Visos reklamos paslaugos     www.visainfouab.lt

Moderni apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistema, sumontuota įmonės Empower-Fidelitas

Moderni apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistema, sumontuota įmonės Empower-Fidelitas Moderni apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistema, sumontuota įmonės Empower-Fidelitas

UAB „Empower-Fidelitas“ projektuoja, tiekia bei montuoja įvairių Europos gamintojų apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemas. Gamintojų apmokyti ir sertifikuoti įmonės specialistai prižiūri ir kasmet atlieka privalomą apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemų patikrą. Visos siūlomos vertikalios vedlinės atitinka standarto EN 353-1 ir procedūros CNB/P/11.073 reikalavimus, turi notifikuotų įstaigų išduotus EB tipo patikros sertifikatus.

AB „Akmenės cementas" užsakymu, įmonė UAB „Empower-Fidelitas“ sumontavo horizontalią apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistemą „ALL in ONE“ (gamintojas Innotech Arbeitsschutz GmbH, Austrija).

apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistema

AB „Akmenės cementas" – viena iš didžiausių Baltijos šalyse ir vienintelė cementą gaminanti bendrovė Lietuvoje. Šiuo metu bendrovėje vyksta modernizacija: ne tik diegiamos naujos technologijos, keičiamos gamybos linijos, bet ir investuojama į saugias darbo sąlygas. Todėl viename iš sudėtingų darbo barų buvo sumontuota pirma horizontali vedlinė, kuri turi užtikrinti, kad darbuotojai nepatektų į situaciją, kurioje iškiltų kritimo pavojus.

apsaugos nuo kritimo iš aukščio sistema

Pagrindinė UAB „Empower-Fidelitas“ veikla - surenkamų metalo konstrukcijų bokštų ir stiebų statyba mobilaus ryšio operatoriams bei kitoms įmonėms ir valstybinėms institucijoms. Įmonė atlieka bokštų ir stiebų projektavimo darbus, konstrukcijų tiekimą, visus statybos darbus, ryšio įrangos montavimą bei statybos užbaigimo procedūrų įforminimą, taip pat projektuoja ir stato apžvalgos bokštus.

Bendrovė atlieka tokio pobūdžio statinių techninę priežiūrą bei tiekia, montuoja, prižiūri apsaugos nuo kritimo sistemas. Plėsdama savo veiklą, įmonė dalyvauja energetikos sektoriaus statybos rinkoje – sėkmingai įgyvendino aukštos įtampos oro linijų statybos projektus. Taip pat siūlo savo paslaugas vėjo jėgainių projektavimo ir statybos srityje. Įmonėje įdiegtos kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos pagal ISO standartus.

UAB „Empower-Fidelitas“ yra jungtinio Lietuvos ir Suomijos kapitalo įmonė, priklausanti tarptautinei įmonių Grupei „Empower“, kuri yra viena didžiausių paslaugų teikėjų energetikos, telekomunikacijų bei pramonės sektoriuose Skandinavijos ir Baltijos valstybėse. „Empower“ Grupė specializuojasi elektros ir komunikacijos tinklų projektavimo, statybos, valdymo ir techninės priežiūros srityse, taip pat vėjo energijos jėgainių instaliavimo ir techninės priežiūros srityse.

Empower-Fidelitas, UAB

Daugiau informacijos: www.empower.eu

Empower-Fidelitas, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus