visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

MAMA reklama - verslo dovanos, reklaminiai suvenyrai

Adresas: P. Lukšio g. 17, II a.,LT-09132, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 300132994
PVM kodas: 100001835315

Tel. Nr.: (700) 55202MAMA reklama VEIKLA: verslo dovanos, reklaminiai suvenyrai. Reklaminės prekės ir suvenyrai bei atributika, verslo dovanos, kiti reklaminiai gaminiai. Reklamos paslaugos: dizaino darbai, graviravimas ir spauda.

Mama reklama – reklamos paslaugų įmonė (agentūra). Gaminame reklaminius gaminius, verslo dovanas ir suvenyrus su Jūsų logotipu ar prekiniu ženklu. Teikiame reklamos, dizaino, maketavimo, spaudos, leidybos paslaugas.

Reklaminė atributika – veiksminga priemonė reklamuojant prekinį ženklą, skatinant pardavimus ir remiant įvairius kitus marketingo veiksmus. Tinkamai parinkta ir pateikta reklaminė atributika sukuria teigiamas asociacijas su Jūsų įmonės vardu ar prekės ženklu. Naują, įdomų, originalų reklaminį „žaisliuką“ Jūsų klientas įsimins ilgam.

Siūlome pačių įvairiausių verslo suvenyrų – nuo rašymo priemonių, puodelių, firminių juostelių mobiliesiems telefonams, silikoninių reklaminių apyrankių, lipnių užrašų lapelių, popierinių ir polietileninių maišelių, kepuraičių iki sudėtingų elektroninių prietaisų: MP3 grotuvų, nešiojamų DVD grotuvų ir t. t. Su Jūsų logotipu ar prekės ženklu.

Mūsų specialistai įsigilins į kiekvieno kliento individualius poreikius, paslaugiai ir atsakingai juos įvertinę pateiks palankiausią sprendimą. Galime pasiūlyti Jums konkretų gaminį arba surasti jį pagal Jūsų pageidavimą, tai pat pagaminti bandominį reklaminio „žaisliuko“ egzempliorių.

Importuojame reklaminę atributiką ir verslo dovanas tiesiai iš partnerių (ir gamintojų, ir didmeninių sandėlių) Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kitose ES šalyse, Kinijoje ir Honkonge, todėl mūsų gaminių kainos išlieka konkurencingos rinkoje, todėl galime pasiūlyti Jums palankias kainas.

Esame autoritetingos tarptautinės reklaminių prekių gamintojų ir prekybininkų organizacijos PSI (Promotional Product Service Institute) nariai, ir turime galimybę vieni pirmųjų sužinoti bei pasiūlyti Jums reklaminių gaminių naujienas rinkoje, verslo dovanų naujoves ir tendencijas visame pasaulyje.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Reklama, reklamos paslaugos, gaminame reklaminius gaminius, verslo dovanas ir suvenyrus su Jūsų logotipu ar prekiniu ženklu, Teikiame reklamos, dizaino, maketavimo, spaudos, leidybos paslaugas,  rašymo priemonių, puodelių, firminių juostelių mobiliesiems telefonams, silikoninių reklaminių apyrankių, lipnių užrašų lapelių, popierinių ir polietileninių maišelių, kepuraičių, sudėtingų elektroninių prietaisųPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus