visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Marinos Mižigurskajos vidurinė mokykla - mokymo paslaugos

Adresas: Darželio g. 7,LT-11209, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 191713199

Tel. Nr.: (5) 2670518Marinos Mižigurskajos vidurinė mokykla VEIKLA: mokymo paslaugos. 1993 metais rugsėjo 1 dieną Vilniuje pirmą kartą atvėrė duris Marinos Mižigurskajos privati vidurinė mokykla. M. Mižigurskajai teko nelengvas uždavinys, suburti profesonalių mokytojų kolektyvą ir jiems vadovauti.

Įkurti mokyklą jai padėjo: Artur Mefful, Irina Sidor. Šiandien ši mokykla populiari ir žinoma mieste. Didėjantis mokinių skaičius iš rusų, lenkų ir lietuvių kalbomis kalbančių šeimų byloja apie palankią kalbinę aplinką, aukštą ugdymo lygmenį, gerai organizuotą mokymo procesą.

Mokyklos sėkmės sąlyga - mokymo metodikų ypatumai, gerai apgalvotas ir organizuotas ugdymo procesas, mokytojai profesionalai (vyr. mokytojai, mokytojai metodininkai). Nuo 1996 m. mokykla pradėjo naują programą: rusiškai ir lenkiškai kalbančių mokinių integraciją į Lietuvos visuomenę ir kultūrą. Jau nuo pradinės mokyklos (net nuo pirmos klasės) mokoma pagrindinių dalykų lietuviškai. 1994/1995 m.m. trys mokyklos mokytojai dalyvavo Atviro Lietuvos fondo konkurse geriausiai mokymo programai išrinkti. Visos trys programos buvo gerai įvertintos, o jų autoriai gavo premijas. Taip pat fondo premiją gavo pati M. Mižigurskajos mokyklos ugdymo programa. Jau penkerius metus gyvename Europos sąjungoje. Vienas iš prioritetų Lietuvai stojant į Europos sąjungą buvo tai, kad šalyje yra nevalstybinė tautinių mažumų mokykla. Mūsų mokykloje gerai jaučiasi įvairių tautybių vaikai, nes puoselėjamos žmogiškosios vertybės.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Privati mokykla, baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių kalbos mokymo metodikos, ugdymas, mokytojai profesionalai, diferencijuotas mokymas, individualus mokymas, mokinių vežimas, mokyklos autobusas, mokyklinis, nuolaidos, priėmimas, mokslo metai, metiniai, darželis, ikimokyklinis ugdymas, darželiai, vaikų darželis.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus