra įdiegta pati moderniausia vokiška, itališka karštojo cinkavimo technologija.

APTVĖRIMŲ MONTAVIMAS

MILTELINIS DAŽYMAS

LENGVŲJŲ METALINIŲ KONSTRUKCIJŲ GAMYBA

MORIONIS, UAB FILIALAI:

KAUNAS: MORIONIS, UAB centrinė būstinė – Nemajūnų g. 37; Tel. (8 37) 20 3217 / (8 37) 20 3210; Faks. (8 37) 20 3217; Mob. 8 698 25 933

VILNIUS: Vilniaus padalinys – Kirtimų g. 51a; Tel./faks: (8 5) 216 7165; Mob. 8 618 44 828

KLAIPĖDA: Klaipėdos padalinys – Dubysos g. 29;  Tel. (8 46) 34 0236; Mob. 8 698 78 229

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Metalas, metalo gaminiai, metalinės konstrukcijos, karštai cinkuotos grotelės, grotelės, laiptai, laiptų pakopos, kojų valymo grotelės, tvoros, stulpai, tvirtinimai, aptvėrimas, sporto aikštelių aptvėrimai, stadionų aptvėrimai, teniso kortų aptvėrimai, gembiniai vartai, varstomi vartai, varteliai, fasadai, varis, aliuminis, žalvaris, nerūdijantis plienas, rifliuotas aliuminis, stogo dangos, stogų dangos, tinklai, pinti tinklai, suvirinti tinklai, lyniniai tinklai, regzti tinklai, austi tinklai, tinklai iš vielos, perforuoti lakštai, dekoruoti lakštai, tinklai fasadui, metalinės fasadų dangos, metalinės stogų dangos, metalo gaminiai, karštas cinkavimas, miltelinis dažymas, metalinės konstrukcijos, tvoros, panelės, cinkuotos grotelės, tvorų montavimas, kirstai tempti tinklai, varinės stogų dangos, varinės fasadų dangos, aptvarai, varinės lietaus vandens surinkimo sistemos, dvigubos vielos panelės, tvorų sistemos, tvoros rulonuose, metalo gaminiai interjerui, metalo gaminiai interjerui eksterjerui, peilinė ir spygliuota apsauginė viela, MEISER grotelės, LAVINET tinklai, LAVINET tinklas pakabinamoms luboms, austas tinklas, CODINA tinklas, MEVACO perforuoti lakštai, dekoruoti lakštai, rifliuoti lakštai, MEVACO profiliai, TECU varinės dangos sistemos, FRICKE lietaus surinkimo sistema, DAWID segmentinės tvoros, VAN MERKSTEIJN dvigubos vielos panelės, ARCELOR tvoros rulonuose, metalo padengimas, ARCELOR, grotelės iš kompozicinių medžiagų, FIBRO, FIBERSTRUCT grotelės GRP, BOGAN polipropileniniai tinklai, CARLSTAHL lyninės tinklų sistemos

 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos
 • MORIONIS, UAB - metalas, metalo gaminiai, grotelės ir laiptų pakopos, tinklai, perforuoti lakštai, varinės stogų ir fasadų dangos

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus