Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Medinės durys: Skydinės, atsparios smūgiams ir pažeidimams vidaus durys - ilgaamžiška ir saugu

Medinės durys: Skydinės, atsparios smūgiams ir pažeidimams vidaus durys - ilgaamžiška ir saugu Medinės durys: Skydinės, atsparios smūgiams ir pažeidimams vidaus durys - ilgaamžiška ir saugu

Įmonė UAB "Kriautė" dirbanti medienos bei statybų sferoje nuo 1987 metų, vertinantiems ilgaamžiškumą, saugumą ir natūralumą, siūlo rinktis duris, pagamintas iš medžio. Juk iš visų medžiagų naudojamų durims gaminti, medis turi mažiausią šiluminį plėtimosi koeficientą, be to, medis turi geriausias drėgmės reguliavimo ir natūralios ventiliacijos savybes. Tai natūrali ir ilgaamžė medžiaga, puikiai deranti įvairių architektūrinių stilių pastatuose. UAB "Kriautė" duris, taip pat kaip ir medinius langus, gamina iš klijuoto medienos tašo.

Biurams, viešbučiams, ligoninėms, mokyklioms, ir kitoms patalpoms, kurioms yra keliami specialūs reikalavimai, bendrovė siūlo rinktis sustiprintas - skydines ("antivandalines") duris. Skydinės durys yra atsparios smūgiams ir pažeidimams, pasižymi ne mažesne 28 dB garso izoliacija. Tai medinė pušies stakta bei medinis varčios karkasas užpildytas medžio drožlių plokšte RK7 ir padengtas dažyta fanera (4mm; 6mm; 12 mm), kuri paprastai būna lygi arba užsakovo pageidavimu profiliuota, vidaus duris galima komplektuoti su stiklu. Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui, ciklų skaičius - 200 000. Pagrindas - reguliuojami durų vyriai, kurių tipas 11R-D 14-000-GSS, pagaminti SFS intec AG.

UAB "Kriaute" skydines duris gamina naudodami dviejų rūšių užpildus, t.y. Korinio tipo medžio drožlių plokštes RK7 (storis 33mm) pagamintas Vokietijoje ir ištįsinio tipo drožlių plokštes 33VL (storis 33mm) pagamintas Vokietijoje.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus