ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Miegamojo baldai iš Edenberg kolekcijos SKANO LT baldų salone

Miegamojo baldai iš Edenberg kolekcijos SKANO LT baldų salone Miegamojo baldai iš Edenberg kolekcijos SKANO LT baldų salone

Edenberg baldai - tai elegantiškas miegamojo komplektas, kuriam būdingi ypatingai suapvalintų formų profiliai ir dirbtinai sendintos rankenėlės. Drabužių spintų, komodų ir naktinių spintelių durų paviršiai yra pagaminti iš kokybiškos beržo medienos. Iš jos pagamintas ir lovos rėmas. Edenberg linija turi dviejų spalvų medienos paviršių apdailą. Tamsiai rudos spalvos beicas, kuris paryškina beržo medienos tekstūros savitumą ir baltos spalvos dažyta paviršių.

 

SKANO yra Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Estijoje ir veikiantis parduotuvių tinklas, kurio asortimente be medinių baldų yra ir įžymūs Italijos bei Vokietijos minkšti baldai bei elegantiški šviestuvai. Geriausias SKANO klasikinio stiliaus pavyzdys yra Björkkvist baldų serija, kurios senesnis nei šimto metų dizainas suteikia galimybes įrengti bibliotekas, namų biurus, valgomąjį, miegamąjį ir vaikų kambarius kokybiškais rankų darbo mediniais baldais. Šios serijos nesenstantis dizainas yra patobulintas šiuolaikiniu funkcionalumu. Björkkvist baldų seriją sudaro beveik šimtas įvairių gaminių.

Mažmeninėje prekyboje SKANO prekės ženklas simbolizuoja šiaurietišką kokybę ir patikimumą.

Skano baldų dėka kuriamei savitą, stilingą ir natūralų namų interjerą.

 

SKANO LT, UAB

Daugiau informacijos:

SKANO LT, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus