Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

MILESIJA, UAB - dažymo įranga, dažai, gruntai, lakai

Adresas: Savanorių pr. 180,LT-03154, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 125549495

Tel. Nr.: (5) 2321922MILESIJA, UAB VEIKLA: Dažymo įranga, dažai, gruntai, lakai. Skiediklinės medžiagos – tai vienkomponentiniai ar kombinuoti dvikomponentiniai nitroceliulioziniai dažai ir lakas, gruntai ir baigiamosios dangos. Vandeninės medžiagos – dažai ir lakas įvairaus blizgesio. Medžiagos, skirtos lauko apdailai. Alyvos ir vaškai. Medžiagos, skirtos stiklo apdailai.

UAB "MILESIJA"  - tai Europoje pirmaujančiai dažų įmonių grupei JVM group priklausanti įmonė, medienos dažų bei lakų prekybos lyderė Lietuvoje, savo klientams teikianti ir dažymo įrangą, bei padedanti įdiegti moderniausias dažymo technologijas, siūlo platų asortimentą medžiagų, kurias galima sugrupuoti į keletą grupių:

Skiediklinės medžiagos – tai vienkomponentiniai ar kombinuoti dvikomponentiniai nitroceliulioziniai dažai ir lakas, gruntai ir baigiamosios dangos. Poliuretaniniai dažai ir lakas. Šių medžiagų platus asortimentas suteikia galimybę pasiūlyti specialius tiksotropinius lakus, kurie reikalingi kėdžių ar surinktų gaminių lakavimui, taip pat lakus užpildus, kurie išlieka maksimaliai skaidrūs, nepaisant gausaus sluoksniavimo. Poliesterinės dervos gruntiniam užpildymui arba baigiamajai dangai, skirtos išgauti uždariaporę arba aukšto blizgesio apdailą. Poliakrilinės arba akrilinės medžiagos naudojamos norint akcentuoti medienos tekstūros natūralumą arba balinto medienos paviršiaus atsparumą išgeltimui. UV kietėjimo medžiagos, akriliniu, poliesteriniu pagrindu, pasižyminčios dideliu sausų dalelių kiekiu, pramoniniam naudojimui.
Vandeninės medžiagos – dažai ir lakas įvairaus blizgesio. Platus spalvų asortimentas daugiau kaip 2000 spalvų. Vis labiau populiarėjantis vienkomponentinis ir dviejų komponentų lakas, skirtas parketo ir laiptų apdailai.
Medžiagos, skirtos lauko apdailai – tai ypač kokybiški dažai ir lakas. Naudojami pramoninei medinių langų ir durų apdailai su kruopščiai parinkta medienos spalvų katalogų ir technologijų sistema. Gana populiarios vandeninės medžiagos skirtos plačiajam vartotojui, medinių statinių, lauko baldų, tvorų ir t.t. kokybiškai apdailai. Mes siūlome daugiau kaip 50 paruoštų atspalvių impregnuojančių medžiagų, o eksterjero architektui pageidaujant, pagaminsime individualų medienos impregnanto ir lako atspalvį.
Alyvos ir vaškai. Natūralios dangos gerbėjams siūlome platų spektrą alyvų, skirtų vidaus ir lauko medinių gaminių apdailai. Vis dažniau klientai domisi spalvotomis alyvomis. Vaškas ne tik apsauginė priemonė medienos paviršiui. Specialus vaškų derinys leidžia išgauti klasikinių itališkų baldų "šarmą".
Medžiagos, skirtos stiklo apdailai. Šiandieniniame interjere, balduose, durų, pertvarų sistemose vis dažniau naudojamas stiklas. Todėl mes siūlome daugybę atspalvių pusiau skaidrios ar pigmentinės stiklo apdailos.

MILESIJA, UAB FILIALAI:

Draugystės g. 14, LT- 51229 KAUNAS - (37) 451921

Tilžės g. 52, LT- 91110 KLAIPĖDA - (46) 415038

J. Janonio g. 30A, LT- 35101 PANEVĖŽYS - (45) 584056

Vairo g. 6, LT- 78263 ŠIAULIAI - (41) 502120

Pramonės g. 30, LT- 72363 TAURAGĖ - (685) 87967

RAKTINIAI ŽODŽIAI:
Statybinės medžiagos, dažai, medienos dažai, poliuretaniniai dažai, nitroceliulioziniai produktai, poliuretaniniai gruntai, poliuretaniniai gruntiniai lakai, poliuretaniniai baigiamieji lakai, poliesteriniai produktai, akriliniai produktai, vandeniniai dažai, lakas, alyvos, vaškai, medžiagos stiklo apdailai, beicai, skiedikliai, MILESI, dažymo įranga, dažymo technologija, dažai, Statybinės medžiagos

 Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus