Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugos

Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugos Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugos

UAB „Taurus miškas“ - įmonė, atliekanti visas su miškininkyste susijusias paslaugas visuose Lietuvos regionuose. Bendrovė perka mišką su žeme arba išsikirtimui visoje Lietuvoje, atlieka miško kirtimo, valymo, atsodinimo darbus.

Įmonėje dirba veržli profesionalų komanda, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra miškininkystės, kraštovaizdžio ir aplinkos tvarkymo darbai, medienos ruoša bei darbas su privačių miško valdų savininkais t.y. konsultavimas miško pirkimo/pardavimo, miško ruošos, medienos sortimentacijos ir kitais klausimais. Skiriamas didelis dėmesys bendradarbiavimui ir gerų santykių su klientais palaikymui siekiant įvykdyti visus duotus įsipareigojimus.

Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugos

UAB „Taurus miškas“ perka jauną bei brandų mišką tiek mažais plotais, tiek dideliais masyvais. Taip pat perka miškus antros eilės kirtimams. Su miško pardavėjais atsiskaitoma iš karto!

Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugosUAB „Taurus miškas“ komanda yra įgijusi ilgametę patirtį vykdydama miško retinimo ir miško valymo darbus. Įmonei svarbu, jog miško valymas ar miško retinimas būtų atliktas kokybiškai ir tausojant gamtą. Miško valymas vykdomas šaltuoju metų laiku, tačiau tai nėra nenuginčijama taisyklė. Miško valymas ar miško retinimas šaltuoju metų laiku yra atliekamas greičiau, nes nėra lapų, šlapios vietos pasidengusios ledu, kirtimo atliekas galima naudoti biokuro gamybai.

Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugosUAB „Taurus miškas“:

Sąžiningai įvertins Jūsų mišką, pagal galimą aukščiausią rinkos vertę.

Skaidriai išaiškins miško vertinimo principus ir rezultatus.

Įvertins Jūsų parduodamą mišką ar medieną per 12 - 48 valandas.

Pirks tiesiogiai, be tarpininkų, kad Jūs už mišką/medieną gautumėte maksimalią kainą.

Perka mišką, kad ir kur bebūtų, mums nėra mažų ar didelių plotų.

Bendradarbiauja profesionaliai, nes kiekvienas miško savininkas įmonei yra pats svariausias.

Miško pirkimas visoje Lietuvoje ir kitos miškininkystės paslaugosJeigu nutarėte parduoti savo mišką kartu su žeme, svarbu išsiaiškinti kokia yra Jūsų miško vertė. Susisiekite su UAB „Taurus miškas“ specialistais, kurie padės nustatyti Jūsų miško su žeme kainą.

Taurus miškas, UAB

Daugiau informacijos: taurusmiskas.lt

Taurus miškas, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus