ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

mimeta

MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.

Adresas:
Ateities pl. 32, LT-52164, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 133933225
PVM kodas: LT339332219

Mob. Nr.: 8 658 21 383
Mob. Nr.: 8 614 84 629

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.mimeta.lt

Filialai: VILNIUS, KLAIPĖDA, ŠIAULIAI, MARIJAMPOLĖ, DRUSKININKAI

MIMETA, UAB VEIKLA: statybinės ir apdailos medžiagos. Dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir gipsas, stogų dangos, medžio drožlių, plaušo plokštės, apšiltinimo medžiagos, mineralinė ir akmens vata, statybiniai elektros ir kiti įrankiai. Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis. Platus statybinių medžiagų pasirinkimas. Garsiausi prekiniai ženklai. Profesionalus nemokamas konsultavimas. Daugiau nei 20 metų patirtis. Visada geros kainos.

Įmonės UAB „Mimeta“ įkurtos 1994 m., pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais ir kitomis statybinėmis medžiagomis. Nuo pat veiklos pradžios bendrovė prekiauja Vokietijos firmos „MEFFERT AG FARBWERKE“ gaminamais dažais (prekinis ženklas „Dufa“) ir kitų Lietuvos bei užsienio įmonių gaminamomis statybinėmis medžiagomis. Šiuo metu „Mimeta“ ir jos dukterinės įmonės „Sapas ir ko“ bei „Ryškioji kometa“ yra pasirašiusios ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis bei atstovauja garsiausius prekės ženklus statybų sektoriuje: „Knauf“, „Isover“, „Caparol“, „Dufa“, „Sonarol“, „Ytong“, „PRO“, „Sakret“, „Ruukki“, „Bosh“ bei daugelį kitų.

Statybinių ir apdailos medžiagų parduotuvių tinklas pasiskirstęs per didžiausius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Marijampolę bei Druskininkus.

Greitai ir patogiai statybines bei apdailos prekes iš „Mimeta“ asortimento galite užsakyti ir internetu. Apsilankykite mimeta.lt ir apsipirkite neiškėlę kojos iš namų!

MIMETA, UAB PRODUKTAI:

STATYBINĖS MEDŽIAGOS

Stogo dangos ir priedai. „Mimeta“ siūlo aukštos kokybės stogo remonto ir statybos medžiagas: stoglangius, čerpes, plieninę stogo dangą, šiferį, bituminę dangą, įvairius stogo priedus, lietaus nuvedimo sistemas, kaminus ir kt. Parduotuvės rasite viską nuo lietaus nuvedimo sistemų iki stogo dangos ir kaminų. Profesionalų gamintojų prekės su garantija už geriausią kainą.

Statybiniai mišiniai. Cementas, betonas ar mūras, grindų mišiniai iš geriausių gamintojų kaip „Sakret“, „Knauf“, „Caparol“ ir „Dufa“. Klijavimo ir armavimo mišiniai, kalkės, kreida, plytelių klijai jūsų darbams. Užtikrinta kokybės ir kainos garantija, kurią Jums pasiūlys „Mimeta“ specialistai.

Statybinės plokštės. „Mimeta“ siūlo aukščiausios kokybės OSB statybines plokštes, gipso kartono plokštes, medžio drožlių arba medžio plaušo plokštės, cemento drožlių plokštes bei fanerą. Atsparios vandeniui ir ugniai, padengtos popieriumi ar plėvele. Platus spalvų ir dydžių asortimentas ir geriausios kainos garantija.

Tvirtinimo detalės. „Mimeta“ parduotuvėse rasite viską, ko reikia tvirtinimo darbams – tvirtinimo kampus, plokšteles, savisriegius, vinis, sriegtus strypus, vielą, grandines, fasadų tvirtinimo elementus ir kitas tvirtinimo detales. Ilgaamžės, aukščiausios kokybės  tvirtinimo priemonės savarankiškiems meistrams ir profesionalams. Prekyba dideliais ir mažais kiekiais, asmeniniai pasiūlymai susisiekus su konsultantais ir greitas pristatymas.

Apšiltinimo medžiagos. „Mimeta“ parduotuvėse rasite visas pastatų apšiltinimo medžiagas. Įvairios paskirties putų polisterenas, mineralinė vata ir ekstruzinis polisterenas iš garsiausių gamintojų, tokių kaip „Sonarol“, „Termoporas“ ir kitų. Izoliacinės plokštės, tinkančios visų pastato konstrukcijų šiltinimui nuo stogo iki pertvarų. Geriausios kainos, greitas pristatymas į bet kurią Lietuvos vietą.

Plėvelės ir armavimo tinkleliai. „Mimeta“ parduotuvėse rasite profesionalias difuzinės, garo arba statybinės plėvelės. Kvėpuojančios plėvelės stogui ir sienoms, apsaugo nuo lietaus, tačiau praleidžia garus. Atsparūs tempimams ir traukimams armavimo tinkleliai iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Fasado detalės. „Mimeta“ siūlo visus produktus skirtus įrengti tiek ventiliuojamą, tiek šlapią fasadą. Skardiniai profiliai, pvc profiliai, aliuminiai profiliai, deformaciniai profiliai ir kitos medžiagos skirtos fasadų remontui ir statybai. Žymiausi gamintojai iš viso pasaulio - „VERTEX“, „EJOT“ ir kiti.

Statybiniai blokeliai ir plytos. „Mimeta“ siūlo visų rūšių blokelius namo statybai. Parduotuvėse rasite silikatinius blokus „Arko“, dujų silikato blokus „Ytong“, „Fibo“ keramzitbetonio blokus, „Keraterm“, „Porotherm“ ir „KERAPOR“ keraminius blokus, „Simpras“ silikatines ir keramines plytas.

Hidroizoliacinės medžiagos. „Mimeta“ siūlo milelines ir paruoštas hidroizoliacines medžiagas vidaus ir lauko darbams. Hidroizoliaciniai mišiniai, mastika, membranos, juostos ir kitos priemonės užtikrina tinkamą vandens pralaidumą arba nepratekėjimą. Žymiausių gamintojų „SAKRET“, „KNAUF“ ir kitų, aukščiausios kokybės priemonės už geriausią kainą.

Tinklai, mūro aksesuarai. „Mimeta“ parduotuvėse įsigysite betono armavimo ir mūro armavimo tinklus.

APDAILOS MEDŽIAGOS

Dažai, impregnantai. „Mimeta“ parduotuvėse platus asortimentas pastatų vidaus ir lauko apdailai skirtų dažų bei impregnantų. Priemonės, sukuriančios specialų sluoksnį, atsparų atmosferos poveikiui, tinkančios mūrui, tinkui, betonui ir kitiems paviršiams. Silikoniniai, užpildantys fasadiniai dažai bet kokiems paviršiams ar įtrūkimams maskuoti. Itin kokybiški vidaus apdailai skirti dažai iš „Dufa“, „Caparol“ ir kitų garsių gamintojų. Purškiami ar medienai skirti dažai, specialiai medienai pritaikyti impregnantai ir antsiseptikai.

Dekoratyviniai tinkai. „Mimeta“ siūlo įvairių rūšių dekoratyvinius tinkus Jūsų namų apdailai. Silikoninis, polimerinis, mineralinis, akrilinis „Caparol“, „Dufa“, „Sakret“ ir kitų garsių gamintojų tinkas su aukščiausios kokybės garantija. 

Glaistai. „Mimeta“ asortimente profesionalūs glaistai sienoms ar plytelių tarpams. Paruošti naudojimui statybiniai glaistai už geriausią kainą. Įvairios pakuočių talpos pagal Jūsų poreikius.

Gruntas. „Mimeta“ asortimente visų tipų gruntai Jūsų kokybiškiems darbams. Kvarcinis, giluminis, universalus „Sakret“, „Caparol“, „Dufa“ ir kiti garsūs gamintojų grintas vienoje vietoje.

Hermetikai. „Mimeta“ siūlo tvirto sukibimo ir greitos polimerizacijos sandariklius „Penosil“, skirtus namų hermetikai. Neutralūs, silikoniniai, antipelėsiniai sandarikliai, kurie išlaiko elastingumą ir greitas tampa atsparūs vandeniui.

Klijai. Aukščiausios kokybės klijai pasižymintys puikiomis užpildymo ir sandarinimo savybėmis, tinkantys medienai, keramikai, betonui ir kitoms medžiagoms klijuoti.

Montažinės putos. Statybinės putos iš „Penosil“ asortimento yra elastingos, lengvai suspaudžiamos ir greitai sustingsta. Įvairiems paviršiams ir poreikiams pritaikytos putos veikia įvairiomis sąlygomis ir atitinka ypatingai aukštos kokybės reikalaujantiems darbams.

Pakabinamos lubos. „Gyproc“ grupės pakabinamos lubos užtikrins komfortą Jūsų namuose. Iš natūralaus gipso pagamintos lubų plokštės ir jų konstrukcijos yra bekvapės, gerai izoliuoja garsą, atspindi šviesą, todėl užtikrina puikų estetinį patalpų vaizdą. Pakabinamos lubos yra ilgaamžės, pagamintos iš gipso kartono, kuris yra nedegus ir atsparus karščiui.

ĮRANKIAI

Akumuliatoriniai, mechaniniai ir elektriniai įrankiai Jūsų darbui namuose ar darbe. Čia taip pat rasite ir darbo drabužių ar apsaugos priemonių, kurios padės jaustis užtikrintai darbo vietoje. „Mimeta“ siūlo aukščiausios kokybės ir pasaulyje pripažintų gamintojų grąžtus, pjovimo įrankius, dažymo ir apdailos įrankius, matavimo, abrazyvinius ir kitus įrankius.

Apsaugos priemonės. „Mimeta“ asortimente kokybiški darbo drabužiai, apsauginiai akiniai, respiratoriai, antkeliai ir kt. darbo apsaugos priemonės.

SODO, DARŽO PREKĖS

Tvoros segmentai ir priedai, terasos, trinkelės. „Mimeta“ asortimente rasite sodo įrankius, terasų dalis, trinkeles, tvoros sistemas ir visas kitas sodui ir daržui reikalingas priemones, tokias kaip sodo įrankius, kibirus, laistymo įrangą ir kt.

ELEKTROS PREKĖS

„Mimeta“ asortimente rasite elektros instaliacijos prekes, apšvietimo sistemas ir įvairius maitinimo šaltinius.

SANTECHNIKA

„Mimeta“ siūlo lauko, vidaus santechnikos vamzdžius ir kitas detales, drenažinius vamzdžius, grindinio šildymo sistemas vienoje vietoje.

MIMETA, UAB FILIALAI:

KAUNAS: MIMETA, UAB centrinė būstinė; parduotuvė; didmeninė prekyba – Ateities pl. 32;  Mob.Tel. 8 658 21 383;

VILNIUS: MIMETA, UAB Vilniaus padalinys – Eišiškių pl. 8; Mob.Tel. 8 650 86 673 ; 8 682 42 540 ; 8 640 35 898;

KLAIPĖDA: MIMETA, UAB Klaipėdos padalinys – Šilutės pl. 27; Mob.Tel. 8 609 98 338;

ŠIAULIAI: MIMETA, UAB Šiaulių padalinys – Tilžės g. 66; Mob.Tel. 8 616 79 191;

MARIJAMPOLĖ: MIMETA, UAB Marijampolės padalinys – Draugystės g. 14A; Mob.Tel. 8 698 86 696;

DRUSKININKAI: MIMETA, UAB Druskininkų padalinys – Gardino g. 71; Mob.Tel. 8 617 62 483.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Statybinės medžiagos, apdailos medžiagos, prekyba statybinėmis medžiagomis, prekyba apdailos medžiagomis, apdailos medžiagų parduotuvės, dažai, lakas, lakai, glaistas, gruntas, polistirolis, tinkas, klijai, statybiniai glaistai, plytelių klijai, klinkerio plytos, klinkerinės plytos, apdailos plytos, klinkeris, klinkeris fasadui, klinkeris vidaus apdailai, kaina, statybiniai blokeliai, mūro blokai, sausi mišiniai, statybiniai mišiniai, keraminiai akmens gaminiai, natūralaus akmens gaminiai, dirbtinio akmens gaminiai, betonas, plytos krosnims, apdailinės plytos, klinkerinės trinkelės, grindinio trinkelės, silikato, dujų silikato gaminiai, šiltinimo vata, plokštės, gipskartonas, segmentinės tvoros, tinklinės tvoros, grindų dangos, grindims, stogai, stogų dangos, stogo dangos, skarda, keraminės čerpės, bituminės, čerpės, čerpelės, šiferis, kaminų sistemos, konstrukcinės, mineralinė vata, dekoratyvinis tinkas, statybiniai įrankiai, remonto prekės, OSB plokštės, gipso kartono plokštės, apšiltinimo sistemos, gipskartonio plokštės, hidroizoliacija, profiliai, hermetikai, keramikinės, skardinės stogo dangos, dekoratyvinis tinkas, fanera, medienos plokštės, dažai vidaus sienoms, šiltinimo medžiagos, fasadams, montažinės putos, statybiniai įrankiai, tvirtinimo elementai, tvirtinimo detalės, sienų konstrukcinės medžiagos, durys, langai, stoglangiai, kaminai, tvoros, KNAUF, ISOVER, SAKRET, MAXIT, ROBEN, LODE, MUHR, KATEPAL, MIDA, FIBO, ROOF PROOF, PAROC, STYROFOAM, OSB, MDP, MPP, VELUX, ROTO, KNAUF, IGIS, SHEETROCK, DUFA, PROFITEC, FLAMINGO, DUFATEX LUX, SOUDAL, GEOCEL, DUFA, KIMTEC, FOME PRO, MAKROFLEX, blokeliai, klinkerio plytos, cementas, OSB plokštės, gipso kartono plokštės, plytelės, interjero dažai, metalo dažai, fasado dažai, lakas, klijai, putų polisterolis, akmens vata, stiklo vata, ekovata, stogo danga, difuzinė plėvelė, lietaus nuvedimo sistemos, lietaus nuvedimo sistemos, plieninė stogo danga

 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.
 • MIMETA, UAB - statybinės ir apdailos medžiagos: dažai ir lakai, tinkas, glaistas, klijai, cementas, blokeliai, plytos, gipso kartono plokštės ir kt.

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus