Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv.Kazimiero provincijos Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolynas

Adresas: Vilniaus g. 2,LT-97129, KRETINGA,

Įmonės kodas: 191153971

Tel. Nr.: (8 445) 77 096
Faks.: (8 445) 77 481

Tinklalapis: www.kretingospranciskonai.lt


Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv.Kazimiero provincijos Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolyno VEIKLA: organizacijos prie Pranciškonų vienuolynų. Religinės organizacijos, bendruomenės, bažnyčios.

Vadovas:  gvardijonas br. kun. Carlo Bertagnin (8 614 67569)

Plačiau apie projektą www.kretingospranciskonai.lt:

Projektas www.kretingospranciskonai.lt - tai Kretingos pranciškonų pastangos supažindinti svetainės lankytoją su Kretingos pranciškonų vienuolynu ir jo biblioteka, bažnyčios istorija bei nūdiena, sakraliniu paveldu, ikonografine medžiaga ir asmenybėmis, kurios kūrė šį unikalų Vakarų Lietuvos miestą. Projektą remia Mažesniųjų Brolių Ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincija. Projektas tęstinis, dinamiškas ir nuolat atsinaujinantis.

Projektas www.kretingospranciskonai.lt vykdys savo religinę misiją, supažindindamas svetainės lankytoją su Telšių vyskupijos ordinaro vyskupo Jono Borutos proginiu žodžiu, Kretingos katalikų parapija, veikiančiomis vienuolijomis, organizacijomis, grupėmis, jaunųjų talentų kūryba, foto, video ir meno galerija.

Projektas www.kretingospranciskonai.lt sieks kurti naują katalikų bendruomenės gyvenimo patirtį, kurioje religinė praktina būtų ne išimtis, o elgsenos taisyklė. Svetainės lankytojas kasdien galės susipažinti su kalendoriniu dienos šventuoju ir, jam užtariant, drauge pasimelsti.

Projektas www.kretingospranciskonai.lt jungs visus, kurių šaknys Kretingoje. Skirtingais istorijos laikotarpiais savo gyvenimus kūrę kretingiškiai yra laukiami savo indėliu papildyti šią svetainę. Projekto tikslas – sudaryti galimybę kiekvienam tapti įvairių diskusijų dalyviais.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus