ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Marmuro ir granito gaminiai - išrankiausiam skoniui

Marmuro ir granito gaminiai - išrankiausiam skoniui Marmuro ir granito gaminiai - išrankiausiam skoniui

Akmuo – tai viena iš ilgaamžiškiausių apdailos medžiagų, naudojamų interjere ir eksterjere. Marmuro, granito ar kito natūralaus akmens pagalba sukursite išskirtinį namų stilių.

UAB „Akmenstata“ parduoda natūralaus akmens - granito bei marmuro produkciją ir teikia gamybos bei montavimo paslaugas. „Akmenstata“ salonuose - namų ir apdailos centre „Unideco“ bei prekybos centre „NØRDIKA“, eksponuojami įvairūs aukščiausios kokybės marmuro ir granito gaminiai.

Akmens gaminiai yra skirti stalviršių, plautuvių, palangių, laiptų pakopų, baldų gamybai, židinių, sienų, grindų ir kitų interjero elementų apdailai, taip pat fasadų ir grindinių įrengimui.

Marmuro ir granito gaminiai išskirtiniam skoniui

Bendrovės kolektyve dirbantys žmonės turi ilgą patirtį šiame versle. Naudodami modernią, profesionalią įrangą, „Akmenstata“ iš natūralaus akmens plokščių gamina stalviršius, palanges, laiptų pakopas, židinių apdailas ir kitus gaminius. Jums tereikia išsirinkti akmenį, o visa kita: išsimatuos, pakonsultuos, pristatys ir sumontuos patyrę „Akmenstata“ meistrai. Gamybos procese įmonė taiko aukščiausios kokybės medžiagas, naujausias ir moderniausias  technologijas.

Bendrovė atlieka ne tik individualius užsakymus, bet ir komercinių firmų, valstybinių organizacijų projektus. Aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinti komanda sėkmingai įgyvendina išsikeltus uždavinius.

Marmuro ir granito gaminiai išskirtiniam skoniui

Taip pat įmonė importuoja ir parduoda jau pagamintą akmens produkciją – plyteles, mozaikas, laiptų pakopas, trinkeles, čerpes, plautuves, dušo padėklus, rankų darbo židinių apdailas, akmens panelius, skalūno čerpes bei įvairius suvenyrus.

Marmuro ir granito gaminiai išskirtiniam skoniui

Bendrovė nuolatos plečia asortimentą, todėl neužmirškite užsukti į „Akmenstata“ salonus Vilniuje apžiūrėti naujienų!

„Akmenstata“ išpildys visas Jūsų akmenines svajones!

AKMENSTATA, UAB

Daugiau informacijos:

www.akmenstata.lt

AKMENSTATA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus