Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

MINERALINIAI VANDENYS, UAB - alkoholinių gėrimų prekyba

Adresas: J. Jasinskio g. 16 F,LT-01112, VILNIUS, Lietuva


Tel. Nr.: 8 5 278 60 69MINERALINIAI VANDENYS, UAB VEIKLA: alkoholinių gėrimų prekyba. Alkoholinių gėrimų prekybos įmonė. „Mineraliniai vandenys“ (MV) yra tarptautinė didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais bendrovė ir šios srities lyderė Baltijos šalyse.

Kompanija yra vieno didžiausių koncernų Baltijos šalyse -  „MG Baltic“ – dalis. MV taip pat priklauso vienai didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse MV GROUP, vienijančiai šešias koncernui „MG Baltic“ priklausančias įmones: vieną didžiausių Baltijos regione stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintojų AB „Stumbras“, MV kartu su jos dukterinėmis įmonėmis Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje – „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, bei vieną inovatyviausių ir stabiliausių Lietuvoje logistikos bendrovių UAB „Tromina“.


Šiandien MV portfelyje - apie 350 pavadinimų produktų, kuriuos 3 kompanijos valdomi platinimo centrai tiekia  daugiau nei 15 tūkst. laisvosios rinkos taškų, per 3 tūkst. HoReCa ir 1,5 tūkst. tinklinių parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. MV užsiima ne tik importo ir platinimo veikla, bet ir atstovaujamų produktų rinkodara.

MV turi 4 centrinius biurus – Vilniuje, Rygoje, Taline ir Varšuvoje, ir bendradarbiauja su koncerno "MG Baltic" įmone "Tromina", kuri valdo 35 000 kv. m sandėlius penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose bei teikia logistikos paslaugas. Visi MV procesai - komercijos, marketingo, finansų, logistikos, IT – yra centralizuotai valdomi iš Vilniaus biuro.  

MV Baltijos rinkoje išsiskiria stipria ir įvairiapuse gėrimų ekspertų komanda. Profesionalius vyno ir šampano ekspertus MV pasitelkė viena pirmųjų, o stipriųjų gėrimų ekspertą turi vienintelė rinkoje. Gėrimų ekspertai ne tik formuoja asortimentą ir ieško naujovių, bet ir rengia edukacinę informaciją, veda beveik 100 degustacijų per metus.  

Šiandien MV Lietuvoje atstovauja „Stumbro“, „Hennessy“, „Moet & Chandon“, ,,Metaxa”, „Russian Standard Vodka“, CLWB („Scottish Leader“, „Angostura“, „Bunnahabhain“ ir kt.), „Campari“, „Cinzano“, „Red Bull“, „Antinori“, ,,Baron Philippe de Rothschild“, „Farnese“, „Bianchi“, LGCF, BAT, JTI ir kitus prekių ženklus. 

MINERALINIAI VANDENYS, UAB FILIALAI:

Klaipėdos filialas: Šilutės pl. 2-601, Klaipėda, t. 8 46 48 52 14

Kauno filialas: Savanorių g. 288/Partizanų g. 19, Kaunas, t. 8 37 31 15 60

Šiaulių filialas: Pramonės g. 21, Šiauliai, t. 8 41 54 01 15

Panevėžio filialas: Elektronikos g. 11a, Panevėžys, t. 8 45 51 15 41

Utenos filialas: Stoties g. 32, Utena, t. 8*389 6 93 20

MINERALINIAI VANDENYS, UAB PARDUOTUVĖS:

J. Jasinskio g. 16 (įėjimas iš Goštauto g.), Vilnius, Tel. (8 5) 278 6066

Subačiaus g. 2, Vilnius, Tel. (8 5) 262 04 09

Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius, Tel. (8 5) 204 27 46

Nauja parduotuvė Šiauliuose: Aido g. 8 (PC Akropolis), Šiauliai, Tel. (8 41) 210 207

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

mineraliniai vandenys, mineralinis vanduo, negazuotas mineralinis vanduo, gazuotas mineralinis vanduo, šaltinio vanduo, natūralus vanduo, gaivieji gėrimai, limonadas, limonadas vaikams, TICHE, GAJA, MONA, gira, medaus gira, šalta arbata, geriamasis vanduo, stalo vanduoPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus