visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Mokykliniai suvenyrai – varpeliai, ženkliukai, medaliai pagal individualius užsakymus

Mokykliniai suvenyrai – varpeliai, ženkliukai, medaliai pagal individualius užsakymus Mokykliniai suvenyrai – varpeliai, ženkliukai, medaliai pagal individualius užsakymus

Kazimiero Šešelgio įkurtoje įmonėje „Cerame“ kiekvieną dieną kuriami ir gaminami suvenyrai, medaliai, ženkliukai, pakabukai, įvairios verslo dovanos, apdovanojimai ir kiti metalo bei keramikos gaminiai. Šiai dienai itin populiarūs pagal užsakymus gaminami mokykliniai suvenyrai įvairioms progoms – šimtadieniams, išleistuvėms ar kitoms progoms pažymėti.

Mokykliniai suvenyrai

Keraminiai varpeliai ir raktų pakabukai

Keraminiai varpeliai gaminami iš balto molio (akmens masės) ir dengiami norimos spalvos glazūra. Individualiai suprojektuoti piešiniai (dekolės) yra atspaudžiami šilkografijos būdu viršglazūriniais dažais ir talpinami ant abiejų glazūruotų varpelių pusių. Po to gaminiai degami 800°C temperatūroje ir piešinys susilydo su varpelio glazūra.

Mokykliniai suvenyrai

Mokykliniai suvenyrai

 

Metaliniai ženkliukai

Metaliniai ženkliukai štampuojami iš vario, žalvario, geležies arba liejami iš cinko lydinio. Jie yra įvairių formų ir dydžio, paprasto (2D) arba tūrinio (3D) graviravimo. Paviršius pagal pageidavimą padengtas  auksu, sidabru, žalvariu, variu, nikeliu, juodintu nikeliu, chromu. Ženkliukų paviršius gali būti matinis, poliruotas, tamsintas (Antiqua) – iškilios vietos būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės su tekstūra. Jie dengiami (Gamybos technologija) minkštosiomis, sintetinėmis, kietosiomis emalėmis. Ženkliukai turi “drugelio”, užsukamus, „žiogelio“ (saugius arba „vokiškus“) arba adatėlės užsegimus.

Metaliniai varpeliai ir raktų pakabukai

Metaliniai raktų pakabukai štampuojami iš vario, žalvario, geležies.  Jie gali būti  liejami iš cinko lydinio arba alavo ir vario lydinio. .Dengiami aukso, sidabro, žalvario, nikelio, tamsinto nikelio dangomis ( Metalinių paviršių dangos). Paviršius gali būti matinis, poliruotas, su tekstūra. Jie emaliuojami arba tamsinami (Antiqua) – iškilios vietos  būna šviesesnės, o įgilintos tamsesnės.

Mokykliniai suvenyrai

Mokykliniai suvenyrai

Keraminiai medaliai

Keraminiai medaliai gaminami iš gelsvo, balto arba raudono molio, natūralios molio spalvos. Gaminiai formuojami rankiniu būdu, išdžiovinti degami 1000° C temperatūroje ir tamsinami arba nudažomi. Medaliai gali būti įvairių dydžių, formų ir turėti skylutę su virvute pakabinimui.

Mokykliniai suvenyrai

Cerame, UAB

Daugiau informacijos: cera.lt

Cerame, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus