Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Miegamas komplektas Combo: SADIVA BALDAI - gyvenkite praktiškai, miegokite kokybiškai

Miegamas komplektas Combo - Sadiva baldų naujienos Miegamas komplektas Combo - Sadiva baldų naujienos

Kuriantiems miegamojo kambario interjerą ir ieškantiems kokybiškų, bei praktiškų baldų, UAB "Sadiva" siūlo rinktis, miegamojo baldų komplektą "Combo", susidedantį iš vientiso stiliaus lovos, komodos ir komodėlės, spintos bei kampinės. 

Miegamas komplektas Combo:

Lova: Ilgis - 2040; Plotis - 1640; Aukštis - 300
Komodėlė: Ilgis - 400; Plotis - 450; Aukštis - 650
Spinta: Ilgis - 1800; Plotis -  620; Aukštis - 2200
Kampinė: Ilgis - 960; Plotis - 600; Aukštis - 2200
Komoda: Ilgis - 880; Plotis - 530; Aukštis - 900

Mūsų įmonė, viena iš pirmųjų Lietuvoje individualių įmonių, savo veiklą pradėjo 1992 m. Vėliau 1996 m. gamybai plečiantis įmonė buvo perregistruota į uždarą akcinę bendrovę "SADIVA". Iki 2001 m. bendrovės veikla buvo minkštų baldų gamyba. Tačiau 2001 m. pradėjome gaminti ir korpusinius baldus: virtuvės, miegamojo. Taip pat gaminame standartinius ir nestandartinius (atsižvelgdami į kliento pageidavimus, poreikius ir būsto dydį), įvairius kitus korpusinius baldus: komodas, sekcijas, vaikų kambario ir prieškambario.

Pagal konkrečius užsakymus gaminame restoranams, kavinėms, ofisams, medicinos įstaigoms ir parduotuvėms baldus. Gamyboje taikome pačias naujausias technologijas. Visos, gamybai naudojamos, medžiagos yra kokybiškos ir ekologiškos. Minkštiems baldams galime pasiūlyti labai platų audinių ir odos asortimentą, korpusiniams baldams platų kokybiškos laminuotos plokštės spalvų ir faktūrų pasirinkimą, remiantis naujausiomis mados tendencijomis.

Mūsų baldus rasite daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Jų gyventojai džiaugiasi bendrovės siūlomu produkcijos asortimentu ir kokybe.

SADIVA, UAB

Daugiau informacijos:

SADIVA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus