ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Modi 2, UAB - drabužiai vaikams

Adresas:
Verkių g. 29, LT-09108, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302684799
PVM kodas: LT100006935813

Tel. Nr.: (659) 19369Modi 2, UAB VEIKLA: Drabužiai vaikams. Mūsų krautuvėlė – jauki ir racionali. Čia rasite mūsų pačių modeliuotus ir siūtus madingus drabužėlius, naudingus, ugdančius ir lavinančius žaisliukus, patogius, šiuolaikiškus ir dailius batukus, bei kitus šaunius aksesuarus.

Ir viskas pagaminta iš sveikų ir natūralių medžiagų bei skirta jūsų pipiriukams ir jums, tėveliai.

Esame jauni, kūrybingi, taškomės idėjomis ir startuojame liepsningais Drakono metais!

Laukiami tėveliai su vaikiukais nuo metukų iki šešerių, mamytės ir tetukai, kuriems rūpi drabužio kokybė ir originalumas. Čia jūs rasite rūbelių ir savo atžalėlėms, ir sau. Nieko neslepiame, rodome kaip modeliuojame, iš ko siuvame ir kokį gėrį ir grožį gauname. O jūs džiaukitės ir dėvėkite į sveikatą!
Krautuvėlėje turės ką veikti visi ir niekas nenuobodžiaus. Kviesime į dirbtuvėlę pažvelgti kaip kuriami drabužėliai, tuo tarpu jūsų mažuliai patrepsės jaukiame kampelyje, o chilling vietelėje tėveliai ir mamytės smaguriaus skaniausiais sausainiais:)

Aukime kartu su Modi Du!

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
drabužėliai vaikams, vaikiški rubai, vaikiški drabužiai, stilingi drabužiai vaikams, žaislai, drabužiai vaikams, vaikų prekės, žaislai vaikams, vaikų parduotuvės, prekės kūdikiams, žaislai internetu, drabužiai kūdikiams, kūdikių rūbeliai, vaikiškos prekes, kokybiški drabužiai, sijonmaisiai, vyriški džemperiai, megztukai, vyriškos kelnes, barchatines kelnes, laisvalaikio kelnes, vyriški harem stiliaus džinsai, barchatinis megztukas, harem kelnės, harem džinsai, vaikiški džinsai, vaikiškų drabužių kūrimas.
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus